Vyšiel nový softvér pre prijímače AB Cryptobox 6xx, pridaný bol FastScan pre freeSAT [video]

Výrobca satelitných prijímačov AB Cryptobox vydal začiatkom mája nový softvér pre prijímače najnovšej rady 6xx, teda pre boxy AB Cryptobox 600HD, AB Cryptobox 650HD, AB Cryptobox 652HD a AB Cryptobox 600HD mini.

Hlavnou novinkou v poslednej verzii softvéru, ktorá má označenie V1.09.13835 (v čase písania správy vyšla už aj novšia verzia s označením V1.09.13836), je pridanie FastScanu pre zákazníkov satelitnej platformy freeSAT. Tí už tak naladia všetky aktuálne programy z ponuky operátora do niekoľkých sekúnd. Odpadá im tak zdĺhavé ladenie a hlavne usporadúvanie programov. Zjednodušila sa aj prvotná inštalácia.

Softvér si môžu majitelia vyššie uvedených satelitných prijímačov nainštalovať do prijímača manuálne napr. z USB kľúča. Najskôr je však potrebné stiahnuť najnovšiu verziu softvéru do PC, následne ju rozbaliť a prekopírovať na USB kľúč, ktorý vložíme potom do jedného z USB portov prijímača. Po úspešnom načítaní USB kľúča môžeme prejsť k samotnej aktualizácii a to cez Menu-Multimédiá-Software, kde si vyberieme daný súbor a potvrdíme tlačidlom OK.

Po úspešnej aktualizácii sa následne prijímač sám reštartuje. Po jeho nabehnutí sa ešte odporúčajú urobiť výrobné nastavenia po ktorých bude nutné prijímač opäť nanovo nastaviť a naladiť.

Nový oficiálny firmware pre Váš satelitný prijímač AB Cryptobox 6xx si môžete stiahnuť z tejto stránky.

Pre malú ukážku prikladáme video s prvotnou inštaláciou prijímača pre zákazníkov freeSATu, ktorá trvá vďaka funkcii FastScan do dvoch minút.Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Vidiet ze niekto skopiroval pracu Amiko prijimacov, ktore maju FS na UPC uz 3 mesiace, preco autor clanku nikde nanapise, ze v novej verzii je odtstraneny YouTube a Grooveshark? To su podla mna dolezitejsie informacie.

  • Po zmenach zo strany YouTube nejde teraz prehravat videa vo viacerych boxoch.

  • A možno už ani nepôjde. Inak tu je reč o ofiko verzii a v tej YouTube nebol.

Tento článok už nie je možné komentovať