Reklama

Šport v TV naživo

Práve teraz v TV

Logo Názov stanice Začiatok Program
Eurosport 1 12:15 Cyklistika
Giro d’Italia – 11. etapa
Program práve beží
98%+8 min.
Eurosport 4K 12:15 Cyklistika
Giro d’Italia – 11. etapa
Program práve beží
98%+8 min.
Šport

Sledovať online
15:00 Hokej - MS 2022 (25/64)
Francúzsko - Taliansko Priamy prenos (Fínsko 2022) (Premiéra)
Program práve beží
93%+13 min.
ORF SPORT PLUS 15:10 LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft 2022
Norwegen - Österreich aus Tampere.
Program práve beží
87%+23 min.
RTVS Online
Sledovať online
15:15 Hokej - MS 2022
Nórsko - Rakúsko
Program práve beží
87%+23 min.
ČT sport 15:20 Hokej: Norsko - Rakousko

Program práve beží
92%+13 min.
NOVA SPORT 1 16:05 ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
Program práve beží
88%+13 min.
O2TV Sport 17:30 WTA250: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Program práve beží
5%+143 min.
O2TV Sport4 17:30 WTA250: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Program práve beží
6%+113 min.
O2TV Sport5 17:30 WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
Program práve beží
6%+113 min.
O2TV Sport6 17:30 WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
Program práve beží
6%+113 min.
O2TV Tenis 17:31 WTA250: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Program práve beží
3%+203 min.

Dnešné programy naživo

Logo Názov stanice Začiatok Program
ČT sport Dnes
17:50
Hokej: Studio MS

Sport 1 HU Dnes
18:00
Kézilabda (Hadzaná)
Aalborg - Telekom Veszprém, BL, férfiak, negyeddöntő, 2. mérkőzés, premier, élő, HD
NOVA SPORT 1 Dnes
18:05
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
TVP Sport Dnes
18:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
magazyn piłkarski, (2021).
M4 Dnes
18:30
E.ON férfi vízilabda OB I.
HD. Genesys OSC-Újbuda - FTC-Telekom döntő 2. mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 1 Dnes
18:45
Házená
Aalborg - Veszprém, Liga mistrů EHF, muži, semifinále, premiéra, naživo, HD
ČT sport Dnes
19:00
Hokej: Studio MS

Premier Sport 2 Dnes
19:00
Milwaukee Brewers-Atlanta Braves
Priamy prenos zápasu Major League Baseball
Šport Dnes
19:00
Hokej - MS 2022 (27/64)
Slovensko - Švajčiarsko Priamy prenos (Fínsko 2022) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS Dnes
19:10
LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft 2022
Finnland - Schweden aus Tampere.
RTVS Online Dnes
19:15
Hokej - MS 2022
Fínsko - Švédsko
Sport 2 HU Dnes
19:15
Jégkorong (Hokej)
Finnország - Svédország, Vb, csoportmérkőzés, Finnország, premier, élő, HD
TVP Sport Dnes
19:15
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity, Tampere: Finlandia - Szwecja
(2022).
ČT sport Dnes
19:20
Hokej: Švýcarsko - Slovensko

NOVA SPORT 1 Dnes
20:05
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
ČT2 Dnes
20:35
Futbal: Evropská liga UEFA
Přímý přenos finálového utkání Evropské ligy UEFA, které se hraje ve španělské Seville
PREMIER SPORT Dnes
20:40
Sky Bet Championship
Northampton Town - Mansfield Town
Arena Sport 1 Dnes
20:45
Northampton Town - Mansfield Town
Priamy prenos z odvety semifinále playoff League Two
Sport 1 Dnes
20:45
Házená
Montpellier - Kielce, Liga mistrů EHF, muži, semifinále, premiéra, naživo, HD
Sport 1 HU Dnes
20:45
Kézilabda (Hadzaná)
Kielce - Montpellier, BL, férfiak, negyeddöntő, 2. mérkőzés, premier, élő, HD
Dvojka Dnes
20:50
Futbal - UEFA Európska liga
finále (Sevilla): Glasgow Rangers - Eintracht Frankfurt Priamy prenos. (Španielsko 2022) (Premiéra)
M4 Dnes
21:00
UEFA Európa Liga
HD. Eintracht Frankfurt-Rangers FC döntő. Élő közvetítés.
ČT sport Dnes
21:40
Hokej: Studio MS

ČT sport Dnes
22:50
Hokej: Studio MS

NOVA SPORT 3 Dnes
23:55
CA Paranaense - Club Libertad
Přímý přenos utkání základní skupiny jihoamerického fotbalového Poháru osvoboditelů

Zajtrajšie programy naživo

Logo Názov stanice Začiatok Program
NOVA SPORT 3 Zajtra
01:55
Deportes Tolima - América MG
Přímý přenos utkání základní skupiny jihoamerického fotbalového Poháru osvoboditelů
Sport 1 HU Zajtra
03:00
NBA
Golden State Warriors - Dallas Mavericks, NBA, playoff, premier, élő, HD
NOVA SPORT 2 Zajtra
03:05
Golden State Warriors - Dallas Mavericks
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
NOVA SPORT 1 Zajtra
03:35
Calgary Flames - Edmonton Oilers
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ORF SPORT PLUS Zajtra
09:00
LIVE Fit mit Philipp
O2TV Sport Zajtra
11:00
WTA250: Internationaux de Strasbourg (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Tenis Zajtra
11:00
WTA250: Internationaux de Strasbourg (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Eurosport 1 Zajtra
11:45
Cyklistika
Giro d’Italia – 12. etapa
Eurosport 4K Zajtra
11:45
Cyklistika
Giro d’Italia – 12. etapa
O2TV Sport6 Zajtra
12:00
WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
O2TV Tenis Zajtra
12:01
WTA250: Internationaux de Strasbourg (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport Zajtra
13:00
WTA250: Internationaux de Strasbourg (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport6 Zajtra
13:00
WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
O2TV Tenis Zajtra
13:01
WTA250: Internationaux de Strasbourg (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
NOVA SPORT 1 Zajtra
13:35
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
O2TV Sport6 Zajtra
14:00
WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
O2TV Tenis Zajtra
14:01
WTA250: Internationaux de Strasbourg (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
ČT sport Zajtra
15:00
Hokej: Studio MS
O2TV Sport Zajtra
15:00
WTA250: Internationaux de Strasbourg (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport6 Zajtra
15:00
WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
Šport Zajtra
15:00
Hokej - MS 2022 (29/64)
Nemecko - Dánsko Priamy prenos (Fínsko 2022) (Premiéra)
O2TV Tenis Zajtra
15:01
WTA250: Internationaux de Strasbourg (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
RTVS Online Zajtra
15:15
Hokej - MS 2022
Veľká Británia - USA
ČT sport Zajtra
15:20
Hokej: Německo - Dánsko
NOVA SPORT 1 Zajtra
15:35
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
O2TV Sport6 Zajtra
16:00
WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
O2TV Tenis Zajtra
16:01
WTA250: Internationaux de Strasbourg (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
TVP Sport Zajtra
16:05
Piłka nożna (Futbal) - Mistrzostwa Europy do lat 17, Izrael - grupa B: Holandia - Polska (studio)
Szwajcaria (2022).
TVP Sport Zajtra
16:25
Piłka nożna (Futbal) - Mistrzostwa Europy do lat 17, Izrael - grupa B: Holandia - Polska
Szwajcaria (2022).
O2TV Sport6 Zajtra
17:30
WTA250: Grand Prix Sar La Princesse Lalla Meryem (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Rabat, Maroko)
O2TV Tenis Zajtra
17:31
WTA250: Internationaux de Strasbourg (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Arena Sport 1 Zajtra
17:45
HB Ostrov H.Brod - SKST Cheb
Priamy prenos z druhého zápasu finále českej extraligy mužov v stolnom tenise
ČT sport Zajtra
17:50
Hokej: Studio MS
ORF SPORT PLUS Zajtra
17:50
LIVE Handball Herren HLA
Semifinale 2: Linz AG - Alpla Hard aus Linz.
O2TV Sport Zajtra
17:55
Olympiakos Pireus-Anadolu Efes Istanbul
Přímý přenos 1. semifinálového utkání - Final Four basketbalové Euroligy (Bělehrad, Srbsko)
Premier Sport 2 Zajtra
17:55
Olympiakos Pireus-Anadolu Efes Istanbul
Priamy prenos 1. semifinále - Final Four basketbalovej Euroligy (Belehrad, Srbsko)
NOVA SPORT 1 Zajtra
18:05
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
Sport 1 HU Zajtra
18:30
Kézilabda (Hadzaná)
Barcelona - Flensburg, BL, férfiak, negyeddöntő, 2. mérkőzés, premier, élő, HD
Arena Sport 2 Zajtra
18:45
sc Heerenveen - AZ Alkmaar
Priamy prenos z playoff Eredivisie o EL
Sport 1 Zajtra
18:45
Házená
Barcelona - Flensburg, Liga mistrů EHF, muži, semifinále, premiéra, naživo, HD
TVP Sport Zajtra
18:55
Piłka nożna (Futbal) - Mistrzostwa Europy do lat 17, Izrael - grupa B: Francja - Bułgaria
Szwajcaria (2022).
ČT sport Zajtra
19:00
Hokej: Studio MS
Šport Zajtra
19:00
Hokej - MS 2022 (32/64)
Česko - Lotyšsko Priamy prenos (Fínsko 2022) (Premiéra)
Sport 2 HU Zajtra
19:00
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, premier, élő, HD
RTVS Online Zajtra
19:15
Hokej - MS 2022
Kanada - Kazachstan
ČT sport Zajtra
19:20
Hokej: Česko - Lotyšsko
Golf Channel Zajtra
20:00
U.S. PGA Championship
1. kolo major turnaje
O2TV Sport Zajtra
20:00
Vodafone Rally de Portugal - SS1 Coimbra
Přímý přenos 4. podniku Mistrovství světa v rallye (Portugalsko)
Sport 2 HU Zajtra
20:00
Darts
Premier League, 15. állomás, London, premier, élő, HD
NOVA SPORT 1 Zajtra
20:05
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
NOVA SPORT 2 Zajtra
20:05
Premier League Darts 2022
Přímý přenos nejprestižnější evropské soutěže v šipkách (Londýn)
ORF SPORT PLUS Zajtra
20:15
LIVE Handball Herren HLA
Semifinale 2: Förthof Krems - Fivers Margareten aus Krems.
NOVA SPORT 3 Zajtra
20:25
Hertha BSC - Hamburger SV
Přímý přenos baráže o německou fotbalovou Bundesligu
Sport 1 HU Zajtra
20:30
Kézilabda (Hadzaná)
THW Kiel - PSG, BL, férfiak, negyeddöntő, 2. mérkőzés, premier, élő, HD
Premier Sport 2 Zajtra
20:40
Everton FC-Crystal Palace FC
Priamy prenos 33. kola anglickej Premier League (v prestávke: Šport mix)
Arena Sport 1 Zajtra
20:45
Port Vale - Swindon Town
Priamy prenos z odvety semifinále playoff League Two
Sport 1 Zajtra
20:45
Házená
Kiel - PSG, Liga mistrů EHF, muži, semifinále, premiéra, naživo, HD
O2TV Sport Zajtra
20:55
FC Barcelona-Real Madrid
Přímý přenos 2. semifinálového utkání - Final Four basketbalové Euroligy (Bělehrad, Srbsko)
PREMIER SPORT Zajtra
20:55
Premier League
Chelsea - Leicester
TVP Sport Zajtra
20:55
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity, Helsinki: Kanada - Kazachstan (3 tercja)
(2022).
Arena Sport 2 Zajtra
21:00
FC Utrecht - Vitesse
Priamy prenos z playoff Eredivisie o EL
ČT sport Zajtra
21:40
Hokej: Studio MS
TVP Sport Zajtra
22:20
RING TVP SPORT
magazyn, (2021).
ČT sport Zajtra
22:50
Hokej: Studio MS
NOVA SPORT 3 Zajtra
23:55
Atlético Mineiro - Independiente del Valle
Přímý přenos utkání základní skupiny jihoamerického fotbalového Poháru osvoboditelů