Reklama

Šport v TV naživo

Práve teraz v TV

LogoNázov staniceZačiatokProgram
Eurosport 1 11:30 Tenis - LINETTE Magda vs. SABALENKA Aryna
Australian Open – semifinále žen
Program práve beží
62%+537 min.
Voyo SK 00:00 FA Cup - Manchester City – Arsenal FC
Priamy prenos na Voyo SK
Program práve beží
90%+12 min.
Voyo CZ 01:00 NBA TV - NBA TV
Přímý přenos na Voyo CZ
Program práve beží
40%+72 min.
NOVA SPORT 1 01:05 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
Program práve beží
24%+137 min.
Voyo CZ 01:05 NHL - Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Přímý přenos na Voyo CZ
Program práve beží
36%+77 min.
Voyo SK 01:05 NHL - Washington Capitals – Pittsburgh Penguins
Priamy prenos na Voyo SK
Program práve beží
36%+77 min.

Dnešné programy naživo

LogoNázov staniceZačiatokProgram
Eurosport 1 Dnes
02:00
Tenis
Australian Open – finále smíšené čtyřhry
Eurosport 4K Dnes
02:00
Tenis
Australian Open – finále smíšené čtyřhry
Eurosport 1 Dnes
03:00
Tenis
Australian Open – finále smíšené čtyřhry
Eurosport 4K Dnes
03:00
Tenis
Australian Open – finále smíšené čtyřhry
NOVA SPORT 2 Dnes
03:05
Colorado Avalanche - Anaheim Ducks
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
Voyo SK Dnes
03:05
NHL - Colorado Avalanche – Anaheim Ducks
Priamy prenos na Voyo SK
Sport 1 HU Dnes
04:00
NBA
Phoenix Suns - Dallas Mavericks, NBA, alapszakasz, premier, élő, HD
NOVA SPORT 1 Dnes
04:05
Phoenix Suns - Dallas Mavericks
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
Voyo SK Dnes
04:05
NBA - Phoenix Suns – Dallas Mavericks
Priamy prenos na Voyo SK
Eurosport 1 Dnes
04:30
Tenis
Australian Open – semifinále mužů
Eurosport 4K Dnes
04:30
Tenis
Australian Open – semifinále mužů
Sport 1 HU Dnes
06:00
NBA
Phoenix Suns - Dallas Mavericks, NBA, alapszakasz, premier, élő, HD
Golf Channel Dnes
08:30
Hero Dubai Desert Classic
2. kolo turnaje DP World Tour Emirates GC,Dubai. (Živě)
ČT sport Dnes
09:00
Skeleton: MS Švýcarsko
Svatý Mořic / 3. kolo - muži
Eurosport 1 Dnes
09:00
Tenis
Australian Open – semifinále mužů
Eurosport 4K Dnes
09:30
Tenis
Australian Open – semifinále mužů
TVP Sport Dnes
10:25
Biathlon - Mistrzostwa Europy, Lenzerheide: sprint kobiet
Szwajcaria (2023).
Eurosport 2 Dnes
10:30
Severská kombinace
SP v Seefeldu – skoky žen
ČT sport Dnes
10:45
Skeleton: MS Švýcarsko
Svatý Mořic / 4. kolo - muži
M4 Dnes
11:00
Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság
Jégtánc, ritmustánc. Élő közvetítés. Benne: kb. 13.00 Nemzeti Sporthíradó 11'00''. Élő műsor.
ČT sport Dnes
11:40
Futbal: Los MOL Cupu
Los čtvrtfinále / sídlo FAČR
Eurosport 2 Dnes
11:45
Běžecké lyžování
SP v Les Rousses – 10 km volně žen
ORF SPORT PLUS Dnes
11:55
LIVE FIS Langlauf Weltcup 2022/2023
10km Freistil Damen aus Les Rousses.
ČT sport Dnes
12:10
Krasobruslení: ME Finsko
Espoo / taneční páry - rytmický tanec
Eurosport 1 Dnes
12:45
Skoky na lyžích
SP v Bad Mitterndorfu – kvalifikace mužů
ORF SPORT PLUS Dnes
12:55
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Sprint Doppelsitzer Herren aus Oberhof.
ORF SPORT PLUS Dnes
13:25
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Sprint Doppelsitzer Damen aus Oberhof.
ČT sport Dnes
13:30
Skeleton: MS Švýcarsko
Svatý Mořic / 3. kolo - ženy
TVP Sport Dnes
13:55
Biathlon - Mistrzostwa Europy, Lenzerheide: sprint mężczyzn
Szwajcaria (2023).
Eurosport 2 Dnes
14:00
Severská kombinace
SP v Seefeldu – běh 5 km žen
ORF SPORT PLUS Dnes
14:10
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Sprint Damen aus Oberhof.
ZDF Dnes
14:15
sportstudio live
Rodel-WM
Einsitzer Frauen, Sprint
Übertragung aus Oberhof
Reporter: Norbert Galeske
Moderation: Kristin Otto

ca. 14:45
Skeleton-WM
Männer
Zusammenfassung aus St. Moritz/Schweiz
Reporter: Martin Wolff

ca. 15:00
Weltcup Nordische Kombination
7,5 km Langlauf Männer
Übertragung aus Seefeld/Österreich
Reporter: Volker Grube

ca. 15:20
Rodel-WM
Einsitzer Männer, Sprint
Übertragung aus Oberhof
Reporter: Norbert Galeske
Moderation: Kristin Otto

ca. 15:40
Skeleton-WM
Frauen
Übertragung aus St. Moritz/Schweiz
Reporter: Martin Wolff
ČT sport Dnes
14:25
Krasobruslení: ME Finsko
Espoo taneční páry - rytmický tanec
Eurosport 1 Dnes
14:30
Běžecké lyžování
SP v Les Rousses – 10 km volně mužů
ORF SPORT PLUS Dnes
14:45
LIVE FIS Langlauf Weltcup 2022/2023
10km Freistil Herren aus Les Rousses.
Eurosport 2 Dnes
15:00
Cyklistika
Challenge Mallorca – Trofeo Serra de Tramuntana
ORF SPORT PLUS Dnes
15:05
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Sprint Herren aus Oberhof.
ARD Dnes
15:10
Sportschau

Handball-Weltmeisterschaft
Deutschland - Ägypten
Platzierungsspiel
Übertragung aus Stockholm
M4 Dnes
15:30
Férfi kézilabda világbajnokság
Helyosztó mérkőzés 5-8. helyért. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS Dnes
15:45
LIVE FIS Langlauf Weltcup 2022/2023
10km Freistil Herren aus Les Rousses.
Eurosport 1 Dnes
16:00
Snooker
Shoot Out
ČT sport Dnes
16:55
Krasobruslení: ME Finsko
Espoo / 16:55-21:15 / muži
Eurosport 2 Dnes
17:00
Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
O2TV Sport Dnes
17:00
ELH: HC Energie Karlovy Vary-HC Oceláři Třinec
Přímý přenos hokejového utkání 42. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Voyo SK Dnes
17:00
Tipsport extraliga - HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Priamy prenos na Voyo SK
Šport Dnes
17:20
Hokej - Tipos Extraliga (9/19)
HKM Zvolen - HK Grotto Spišská Nová Ves Priamy prenos (Slovenská republika 2023) (Premiéra)
TVP Sport Dnes
17:25
Piłka ręczna mężczyzn (Hádzaná - muži) - Mistrzostwa Świata 2023, Gdańsk - 1/2 finału (#1): Hiszpania - Dania (studio)
(2023).
Eurosport 1 Dnes
17:45
Formule
Formule E v Diríji
ORF SPORT PLUS Dnes
17:55
LIVE Formel E 2023
2. Rennen: Diriyah.
TVP Sport Dnes
17:55
Piłka ręczna mężczyzn (Hádzaná - muži) - Mistrzostwa Świata 2023, Gdańsk - 1/2 finału (#1): Hiszpania - Dania
(2023).
M4 Dnes
18:00
Férfi kézilabda világbajnokság
1. elődöntő mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 2 Dnes
18:15
Ľadový hokej
HC MIKRON Nové Zámky - HC Slovan Bratislava, Tipos Extraliga, základná časť, 33. kolo, premiéra, naživo, HD
NOVA SPORT 3 Dnes
18:25
Karlsruher SC - SC Paderborn
Přímý přenos 18. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
NOVA SPORT 4 Dnes
18:25
Bologna FC - Spezia Calcio
Přímý přenos 20. kola italské fotbalové Serie A
Sport 1 HU Dnes
18:30
Csillagok között
UEFA BL-magazin, premier, élő, HD
Sport 2 HU Dnes
18:30
Labdarúgás (Futbal)
Bologna - Spezia, olasz bajnokság, 20. forduló, premier, élő, HD
Premier Sport 2 SK Dnes
18:55
EL: Crvena Zvezda Belehrad-Partizan Belehrad
Priamy prenos zápasu 21. kola basketbalovej Euroligy
Arena Sport 1 Dnes
19:00
1.FBC FLORBAL TRENČÍN – Tsunami Bratislava
Priamy prenos z 18. kola extraligy mužov vo florbale
ORF SPORT PLUS Dnes
19:10
LIVE Snowboard Weltcup 2022/2023
PGS Damen & Herren aus Blue Mountain.
Eurosport 1 Dnes
19:45
Snooker
Shoot Out
Šport Dnes
19:45
Krasokorčuľovanie - ME 2023 (2/5)
ME 2023 (Espoo): muži (voľná jazda) Priamy prenos (Fínsko 2023) (Premiéra)
Sport 1 Dnes
19:45
Ľadový hokej
EV Zug - SC Bern, Národní liga, základná časť, premiéra, naživo, HD
Sport 1 HU Dnes
20:00
Darts
1. nap, Masters, Milton Keynes, premier, élő, HD
TVP Sport Dnes
20:05
Piłka ręczna mężczyzn (Hádzaná - muži) - Mistrzostwa Świata 2023, Sztokholm - 1/2 finału (#2): Francja - Szwecja (studio)
(2023).
Voyo CZ Dnes
20:05
The Masters 2023 - 1. den
Přímý přenos na Voyo CZ
NOVA SPORT 3 Dnes
20:25
RB Lipsko - VfB Stuttgart
Přímý přenos 18. kola německé fotbalové Bundesligy
Premier Sport 2 SK Dnes
20:25
EL: Baskonia Vitoria-Gasteiz-Anadolu Efes Istanbul
Priamy prenos zápasu 21. kola basketbalovej Euroligy
M4 Dnes
20:30
Férfi kézilabda világbajnokság
2. elődöntő mérkőzés. Élő közvetítés.
PREMIER SPORT Dnes
20:40
Serie A
Lecce - Salernitana
Arena Sport 2 Dnes
20:45
STANDARD DE LIEGE - KAS EUPEN
Priamy prenos z 23. kola belgickej Jupiler League
Sport 2 HU Dnes
20:45
Labdarúgás (Futbal)
Lecce - Salernitana, olasz bajnokság, 20. forduló, premier, élő, HD
NOVA SPORT 1 Dnes
20:55
Manchester City - Arsenal FC
Přímý přenos 4. kola anglického fotbalového poháru FA Cup
NOVA SPORT 2 Dnes
20:55
FC Lorient - Stade Rennes
Přímý přenos 20. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
NOVA SPORT 4 Dnes
20:55
UD Almería - Espanyol Barcelona
Přímý přenos 19. kola španělské fotbalové LaLigy
Šport Dnes
20:55
Hádzaná - MS 2023 (26/30)
MS 2023 (muži): semifinále 2 (Štokholm) Priamy prenos (Švédsko 2023) (Premiéra)
TVP Sport Dnes
20:55
Piłka ręczna mężczyzn (Hádzaná - muži) - Mistrzostwa Świata 2023, Sztokholm - 1/2 finału (#2): Francja - Szwecja
(2023).
Voyo CZ Dnes
20:55
FA Cup - Manchester City - Arsenal FC
Přímý přenos na Voyo CZ
Eurosport 2 Dnes
21:00
Golf
PGA Tour – Farmers Insurance Open
ČT sport Dnes
21:15
Házená: MS Polsko, Švédsko
MS házená 2023 / Polsko, Švédsko / muži / semifinále 2
ČT2 Dnes
21:45
XX
Nekalá konkurence musí být rychlá, levná a bez předsudků. Gérard Depardieu a Gina Lollobrigida ve francouzské komedii o konfekční haute couture (1997). Dále hrají: M. Boujenah, E. Zylbersteinová, C. Jacobová a další. Režie Ariel Zeitoun
ČT sport Dnes
22:10
Hokej: Buly - debata expertů


Zajtrajšie programy naživo

LogoNázov staniceZačiatokProgram
Voyo SK Zajtra
00:00
NHL - Florida Panthers – Los Angeles Kings
Priamy prenos na Voyo SK
Voyo SK Zajtra
00:00
FA Cup - Fulham FC – Sunderland AFC
Priamy prenos na Voyo SK
Voyo SK Zajtra
00:00
Česká Fortuna liga - SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
Priamy prenos na Voyo SK
Voyo SK Zajtra
00:00
FA Cup - Preston North End – Tottenham Hotspur
Priamy prenos na Voyo SK
Voyo SK Zajtra
00:00
NHL - Colorado Avalanche – St. Louis Blues
Priamy prenos na Voyo SK
Voyo SK Zajtra
00:00
NBA - Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
Priamy prenos na Voyo SK
Nova Action Zajtra
01:05
Florida Panthers - Los Angeles Kings
Přímý přenos hokejového zápasu NHL.
NOVA SPORT 1 Zajtra
01:05
Florida Panthers - Los Angeles Kings
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Voyo CZ Zajtra
01:05
NHL - Florida Panthers - Los Angeles Kings
Přímý přenos na Voyo CZ
NOVA SPORT 1 Zajtra
04:05
Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Golf Channel Zajtra
08:00
Hero Dubai Desert Classic
3. kolo turnaje DP World Tour Emirates GC,Dubai. (Živě)
ORF SPORT PLUS Zajtra
08:20
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Doppelsitzer Herren 1. Lauf aus Oberhof.
Eurosport 1 Zajtra
09:00
Tenis
Australian Open – finále žen
ČT sport Zajtra
09:10
Studio ČT sport
ORF SPORT PLUS Zajtra
09:10
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Doppelsitzer Damen 1. Lauf aus Oberhof.
Eurosport 2 Zajtra
09:15
Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
ČT sport Zajtra
09:30
Alpské lyžování: SP Česko
Špindlerův Mlýn / Česko / Slalom - 1. kolo / ženy / start: 09:30
Eurosport 4K Zajtra
09:30
Tenis
Australian Open – finále žen
ORF SPORT PLUS Zajtra
09:55
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Doppelsitzer Herren 2. Lauf aus Oberhof.
TVP Sport Zajtra
10:25
Biathlon - Mistrzostwa Europy, Lenzerheide: bieg pościgowy kobiet
Szwajcaria (2023).
ČT sport Zajtra
10:30
Biatlon: ME Švýcarsko
Lenzerheide / stíhací závod - ženy / start: 10:30 / 10:20-11:15
ORF SPORT PLUS Zajtra
10:45
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Doppelsitzer Damen 2. Lauf aus Oberhof.
Eurosport 2 Zajtra
11:00
Alpské lyžování
SP v Cortině; – superobří slalom mužů
ČT sport Zajtra
11:10
Alpské lyžování: SP Itálie
Cortina d´Ampezzo / Itálie / Super-G / muži / start: 11:10 / 11:00-13:05 / ČT sport Plus / odcházíme
ORF SPORT PLUS Zajtra
11:20
LIVE Para Snow-WM 2023
Slalom Herren 1.DG aus Espot.
TVP Sport Zajtra
11:30
Stan futbolu
magazyn, (2022).
ORF SPORT PLUS Zajtra
11:40
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Damen 1. Lauf aus Oberhof.
Arena Sport 1 Zajtra
12:00
ROC Nations Cup
Priamy prenos z pretokov o najrýchlejšiu krajinu na svete
Eurosport 1 Zajtra
12:15
Tenis
Australian Open – finále mužské čtyřhry
ČT sport Zajtra
12:20
Studio ČT sport
PUBLIKOVANĚ
ČT sport Zajtra
12:30
Alpské lyžování: SP Česko
Špindlerův Mlýn / Česko / Slalom - 2. kolo / ženy / start: 12:30
Eurosport 2 Zajtra
12:30
Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
Eurosport 4K Zajtra
12:30
Tenis
Australian Open – finále mužské čtyřhry
NOVA SPORT 2 Zajtra
12:55
Karlstad IBF - Täby FC IBK
Přímý přenos ženské florbalové superligy Svenska Superligan
NOVA SPORT 3 Zajtra
12:55
SV Darmstadt - Jahn Regensburg
Přímý přenos 18. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
ORF SPORT PLUS Zajtra
13:10
LIVE Rodel Weltmeisterschaft 2022/2023
Damen 2. Lauf aus Oberhof.
NOVA SPORT 1 Zajtra
13:25
Accrington Stanley / Boreham Wood - Leeds United
Přímý přenos 4. kola anglického fotbalového poháru FA Cup
PREMIER SPORT Zajtra
13:25
League One
Charlton - Bolton
TVP Sport Zajtra
13:25
Biathlon - Mistrzostwa Europy, Lenzerheide: bieg pościgowy mężczyzn
Szwajcaria (2023).
Voyo CZ Zajtra
13:25
FA Cup - Walsall FC - Leicester City
Přímý přenos na Voyo CZ
ČT sport Zajtra
13:30
Biatlon: ME Švýcarsko
Lenzerheide / stíhací závod - muži / start: 13:30 / 13:20-14:20
Eurosport 2 Zajtra
13:30
Severská kombinace
SP v Seefeldu – 10 km běh mužů
Sport 1 HU Zajtra
13:45
Darts
2. nap, Masters, Milton Keynes, premier, élő, HD
M4 SPORT+ Zajtra
14:00
Tippmix férfi kosárlabda NB I.
Arconic-Alba Fehérvár—Egis Körmend mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS Zajtra
14:00
LIVE Hallen-Hockey Masters 2023
Damen Finale aus Wien.
Šport Zajtra
14:00
Krasokorčuľovanie - ME 2023 (3/5)
ME 2023 (Espoo): ženy (voľná jazda) Priamy prenos (Fínsko 2023) (Premiéra)
Sport 2 Zajtra
14:00
Futbal
Hatayaspor - Trabzonspor, Süper Lig, 21. kolo, premiéra, naživo, HD
Voyo CZ Zajtra
14:05
The Masters 2023 - 2. den
Přímý přenos na Voyo CZ
ČT sport Zajtra
14:15
Studio ČT sport
NEPUBLIKOVANĚ
Eurosport 1 Zajtra
14:15
Skoky na lyžích
SP v Bad Mitterndorfu – individuální závod mužů
ČT sport Zajtra
14:30
Boby: MS Švýcarsko
Svatý Mořic / dvojbob - 2. jízda / muži / 14:30-15:30
M4 Zajtra
14:30
OTP Bank Liga
Kisvárda Mester Good - Paksi FC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport Zajtra
14:30
FL: FC Viktoria Plzeň-FC Hradec Králové
Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport5 Zajtra
14:30
FL: Bohemians Praha-FK Teplice (Streaming)
Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport6 Zajtra
14:30
FL: 1. FC Slovácko-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal Zajtra
14:31
Plzeň-Hradec Králové: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Sport 2 HU Zajtra
14:45
Labdarúgás (Futbal)
Empoli - Torino, olasz bajnokság, 20. forduló, premier, élő, HD
NOVA SPORT 2 Zajtra
14:55
Leicester Tigers - Northampton Saints
Přímý přenos ragbyového utkání 16. kola anglického Premiership Rugby
TVP Sport Zajtra
14:55
Piłka ręczna kobiet (Hádzaná - ženy) - PGNiG Superliga, 14.seria: JKS Jarosław - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
(2023).
Eurosport 2 Zajtra
15:00
Cyklistika
Challenge Mallorca – Trofeo Andratx
Sport 1 Zajtra
15:15
Ľadový hokej
Malmö - Brynäs, SHL, základná časť, premiéra, naživo, HD
ČT sport Zajtra
15:25
Klasické lyžování: SP Francie
Les Rousses / Francie / Sprint klasicky / muži / start: 14:30 / 14:20-16:20 / ČT sport Plus / vstupujeme
NOVA SPORT 3 Zajtra
15:25
Werder Brémy - VfL Wolfsburg
Přímý přenos 18. kola německé fotbalové Bundesligy
NOVA SPORT 4 Zajtra
15:25
TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach
Přímý přenos 18. kola německé fotbalové Bundesligy
Premier Sport 2 SK Zajtra
15:25
Hertha Berlín-Union Berlín
Priamy prenos zápasu 18. kola najvyššej německej futbalovej Bundesligy
ORF SPORT PLUS Zajtra
15:45
LIVE FIS Langlauf Weltcup 2022/2023
Sprint klassisch Damen & Herren aus Les Rousses.
PREMIER SPORT Zajtra
15:45
Štúdio
Štúdio LaLiga
M4 SPORT+ Zajtra
15:55
Jégkorong (Hokej) Magyar Kupa
BJA HC - DEAC elődöntő 1. mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 1 Zajtra
15:55
Fulham FC - Sunderland AFC
Přímý přenos 4. kola anglického fotbalového poháru FA Cup
Šport Zajtra
15:55
Hádzaná - SEHA League 2022/23: Tatran Prešov - Vardar Skopje
Priamy prenos (Premiéra)
Voyo CZ Zajtra
15:55
FA Cup - Blackburn Rovers - Birmingham City
Přímý přenos na Voyo CZ
Voyo CZ Zajtra
15:55
FA Cup - Bristol City - West Bromwich Albion
Přímý přenos na Voyo CZ
Voyo CZ Zajtra
15:55
FA Cup - Southampton FC - Blackpool FC
Přímý přenos na Voyo CZ
Voyo CZ Zajtra
15:55
FA Cup - Ipswich Town - Burnley FC
Přímý přenos na Voyo CZ
Eurosport 1 Zajtra
16:00
Skoky na lyžích
SP v Hinterzartenu – individuální závod žen
ČT sport Zajtra
16:10
Studio ČT sport
NEPUBLIKOVANĚ
PREMIER SPORT Zajtra
16:10
LaLiga
Girona - FC Barcelona
Arena Sport 1 Zajtra
16:30
PSV Eindhoven - Go Ahead Eagles
Priamy prenos z 19. kola holandskej Eredivisie
NOVA SPORT 2 Zajtra
16:55
ES Troyes - RC Lens
Přímý přenos 20. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
M4 Zajtra
17:00
OTP Bank Liga
Debreceni VSC - Zalaegerszegi TE FC mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 2 Zajtra
17:00
Futbal
Giresunspor - Galatasaray, Süper Lig, 21. kolo, premiéra, naživo, HD
TVP Sport Zajtra
17:00
Piłka nożna (Futbal) - PKO Ekstraklasa, 18.kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Szczecin (studio)
(2023).
O2TV Fotbal Zajtra
17:20
FL: SK Sigma Olomouc-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport Zajtra
17:20
FL: SK Sigma Olomouc-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
TVP Sport Zajtra
17:25
Piłka nożna (Futbal) - PKO Ekstraklasa, 18.kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
(2023).
Eurosport 2 Zajtra
17:30
Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné tance
Šport Zajtra
17:30
Niké - palubovka 2023 (6/70)
Hádzaná - MOL Liga 2022/23 (14. kolo; ženy): HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda Priamy prenos (Slovenská republika 2023) (Premiéra)
Eurosport 1 Zajtra
17:45
Formule
Formule E v Diríji
Sport 2 HU Zajtra
17:45
Labdarúgás (Futbal)
Cremonese - Internazionale, olasz bajnokság, 20. forduló, premier, élő, HD
ČT sport Zajtra
17:50
Krasobruslení: ME Finsko
Espoo / 17:25-21:15 / taneční páry / ČT sport Plus / vstupujeme
NOVA SPORT 3 Zajtra
17:55
US Cremonese - Inter Milán
Přímý přenos 20. kola italské fotbalové Serie A
ORF SPORT PLUS Zajtra
17:55
LIVE Hallen-Hockey Masters 2023
Herren Finale aus Wien.
Premier Sport 2 SK Zajtra
18:00
Way Of Warrior 10
Priamy prenos jubilejného 10. galavečera bojových športov (OC Futurum, Ostrava)
Sport 1 Zajtra
18:00
Ľadový hokej
Färjestad - Frölunda, SHL, základná časť, premiéra, naživo, HD
PREMIER SPORT Zajtra
18:10
Štúdio
Štúdio LaLiga
M4 SPORT+ Zajtra
18:20
Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság
Női szabadprogram. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 4 Zajtra
18:25
Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt
Přímý přenos 18. kola německé fotbalové Bundesligy
PREMIER SPORT Zajtra
18:25
LaLiga
Sevilla FC - Elche CF
NOVA SPORT 2 Zajtra
18:55
Preston North End - Tottenham Hotspur
Přímý přenos 4. kola anglického fotbalového poháru FA Cup
Voyo CZ Zajtra
18:55
FA Cup - Preston North End - Tottenham Hotspur
Přímý přenos na Voyo CZ
Šport Zajtra
19:10
Krasokorčuľovanie - ME 2023 (4/5)
ME 2023 (Espoo): tance na ľade (voľná jazda) Priamy prenos (Fínsko 2023) (Premiéra)
M4 Zajtra
19:30
OTP Bank Liga
Ferencvárosi TC - Vasas FC mérkőzés. Élő közvetítés.
M4 SPORT+ Zajtra
19:40
Jégkorong (Hokej) Magyar Kupa
UTE - Hydro Fehérvár AV19 elődöntő 2. mérkőzés. Élő közvetítés.
Eurosport 1 Zajtra
19:45
Snooker
Shoot Out
Sport 2 Zajtra
19:45
Ľadový hokej
HC Davos - EV Zug, Národní liga, základná časť, premiéra, naživo, HD
Sport 1 HU Zajtra
20:00
Darts
2. nap, Masters, Milton Keynes, premier, élő, HD
TVP Sport Zajtra
20:00
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #26 - Nowy Sącz (studio)
(2023).
Voyo CZ Zajtra
20:05
The Masters 2023 - 2. den
Přímý přenos na Voyo CZ
TVP Sport Zajtra
20:10
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #26 - Nowy Sącz: walka wieczoru Adam Balski – Michal Plesnik
(2023).
Arena Sport 2 Zajtra
20:30
MHP RIESEN Ludwigsburg - EWE Baskets Oldenburg
Priamy prenos zo 17. kola nemeckej BBL ligy
Sport 2 HU Zajtra
20:30
Labdarúgás (Futbal)
Atalanta - Sampdoria, olasz bajnokság, 20. forduló, premier, élő, HD
NOVA SPORT 3 Zajtra
20:40
Atalanta Bergamo - UC Sampdoria
Přímý přenos 20. kola italské fotbalové Serie A
Arena Sport 1 Zajtra
20:45
SPORTING CHARLEROI - ROYALE UNION ST GILLOISE
Priamy prenos z 23. kola belgickej Jupiler League
NOVA SPORT 1 Zajtra
20:45
Studio NHL
Speciální předzápasové studio s hosty
Voyo CZ Zajtra
20:45
NHL - Colorado Avalanche - St. Louis Blues
Přímý přenos na Voyo CZ
Nova Action Zajtra
20:50
Manchester United - Reading FC
Přímý přenos 4. kola anglického fotbalového poháru FA Cup
NOVA SPORT 4 Zajtra
20:55
Getafe CF - Real Betis
Přímý přenos 19. kola španělské fotbalové LaLigy
Voyo CZ Zajtra
20:55
Ligue 1 - Olympique Marseille - AS Monaco
Přímý přenos na Voyo CZ
Voyo CZ Zajtra
20:55
FA Cup - Manchester United - Reading FC
Přímý přenos na Voyo CZ
NOVA SPORT 1 Zajtra
21:05
Colorado Avalanche - St. Louis Blues
Přímý přenos hokejového zápasu NHL se speciálním studiem
NOVA SPORT 2 Zajtra
21:05
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
Voyo CZ Zajtra
21:05
NBA - Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
Přímý přenos na Voyo CZ
O2TV Sport Zajtra
21:15
Way Of Warrior 10
Přímý přenos jubilejního 10. galavečera bojových sportů (OC Futurum, Ostrava)
Eurosport 1 Zajtra
22:00
Snooker
Shoot Out – play off
Eurosport 2 Zajtra
22:00
Golf
PGA Tour – Farmers Insurance Open