Reklama

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky, alebo návrhy ohľadom nášho webu SatelitnáTV.sk neváhajte nás kontaktovať na dole uvedené kontakty.

Technické otázky a problémy:
V prípade problémov či otázok ohľadom satelitného príjmu, technických záležitostí atď. využite prosím verejné diskusné fórum: http://www.satforum.sk, kde je už dostatok registrovaných čitateľov a našim moderátorov, ktorí Vám s vašim problémom môžu pomôcť.

SatelitnáTV.sk:
Nápady a pripomienky k nášmu webu, či námety na články, nám píšte na adresu: redakcia*satelitnatv.sk. Na uvedený kontakt môžete písať aj v prípade, že máte záujem o reklamu.

Prevádzkovateľ SatelitnáTV.sk nezodpovedá za komentáre ako aj príspevky uverejnené od iných autorov. V tomto prípade zodpovedá za zverejnený príspevok samotný autor.

Reklama na SatelitnáTV.sk
Inzerujte na slovenskom portály SatelitnaTV.sk a zvýšte povedomie o svojej firme, ako aj zisky. Cenník inzercie vám poskytneme na požiadanie.

Sme web so zameraním na satelitnú a káblovú televíziu. Naši čitatelia sa zaujímajú o satelitnú techniku, televízne vysielanie a televíziu všeobecne, preto inzerciu odporúčame predajcom satelitnej techniky, elektra, montážnikom, satelitným platformám či káblovým spoločnostiam. Neinzerujte na všeobecných portáloch či v tlači, inzerujte tam, kde sa vaši potencionálny zákazníci nachádzajú. Obľuba nášho portálu sa od jeho spustenia (2011) stále zvyšuje o čom svedčí aj naša návštevnosť a ohlasy našich návštevníkov.

Reklamné plochy
1. Full banner (468 x 60 px) – zobrazovanie na všetkých stránkach, alebo len na hlavnej.
2. Square banner (300 x 250 px, alebo 250 x 250 px) – zobrazovanie na všetkých stránkach
3. Skyscraper banner (120 x 600 px) – zobrazovanie na všetkých stránkach
4. Textová reklama
5. Square banner (300 x 250 px, alebo 250 x 250 px) – reklamná plocha vložená priamo do článku
6. Textové odkazy – zobrazovanie na všetkých stránkach
7. Sponzorované odkazy (vrchná lišta) – 9 odkazov (minimálne 107 a maximálne 112 znakov)

Podporované formáty: jpg, jpeg, gif, png a swf. Maximálna veľkosť banneru je stanovená na 80 kb.

Náš systém podporuje u flash bannerov premennú clickTAG:

on (release) {
if (clickTAG.substr(0,5) == “http:”) {
getURL(clickTAG,clickTARGET);
}
}