Reklama

Kontakt

SatelitnáTV.sk je špecializovaný spravodajský web so zameraním hlavne na satelitnú, káblovú, IPTV a OTT televíziu. Prinášame nielen aktuálne informácie z daných oblastí, ale návštevníci tu môžu nájsť aj frekvencie, zoznam DVB-T/DVB-T2/DAB+ vysielačov na Slovensku v Maďarsku, Českej republike, Poľsku či v Rakúsku. Nechýbajú ani porovnávače programovej ponuky či veľmi obľúbený TV program, ktorý je denne pravidelne aktualizovaný. V TV programe je aktuálne už viac ako 200 TV staníc a to nielen zo Slovenska, ale aj z Českej republiky, Maďarska alebo Poľska.

Ak máte akékoľvek pripomienky, alebo návrhy na vylepšenie nášho spravodajského webu SatelitnáTV.sk, neváhajte nás kontaktovať na dole uvedené kontakty. V prípade problémov so satelitnými či inými službami prosím kontaktujte svojho operátora. Náš kontaktná mailová adresa je redakcia(zavináč)satelitnatv.sk.

Ak máte problém so zariadeniami, prípadne potrebujete iba s niečím poradiť, kontaktujte prosím svojho predajcu alebo najbližší servis.

Inzercia

Inzerujte na slovenskom portály SatelitnaTV.sk a zvýšte povedomie o svojej firme, ako aj zisky. Cenník inzercie vám poskytneme na požiadanie.

Web SatelitnáTV.sk vznikol v roku 2011. Naši čitatelia sa zaujímajú o satelitnú techniku, televízne vysielanie a televíziu všeobecne, preto inzerciu odporúčame predajcom satelitnej techniky, elektra, montážnikom, satelitným platformám či káblovým spoločnostiam. Neinzerujte na všeobecných portáloch či v tlači, inzerujte tam, kde sa vaši potencionálny zákazníci nachádzajú. Obľuba nášho portálu sa od jeho spustenia stále zvyšuje o čom svedčí aj naša návštevnosť a ohlasy našich návštevníkov.

Prevádzkovateľ SatelitnáTV.sk nezodpovedá za komentáre. V tomto prípade zodpovedá za zverejnený príspevok samotný autor.

Prevádzkovateľ
Prevádzkovateľom webu SatelitnáTV.sk je Viktor Černý – IN-SHOP so sídlom: Tajovského 10, Zlaté Moravce. IČO: 41723953, EV 10/22/SWP

Reklamné plochy
1. Leaderboard (728 x 90 px) – zobrazovanie na všetkých stránkach.
2. Square banner (300x 300, 300 x 250 px, alebo 250 x 250 px) – zobrazovanie na všetkých stránkach
4. Textová reklama
5. Square banner (300x 300, 300 x 250 px, alebo 250 x 250 px) – reklamná plocha vložená priamo do článku
6. Textové odkazy – zobrazovanie na všetkých stránkach

Podporované formáty: jpg, jpeg, gif, png a swf. Maximálna veľkosť banneru je stanovená na 80 kb.

Náš systém podporuje u flash bannerov premennú clickTAG:

on (release) {
if (clickTAG.substr(0,5) == “http:”) {
getURL(clickTAG,clickTARGET);
}
}