Reklama

Tenis v TV naživo

Na tejto špeciálnej stránke nájdete zoznam všetkých priamych prenosov, záznamov z WTA. Nechýbajú ani relácie o tenise a programy, ktoré by mohli zaujímať tenisových fanúšikov. Prenosy prinášajú napr. televízne stanice Šport (Slovensko), ČT Sport (Česká republika), Canal+ Sport, Premier Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4, Sport 1, Sport 2.

Pokračovanie nižšie:

Najnovšie správy

  • Talianska futbalová Serie A končí na športových programoch Nova Sport a Premier Sport
  • Canal+ Sport získal vysielacie práva na ragby
  • Kde bude možné sledovať Majstrovstvá Európy vo futbale – UEFA EURO 2024?


  • Zobraziť:
    Všetky športy I Hokej I Futbal I Tenis

    Dnešné programy

    Názov staniceZačiatokProgram

    Canal+ Sport 2
    Dnes
    08:00
    WTA 500 Stuttgart (Rybakina - Paolini, 1. čtvrtfinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Canal+ Sport 2
    Dnes
    10:00
    WTA 500 Stuttgart (Vondroušová - Sabalenka, 2. čtvrtfinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Dnes
    11:00
    ATP500: Barcelona Open Banc Sabadell (2. štvrťfinále)
    Záznam 2. štvrťfinále tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Barcelona, Španielsko)

    Canal+ Sport 2
    Dnes
    12:00
    WTA 500 Stuttgart (Swiatek - Raducanu, 3. čtvrtfinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Dnes
    13:00
    ATP500: Barcelona Open Banc Sabadell (3. štvrťfinále)
    Záznam 3. štvrťfinále tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Barcelona, Španielsko)

    Canal+ Sport 2
    Dnes
    14:00
    WTA 500 Stuttgart (Kostyuk - Gauff, 4. čtvrtfinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Dnes
    15:00
    ATP500: Barcelona Open Banc Sabadell (4. štvrťfinále)
    Záznam 4. štvrťfinále tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Barcelona, Španielsko)

    Canal+ Sport 2
    Dnes
    16:00
    WTA 500 Stuttgart (Swiatek - Rybakina, 1. semifinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Dnes
    17:00
    ATP500: Barcelona Open Banc Sabadell (1. semifinále)
    Záznam 1. semifinále tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Barcelona, Španielsko)

    Canal+ Sport 2
    Dnes
    18:00
    WTA 500 Stuttgart (Vondroušová - Kostyuk, 2. semifinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Dnes
    19:00
    ATP500: Barcelona Open Banc Sabadell (2. semifinále)
    Záznam 1. semifinále tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Barcelona, Španielsko)

    Canal+ Sport 2
    Dnes
    20:00
    WTA 500 Stuttgart (Kostyuk - Rybakina, finále)
    Vyvrcholení turnaje elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Dnes
    21:00
    ATP500: Barcelona Open Banc Sabadell (finále dvojhry)
    Záznam finále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Barcelona, Španielsko)

    Zajtrajšie programy

    Názov staniceZačiatokProgram

    JOJ ŠPORT
    Zajtra
    01:55
    Slovensko - Slovinsko 1.zápas
    Tenis - Billie Jean King Cup

    JOJ ŠPORT
    Zajtra
    03:35
    Slovensko - Slovinsko 2.zápas
    Tenis - Billie Jean King Cup

    JOJ ŠPORT
    Zajtra
    06:00
    Tenis - Billie Jean King Cup
    Slovensko - Slovinsko 4.zápas Záznam tenisového zápasu Billy Jean King Cup.

    Canal+ Sport 2
    Zajtra
    08:00
    WTA 250 Rouen (Stephens - Yuan, 1. čtvrtfiinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Zajtra
    09:00
    ATP250: BMW Open (1. štvrťfinále)
    Záznam 1. štvrťfinále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Mníchov, Nemecko)

    Canal+ Sport 2
    Zajtra
    10:00
    WTA 250 Rouen (Rus - Linette, 2. čtvrtfinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Zajtra
    11:00
    ATP250: BMW Open (2. štvrťfinále)
    Záznam 2. štvrťfinále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Mníchov, Nemecko)

    Canal+ Sport 2
    Zajtra
    12:00
    WTA 250 Rouen (Ruse - Garcia, 3. čtvrtfinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Zajtra
    13:00
    ATP250: BMW Open (3. štvrťfinále)
    Záznam 3. štvrťfinále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Mníchov, Nemecko)

    Canal+ Sport 2
    Zajtra
    14:00
    WTA 250 Rouen (Kalinina - M. Andreeva, 4. čtvrtfinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Zajtra
    15:00
    ATP250: BMW Open (4. štvrťfinále)
    Záznam 4. štvrťfinále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Mníchov, Nemecko)

    Canal+ Sport 2
    Zajtra
    16:00
    WTA 250 Rouen (Stephens - Garcia, 1. semifinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Zajtra
    17:00
    ATP250: BMW Open (1. semifinále)
    Záznam 1. semifinále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Mníchov, Nemecko)

    Canal+ Sport 2
    Zajtra
    18:00
    WTA 250 Rouen (Linette - Kalinina, 2. semifinále)
    Zápas elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Zajtra
    19:00
    ATP250: BMW Open (2. semifinále)
    Záznam 1. semifinále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Mníchov, Nemecko)

    Canal+ Sport 2
    Zajtra
    20:00
    WTA 250 Rouen (Linette - Stephens, finále)
    Vyvrcholení turnaje elitní ženské tenisové série

    Premier Sport 3 SK
    Zajtra
    21:00
    ATP250: BMW Open (finále dvojhry)
    Záznam finále dvojhry tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Mníchov, Nemecko)