Reklama

TV Program JOJ Šport

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na (29.05.2024)


JOJ Šport
23:45 MS v hokeji 2024
Fínsko - Veľká Británia Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta 2024.
Program práve beží.
27%+103 min.
02:05 MS v hokeji 2024
Dánsko - Kanada Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta.
04:20 Squash - Majstrovstvá Slovenska 2024
Finále muži Záznam squashových Majstrovstiev Slovenska.
06:15 MS v hokeji 2024
Rakúsko - Švajčiarsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta.
09:10 Atletika - Gold Continental Tour
Zlatá tretra Ostrava Záznam z atletických pretekov World Gold Continental Tour.
11:55 MS v hokeji 2024
USA - Slovensko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta.
14:35 MS v hokeji 2024
Nemecko - Švédsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta 2024.
17:25 MS v hokeji 2024
Nórsko - Fínsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta.
19:50 Atletika - Gold Continental Tour
Zlatá tretra Ostrava Záznam z atletických pretekov World Gold Continental Tour.
22:40 MS v hokeji 2024
Švajčiarsko - Česko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta.

Šport
00:00 Futbal - ME 2024 do 17 rokov
ME 2024 do 17 rokov: Slovensko - Poľsko Záznam zo zápasu ME 2024 vo futbale do 17 rokov. (Cyprus 2024) (Repríza)
Program práve beží.
20%+88 min.
01:50 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Repríza)
02:00 Správy RTVS „N“
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
02:50 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Repríza)
03:00 Správy RTVS „N“
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
03:50 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Repríza)
04:00 Správy RTVS „N“
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
04:50 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Repríza)
05:00 Správy RTVS „N“
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
05:50 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Repríza)
06:05 Správy RTVS „N“
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
06:55 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Repríza)
07:05 Správy RTVS „N“
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
07:55 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Repríza)
08:05 Volejbal - Liga národov 2024
Liga národov 2024 (ženy): USA - Kanada Záznam volejbalového zápasu Ligy národov 2024. (2024) (Repríza)
08:45 ŠportMotor
ŠportMotor Magazín motoristického športu. (Slovenská republika 2024) (Repríza)
09:00 Futbal - Highlighty La Ligy
La Liga 2023/24 - Highlighty (38. kolo) Zostrih najdôležitejších momentov španielskej La Ligy. (Španielsko 2024) (Repríza)
09:55
Naživo
Volejbal - Liga národov 2024
Liga národov 2024 (ženy): Taliansko - Francúzsko Priamy prenos z volejbalovej Ligy národov 2024. (2024) (Premiéra)
12:00 Cyklopotulky
Cyklopotulky: Ústí nad Labem Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko a Rakúsko zo sedla bicykla. (Slovenská republika 2022) (Repríza)
12:10
Naživo
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Beach Pro Tour 2024 (Espinho) - finále (ženy) Priamy prenos z plážového volejbalu na okruhu Beach Pro Tour 2024. (Portugalsko 2024) (Repríza)
13:00 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Highlighty Ligy majstrov 2023/24 (semifinále - odveta): Paríž St. Germain - Borussia Dortmund Zostrih najdôležitejších momentov zo zápasov Ligy majstrov. (Švajčiarsko 2024) (Repríza)
13:25
Naživo
Volejbal - Liga národov 2024
Liga národov 2024 (ženy): Holandsko - Čína Priamy prenos z volejbalovej Ligy národov 2024. (2024) (Premiéra)
15:30 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Highlighty Ligy majstrov 2023/24 (semifinále - odveta): Real Madrid - Bayern Mníchov Zostrih najdôležitejších momentov zo zápasov Ligy majstrov. (Švajčiarsko 2024) (Repríza)
15:55 Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy
Magazín Európskej a Konferenčnej ligy 2023/24 (pred finále KL) Magazín so zaujímavosťami o kluboch, hráčoch, tréneroch a futbalových osobnostiach v druhej a tretej najvýznamnejšej európskej klubovej súťaži. (Švajčiarsko 2024) (Repríza)
16:20
Naživo
Futbal - ME 2024 do 17 rokov
ME 2024 do 17 rokov (štvrťfinále) Priamy prenos zo zápasu ME 2024 vo futbale do 17 rokov. (Cyprus 2024) (Premiéra)
18:30
Doku
Športové návraty
Víťazná premiéra: Slovensko – Chorvátsko 20.04.1994 Dokumentárny cyklus venovaný historickým míľnikom slovenského športu. (Slovenská republika 2024) (Repríza)
18:45 Tipos Iná liga
Tipos Iná liga Dedinský futbal ako nikdy predtým. (Slovenská republika) (Premiéra)
19:10 Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy
Magazín Európskej a Konferenčnej ligy 2023/24 (review sezóny EL) Magazín so zaujímavosťami o kluboch, hráčoch, tréneroch a futbalových osobnostiach v druhej a tretej najvýznamnejšej európskej klubovej súťaži. (Švajčiarsko 2024) (Premiéra)
20:00 Futbal - Highlighty Serie A
Serie A 2023/24 - Highlighty (38. kolo) Zostrih najdôležitejších momentov talianskej Serie A. (2024) (Premiéra)
20:55
Naživo
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Európska konferenčná liga 2023/24 - finále: ACF Fiorentina - Olympiakos Pireus Priamy prenos z Európskej ligy UEFA 2023/2024. (Grécko 2024) (Premiéra)
23:20 Góly–body–sekundy
Športové správodajstvo (Slovenská republika 2024) (Premiéra)
23:30 Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)
Talianska liga 2023/24 (semifinále - zápas 3): Umana Reyer Benátky - Virtus Segafredo Bologna Záznam z talianskej basketbalovej ligy mužov Serie A. (Taliansko 2024) (Premiéra)

ČT Sport
00:15 Branky, body, vteřiny

Program práve beží.
47%+8 min.
00:30 Atletika: 63. Zlatá tretra
03:00 Branky, body, vteřiny
03:15 Horská kola: SP Česko
XCO - muži ELITE
05:00 Cyklotoulky
05:15 Mažoretkový sport: MČR Praha
05:45 Branky, body, vteřiny
06:00 Hokej: MS 2024 - finále
finále
08:00
Naživo
Panorama
08:35 BBV po 25 letech
08:50 Fotbal: FK Příbram - MFK Vyškov
FNL / 30. kolo /
10:40 Dostihy: I. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou
12:05
Naživo
Panorama
12:25
Naživo
Sportovní zprávy
12:55 Volejbalový magazín
13:15 Házená: HCB Karviná - Talent tým Plzeňského kraje
Chance Extraliga / muži / play off / 4. finále / zde záznam ze soboty
15:15 Motorismus: Svět motorů
16:20
Naživo
Fotbal: Česko - Dánsko
EURO U17 / Kypr / čtvrtfinále / výkop: 16:30
18:35 Touchdown
18:45 Veslování: TJ Bohemians Praha
18:55 Fotbal: Magazín UEFA
19:25 Fotbal: TCL V Repre
20:30
Naživo
Fotbal: Olympiakos FC - ACF Fiorentina
EKL UEFA / Athény / finále / výkop: 21:00 / včetně předání poháru
23:45 Basketbal: Real Madrid - FC Barcelona
španělská basketbalová liga / play off / 1. semifinále / začátek utkání: 20:30 /