Universal Channel prinesie v jeseni premiérové časti seriálov Rookie Blue, Havaj 5-0, Dobrá manželka a Inteligence

Universal Channel odvysiela pre všetkých svojich divákov v jeseni premiérové časti seriálov Rookie Blue, Havaj 5-0, Dobrá manželka, Spravodlivosť v krvi a Inteligence. Okrem toho od októbra pripravil aj novú programovú schému, ktorá im prinesie premiérový seriál každý všedný deň od 21:20 a víkendové večery od 21:00 skvelé filmy.

Už koncom septembra prinesie Universal Channel v poradí piatu sezónu policajného seriálu Rookie Blue (každý pondelok od 22. septembra o 21:20), ktorá začína, keď dva ľudské životy visia na vlásku. Policajti Sam Swarek a Chloe Priceová boli postrelení v službe a obaja sú v intenzívnej starostlivosti v Memorial Hospital. Život v 15. divízii však musí ísť ďalej.

V poradí už 4. sezónu z policajného seriálu Spravodlivosť v krvi budú môcť zhliadnuť diváci na Universal Channel už od 3. októbra 2014 (každý piatok o 21:20), kde sa tentokrát objaví Tom Selleck ako Frank Reagan, policajný komisár stojací na čele nielen policajnej jednotky v New Yorku, ale taktiež vlastnej rodiny.

Diváci sa môžu tešiť aj na premiérovú 6. sezónu z populárneho seriálu z právnického prostredia Dobrá manželka (od 15. októbra každú stredu) s Juliannou Marguliesovou v hlavnej úlohe, ktorá za túto rolu vyhrala cenu Emmy 2014 v kategórii Najlepšia herečka v dramatickom seriáli. Nové diely seriálu začne vysielať Universal Channel necelý mesiac po uvedení v USA (september 2014).

Exkluzívnou premiérou mesiaca október je sci-fi seriál Inteligencie (od 9. októbra každý štvrtok), v ktorom sa v hlavnej úlohe agenta Gabriela objaví Josh Holloway (známy zo seriálu Nezvestní).

V neposlednom rade uvedie Universal Channel aj novú 4. sezónu detektívneho seriálu Havaj 5-0 (od 14. októbra každý utorok), v ktorom sa okrem hlavnej pätice detektívov tentokrát diváci stretnú aj hosťujúcou Melanie Griffithovou, ktorá stvárnila matku detektíva Dannyho z jednotky Havaj 5-0, a ďalej potom s hercami zo seriálu Stratení – Jorge Garcia ako Jerry Ortega či Terry O’Quinn ako Joe White.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • „K samotnej zmene by malo dôjsť okolo 2. septembra 2014.“ To moze byt aj kludne 15.9. http://www.satelitnatv.sk/2014/08/universal-channel-uz-o-mesiac-v-sirokouhlom-formate-169/

Tento článok už nie je možné komentovať