Reklama

TV Program Nova Sport 1, Nova Sport 2 , Nova Sport 3 a 4

Televízny program športových staníc Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 19.05.2022

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Nova Sport 1
13:00 Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Program práve beží.
80%+1 min.
13:05 Český motorsport 2022 (2)
Pravidelný souhrn toho nejlepšího z aktuálního dění v českém motorsportu
13:35
Naživo
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
15:20 Element (466)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
15:35
Naživo
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
17:20 K.O. magazín (8)
Tradiční pořad o bojových sportech
18:05
Naživo
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
19:50 NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL
20:05
Naživo
ATP Tour 250: Gonet Geneva Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Ženeva, Švýcarsko)
21:50
Seriál
Behaj lesmi - Devín
Reportáž z 1. závodu běžeckého seriálu
22:00 Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
22:05 V POLOČASE (32)
Exkluzivní fotbalová talkshow, která s nadhledem hodnotí a analyzuje fotbalové události na slovenských trávnících
22:30 Füchse Berlin - FRISCH AUF! Göppingen
Záznam 31. kola německé házenkářské Bundesligy

Nova Sport 2
12:45 Major League Soccer Highlights (11)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Program práve beží.
64%+11 min.
13:15 Calgary Flames - Edmonton Oilers
Záznam hokejového zápasu play-off NHL
15:00
Doku
Natural Selection Tour #3 MEN
Dokument o extrémních sportech
15:30 Český motorsport 2022 (2)
Pravidelný souhrn toho nejlepšího z aktuálního dění v českém motorsportu
16:00 OffRoad Maraton (2/2022)
Sestřih 2. závodu offroad Mistrovství ČR (Janovice)
16:25
Seriál
Behaj lesmi - Devín    
Reportáž z 1. závodu běžeckého seriálu
16:45 CZECH CLASSIC OPEN 2022
Sestřih z golfového turnaje z Hluboké nad Vltavou
17:00 Global Champions League - Madrid
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
19:15 GÓÓÓL (31)
Magazín Fortuna ligy o všem podstatném, co přineslo aktuální kolo nejvyšší slovenské fotbalové soutěže
20:05
Naživo
Premier League Darts 2022
Přímý přenos nejprestižnější evropské soutěže v šipkách (Londýn)
23:35 Golden State Warriors - Dallas Mavericks
Záznam play-off zámořské basketbalové ligy NBA

Nova Sport 3
12:45 LaLiga SmartBank Highlights (40)
Sestřih utkání 40. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
Program práve beží.
32%+41 min.
13:45 Boca Juniors - SC Corinthians
Záznam utkání základní skupiny jihoamerického fotbalového Poháru osvoboditelů
15:30 NASCAR Cup Series - AdventHealth 400
Záznam závodu NASCAR Cup Series (Kansas Speedway, Kansas)
17:55 LaLiga Chronicles (28)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
18:25 Cádiz CF - Real Madrid
Záznam 37. kola španělské fotbalové LaLigy
20:25
Naživo
Hertha BSC - Hamburger SV
Přímý přenos baráže o německou fotbalovou Bundesligu
22:30 LaLiga Highlights (37)
Sestřih utkání 37. kola španělské fotbalové LaLigy
23:25 LaLiga World (41)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
23:55
Naživo
Atlético Mineiro - Independiente del Valle
Přímý přenos utkání základní skupiny jihoamerického fotbalového Poháru osvoboditelů

Nova Sport 4
12:30 AS Řím - Venezia FC
Záznam 37. kola italské fotbalové Serie A
Program práve beží.
33%+71 min.
14:15 Udinese Calcio - Spezia Calcio
Záznam 37. kola italské fotbalové Serie A
16:00
Doku
LaLiga Genuine - inspirativní soutěž (Gijon)
Dokument o jedinečné akci, kterou pořádá španělská fotbalová liga
16:15 VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
Záznam 34. kola německé fotbalové Bundesligy
18:00 SSC Neapol - Janov CFC
Záznam 37. kola italské fotbalové Serie A
20:00 Magazín Ligy mistrů UEFA (30)
Fotbalový magazín
20:30 Getafe CF - FC Barcelona
Záznam 37. kola španělské fotbalové LaLigy
22:15 Red Bull Bragantino - Estudiantes de La Plata
Záznam utkání základní skupiny jihoamerického fotbalového Poháru osvoboditelů