Reklama

TV Program Nova Sport 1, Nova Sport 2 , Nova Sport 3 a 4

Televízny program športových staníc Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 23.10.2021

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Nova Sport 1
04:05
Naživo
Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
Program práve beží.
68%+48 min.
07:00 Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
07:05 Sereď - Žilina
Záznam utkání 12. kola slovenské fotbalové Fortuna ligy se speciálním sudiem
08:50 Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
09:00
Naživo
MotoGP - VC Emilia-Romagna (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 16. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
09:55
Naživo
MotoGP - VC Emilia-Romagna (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 16. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
10:50
Naživo
MotoGP - VC Emilia-Romagna (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 16. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
11:40 Racing magazine (8)
Magazín ze světa závodních tahačů
12:00 Český motorsport 2021 (8)
Pravidelný souhrn toho nejlepšího z aktuálního dění v českém motorsportu
12:35
Naživo
MotoGP - VC Emilia-Romagna (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 16. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
13:30
Naživo
MotoGP - VC Emilia-Romagna (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 16. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
14:25
Naživo
MotoGP - VC Emilia-Romagna (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos 4. tréninku a kvalifikace třídy MotoGP na 16. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
15:55
Naživo
Exeter Chiefs - London Irish
Přímý přenos ragbyového utkání 6. kola anglického Premiership Rugby
17:50
Doku
King of the Court 2021
Dokument o extrémních sportech
18:20
Seriál
Run Tour - Pardubice
Běžecký seriál ČEZ RunTour 2021
18:30 NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL
18:45
Naživo
Studio NHL
Speciální předzápasové studio s hosty
19:05
Naživo
Washington Capitals - Calgary Flames
Přímý přenos hokejového zápasu NHL se speciálním studiem
21:45 Element (451)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
22:00 Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
Záznam hokejového zápasu NHL
23:50 NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL

Nova Sport 2
04:05
Naživo
Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
Program práve beží.
64%+58 min.
07:00 ATP Tour 250: VTB Kremlin Cup
Záznam čtvrtfinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Moskva, Rusko)
08:45 Buffalo Sabres - Boston Bruins
Záznam hokejového zápasu NHL
10:30 NBA 360
Speciální záznam osmi zápasů NBA
12:55 Magazín NBA Action (1)
Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa
13:25 Pixbo Wallenstam IBK - Karlstad IBF
Přímý přenos švédské ženské florbalové ligy Svenska Superligan
15:25
Seriál
Běhej lesy 2021
Ohlédnutí za letošním ročníkem běžeckého seriálu
15:35 Ligue 1 Preview (11)
Souhrn zajímavostí před startem 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
16:05
Naživo
ATP Tour 250: VTB Kremlin Cup
Přímý přenos semifinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Moskva, Rusko)
17:50 Element (451)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
18:05
Naživo
ATP Tour 250: VTB Kremlin Cup
Přímý přenos semifinále tenisového turnaje ATP Tour 250 (Moskva, Rusko)
19:50
Naživo
Bellator 269: Fedor vs. Johnson
Galavečer bojových sportů americké organizace MMA (Moskva, Rusko)

Nova Sport 3
07:00 1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg
Záznam 9. kola německé fotbalové Bundesligy
08:55 SC Paderborn - Hamburger SV
Záznam 11. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
10:55 Paris Saint-Germain - RB Lipsko
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
12:55 Bundesliga Preview (9)
Souhrn zajímavostí před startem 9. kola německé fotbalové Bundesligy
13:25
Naživo
1. FC Norimberk - 1. FC Heidenheim
Přímý přenos 11. kola německé fotbalové 2. Bundesligy
15:25
Naživo
Bayern Mnichov - TSG Hoffenheim
Přímý přenos 9. kola německé fotbalové Bundesligy
17:25
Doku
Bundesliga - Julian Nagelsmann
Dokument o slavném trenérovi německé fotbalové Bundesligy
17:55 Magazín Ligy mistrů UEFA (8)
Fotbalový magazín
18:25
Naživo
Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach
Přímý přenos 9. kola německé fotbalové Bundesligy
20:25 LaLiga Fans (2)
Magazín o fanoušcích španělské fotbalové LaLigy
20:55
Naživo
Athletic Bilbao - Villareal CF
Přímý přenos 10. kola španělské fotbalové LaLigy
23:00 El Clásico - Analysing
Rozbor taktiky trenérů dvou gigantů španělské fotbalové LaLigy
23:25
Doku
El Clásico - Movie
Dokument ze zákulisí příprav vysílání slavného zápasu El Clásico

Nova Sport 4
07:00 CA Osasuna - Granada CF
Záznam 10. kola španělské fotbalové LaLigy
08:55 Manchester United - Atalanta Bergamo
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
10:45 1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg
Záznam 9. kola německé fotbalové Bundesligy
12:30 Serie A - Preview (9)
Souhrn zajímavostí před startem 9. kola italské fotbalové Serie A
13:00 LaLiga World (11) 
Aktualitaty ze španělské fotbalové LaLigy
13:25 LaLiga Preview (10)
Souhrn zajímavostí před startem 10. kola španělské fotbalové LaLigy
13:55
Naživo
Valencia CF - RCD Mallorca
Přímý přenos 10. kola španělské fotbalové LaLigy
16:10
Naživo
Cádiz CF - Deportivo Alavéz
Přímý přenos 10. kola španělské fotbalové LaLigy
18:05
Naživo
US Sassuolo - Venezia FC
Přímý přenos 9. kola italské fotbalové Serie A
20:00 Magazín Ligy mistrů UEFA (8)
Fotbalový magazín
20:40
Naživo
Bologna FC - AC Milán
Přímý přenos 9. kola italské fotbalové Serie A
22:45 Bayern Mnichov - TSG Hoffenheim
Záznam 9. kola německé fotbalové Bundesligy