Reklama

TV Program Eurosport 1 a Eurosport 2

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 20.10.2019

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Eurosport 1
03:00 Snooker
English Open
Program práve beží.
20%+97 min.
05:00 Stolní tenis
SP žen – čtvrtfinále
06:30 Cyklistika
Okolo Lombardie
07:30 Cyklistika
Paříž – Tours
08:30 Snooker
English Open – semifinále
09:30
Naživo
Atletika
Maraton v Amsterdamu
12:15 Cyklistika
Okolo Lombardie
13:00 Snooker
English Open – semifinále
13:45
Naživo
Snooker
English Open – finále
17:00 Stolní tenis
SP žen – finále
18:30 Snooker
English Open – finále
19:40 Zprávy
Sportovní zpravodajství
19:45
Naživo
Snooker
English Open – finále
23:15 Zprávy
Sportovní zpravodajství
23:20 Cyklistika
Paříž – Tours

Eurosport 2
03:00 Cyklistika
Okolo Lombardie
Program práve beží.
39%+37 min.
04:00 Cyklistika
Paříž – Tours
05:00 Snooker
English Open – semifinále
07:00 Olympijské hry
Legends Live On
07:30 Cyklistika
Okolo Lombardie
08:30 Plavání
International Swimming League v Dallasu
10:00 Olympijské hry
Power of One
10:30 Stolní tenis
SP žen – semifinále
12:30
Naživo
Stolní tenis
SP žen – finále
14:30
Naživo
Cyklistika
ME v dráhové cyklistice
17:00 Motorky
BSB v Brands Hatch – 1. závod
17:30
Naživo
Motorky
BSB v Brands Hatch – 2. závod
18:15 Rallycross
Titans RX na Esteringu
19:15 Watts
Magazín sportovních karambolů
19:30 Plavání
International Swimming League v Dallasu
20:55 Zprávy
Sportovní zpravodajství
21:00
Naživo
Plavání
International Swimming League v Dallasu
23:00 Motorky
BSB v Brands Hatch – 1. závod
23:30 Motorky
BSB v Brands Hatch – 2. závod

ČT Sport
01:55 Ragby: MS 2019 Japonsko

Program práve beží.
66%+47 min.
04:10 Fotbal: FC Slovan Liberec - FK Jablonec
05:55
Naživo
Krasobruslení: Americká brusle
08:00 Svět motorů: Speciál
08:20 Svět motorů: MM ČR side a čtyřkolek Horní Újezd
08:40 Svět motorů: M ČR na ploché dráze Březolupy
09:00
Naživo
Ragby: Wales - Francie
11:15 BasketManie
11:40 Na skialpech přes hory
12:00
Naživo
Ragby: Japonsko - Jižní Afrika
14:20
Naživo
Dostihy: Cena zimního favorita
15:55
Naživo
Plavání: Plzeňské sprinty
17:00
Naživo
Hokej: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
20:35 Cyklokros: SP Švýcarsko
21:55
Naživo
Studio fotbal - Dohráno
22:35 Cyklokros: SP Švýcarsko