Reklama

TV Program Eurosport 1 a Eurosport 2

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 19.04.2021

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Eurosport 1
01:30 Cyklistika
Okolo Turecka – 8. etapa
Program práve beží.
68%+29 min.
03:00 Snooker
Mistrovství světa
05:00 Cyklistika
Okolo Turecka – 8. etapa
06:00 Cyklistika
Amstel Gold Race
07:00 Snooker
Mistrovství světa
08:30 Olympijské hry
Big in Japan
09:30 Olympijské hry
Head to Head
10:00 Snooker
Mistrovství světa
11:00
Naživo
Snooker
Mistrovství světa

Eurosport 2
01:30 Snooker
Mistrovství světa
Program práve beží.
68%+29 min.
03:00 Cyklistika
Amstel Gold Race – závod žen
04:00 Cyklistika
Amstel Gold Race
05:00 Snooker
Mistrovství světa
07:00 Cyklistika
Amstel Gold Race
08:30 Snooker
Mistrovství světa
10:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
11:00 Olympijské hry
Big in Japan
12:00 Olympijské hry
Head to Head
13:00 Cyklistika
Amstel Gold Race – závod žen
13:30 Tenis
ATP v Monte Carlu – finále
15:00
Naživo
Tenis
ATP v Barceloně
19:00 Tenis
ATP v Barceloně
20:00 Cyklistika
Okolo Alp – 1. etapa
21:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
22:30 Cyklistika
Amstel Gold Race – závod žen
23:00 Cyklistika
Okolo Alp – 1. etapa

ČT Sport
02:30 Hokej: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
finále 1 / GČPOJ play off /
Program práve beží.
1%+114 min.
04:25 Hokej na zemi
04:55 Studio fotbal - Dohráno
05:40 Branky, body, vteřiny
06:00 Házena: Talent tým Plzeňského kraje - HC Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga / semifinále č.2/1 //
07:50
Naživo
Panorama
08:25 BBV po 25 letech
08:30 Studio fotbal - Dohráno
09:15 Hokej: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
finále 1 / GČPOJ play off /
11:10 Běh: M ČR v půlmaratonu
11:40 Chůze: M ČR v chůzi na 20 km
12:05
Naživo
Panorama
12:25
Naživo
Sportovní zprávy
12:55 Po trailech přes hory
13:15 Krasobruslení: Světová týmová trodfej 2021
15:20 Olympijský magazín
15:45 Volejbalový magazín
16:05 Studio fotbal - Extra
16:35
Naživo
Hokej: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
finále 2 / GČPOJ play off /
20:10
Naživo
Volejbal: ČEZ Karlovarsko - VK Jihostroj České Budějovice
22:35 Studio fotbal - Dohráno Plus
23:35 Házená: Česko - Švýcarsko