Reklama

TV Program Eurosport 1 a Eurosport 2

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 18.01.2019

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Eurosport 1
03:00
Naživo
Tenis
Australian Open
Program práve beží.
33%+243 min.
09:00
Naživo
Tenis
Game, Schett and Mats
09:15
Naživo
Tenis
Australian Open
14:15
Naživo
Tenis
Game, Schett and Mats
14:30
Naživo
Biatlon
SP v Ruhpoldingu – štafeta mužů
16:00 Severská kombinace
SP v Chaux-Neuve – běh 5 km
16:15 Alpské lyžování
SP ve Wengenu – kombinace mužů
17:00 Biatlon
SP v Ruhpoldingu – štafeta mužů
17:45
Naživo
Skoky na lyžích
SP v Zakopaném – kvalifikace
18:55 Zprávy
Sportovní zpravodajství
19:00 Snooker
Masters – čtvrtfinále
19:45
Naživo
Snooker
Masters – čtvrtfinále
23:25 Zprávy
Sportovní zpravodajství
23:30 Rallye
Rallye Dakar – souhrn

Eurosport 2
03:00
Naživo
Tenis
Australian Open
Program práve beží.
26%+333 min.
10:30
Naživo
Alpské lyžování
SP ve Wengenu – kombinace mužů
12:00
Naživo
Severská kombinace
SP v Chaux-Neuve – skoky
13:00 Snooker
Masters – čtvrtfinále
14:00
Naživo
Snooker
Masters – čtvrtfinále
17:30 Tenis
Australian Open
19:55 Zprávy
Sportovní zpravodajství
20:00 Biatlon
SP v Ruhpoldingu – štafeta mužů
20:45 Skoky na lyžích
SP v Zakopaném – kvalifikace
21:30 Tenis
Australian Open
22:45 Tenis
Game, Schett and Mats
23:00 Biatlon
SP v Ruhpoldingu – štafeta mužů
23:55 Zprávy
Sportovní zpravodajství

ČT Sport
04:50 Branky, body, vteřiny

Program práve beží.
70%+3 min.
05:00 Česká pokerová tour
05:40 Téma pro hosty ČT sport
06:00 BasketManie
06:15 Házená: Dánsko - Norsko
07:55
Naživo
Panorama
08:30 Motorismus: Dakarské ozvěny
08:55 Motorismus: Dakar 2019
09:25 Motorismus: Dakar za oponou
09:35 Biatlon: SP Německo
11:10 Olympijský magazín
11:30 Tenis: Mise číslo 6 - Poprvé a naposledy
12:05
Naživo
Panorama
12:25
Naživo
Sportovní zprávy
12:55 Klub českých turistů
13:20 Dolomitenmann 2018
13:45 S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
14:00
Naživo
Biatlon: Studio
14:20
Naživo
Biatlon: SP Německo
15:50
Naživo
Biatlon: Studio
16:00 Snowboarding: FIS magazín SP
16:25 Alpské lyžování: FIS magazín SP
16:55 Motorismus: Dakar 2019
17:25 Motorismus: Dakar za oponou
17:35 Čtyřka sport
17:55
Naživo
Skoky na lyžích: SP Polsko
19:05 Bojové sporty: Noc Mistrů 2018
20:05
Naživo
Futsal: AC Sparta Praha - Svarog FC Teplice
22:05
Naživo
Hokej: Buly
23:10 Biatlon: SP Německo