Reklama

Decembrové filmové premiéry na FilmBox Premium

Nový filmový kanál FilmBox Premium, ktorý nahradí od 1. decembra tohto roku doterajšiu stanicu FilmBox Extra prinesie hneď prvý mesiac svojho vysielania pre divákov niekoľko premiér s hereckými hviezdami ako Julia Roberts, Drew Barrymore, Russell Crowe, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Jake Gylenhall, Audrey Tautou, Natalie Portman a Anne Hathaway.

FilmBox Premium odštartujeme december pondelkami venovanými francúzskej tvorbe, ktoré ponúknu snímky ako Nedotknuteľní. Je to jeden z najvýznamnejších francúzskych filmov posledných rokov, s mimoriadne priaznivými kritikami. Ďalej uvidíte film Nežnosť, decentnú romantickú komédiu s okúzľujúcou Audrey Tautou, či rodinnú komédiu Mikulášove šibalstvá na motívy známych detských kníh od Goscinniho.
Pokračovanie nižšie:

Keď rozbalíte darčeky a budete sa chcieť odreagovať či zabaviť, nalaďte si kanál FilmBox Premium a pozrite si napríklad Drew Barrymore vo filme Máme radi veľryby, romantickej dráme o kampani na záchranu rodiny veľrýb, ktoré uviazli pod ľadovým príkrovom v Arktíde (25. decembra o 21:00). Je Russel Crowe dobrým spevákom? Presvedčte sa sami pri sledovaní muzikálu Bedári (26. decembra o 21:00).

Silvestrovská noc na stanici FilmBox Premium vám spoľahlivo navodí potrebnú atmosféru. Noc plnú zábavy odštartuje komédia Macík, v ktorej uvidíte neposlušného a trochu zvráteného medvedíka Teda a jeho najlepšieho kamaráta Johna (Mark Wahlberg), bývalého modela predvádzajúceho spodné prádlo pre Calvina Kleina.

Jake Gyllenhaal, jeden z najatraktívnejších súčasných hollywoodskych hercov prinesie divákom FilmBox Premium po náročných sviatočných dňoch zaslúžený relax. Maratón filmov s Jakom Gyllenhaalom začína 27. decembra večer sci-fi thrillerom Zdrojový kód, po ktorom bude nasledovať krimi dráma Patrola a vojnový thriller Bratia, v ktorých ďalej hrajú Tobey Maguire, Natalie Portman a Sam Shepard.

Z decembrových premiér na ďalších programoch FilmBox nesmieme zabudnúť na jednu horúcu premiéru. 25. decembra o 10.00 sa na stanici FilmBox HD predstaví Julia Roberts v snímke Snehulienka, fantasy komédii na motívy rovnomennej rozprávky.

(SPI)

Mohlo by vás ešte zaujímať