Reklama

Magio GO: V HD kvalite už prvých päť kanálov

Po niekoľkodňových testoch programu DIGI Sport 1 vo vysokom rozlíšení rozšíril Telekom Magio GO o ďalšie programy v HD kvalite. Ako sme si v redakcii portálu SatelitnáTV.sk všimli, len pred niekoľkými minútami boli nahradené ďalšie štyri SD programy ich HD verziami. Od dnes môžu predplatitelia mobilnej služby v lepšej obrazovej kvalite sledovať už aj programy Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD a JOJ HD. Celkovo tak aktuálne Magio GO ponúka päť staníc vo vysokom rozlíšení. Postupne majú pribúdať ďalšie.

HD kvalita je dostupná však iba pri sledovaní živého vysielania. V prípade archívu sú vyššie uvedené programy dostupné aj naďalej v SD kvalite.

Súčasťou Magio GO je 50 televíznych kanálov, ktoré si môže predplatiť ktokoľvek. K dispozícii sú dva programové balíčky – Magio GO za 3,99 € a rozšírený Magio GO Premium za 5,99 € mesačne. Zákazníci Magio TV a Magio Sat môžu službu využívať bezplatne.

TIP: Magio Go TV box – prenosný se-top-box od Telekomu

Magio GO umožňuje sledovať televíziu svojim predplatiteľom kedykoľvek a to vďaka mobilných zariadeniam ako smartfón, tablet či PC. Novinkou je aj Magio Go TV box, ktorý je možné pripojiť cez HDMI kábel k televízoru. Jediné, čo zákazník potrebuje, je internetové pripojenie cez kábel alebo WiFi od akéhokoľvek poskytovateľa a existujúci alebo nový účet Magio GO.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Cez magio box mi seká obraz ak nastavím kvalitu na super vysoká, zvuk je OK, internet tiež. Nemá dakto podobný problém?

    1. 8 mbps, na mobile a pc je to ok len na go boxe pri super vysokej kvalite je obraz sekany a zvuk nie je synchronny s obrazom. Ak dam nizsiu kvalitu je to ok.

    2. Mozno SW bug, alebo chipset nestiha dekodovat stream s takym vysokym bitrate. V akom kodeku sa to vobec streamuje, h.264 alebo uz HEVC? A co ma ten box vlastne za chip? Narychlo som to nenasiel a dokladnejsie hladat sa mi uz teraz nechce…

  2. Komunikoval som teraz aj priamo so špecialistom čo má na starosti mágio go službu a vraj vedia o tomto probléme na tom mágio go boxe a už to bolo poslané na dodávateľa týchto zariadení, že sa tam vyskytuje takáto chyba, takže už by to mal priamo dodávateľ riešiť a pravdepodobne tam bude vydaná aktualizácia, ktorá by mala tento problém odstrániť. Kedy ale presne Vám nedokážem povedať. Malo by to byť však v krátkej dobe
    Nemalo by ísť o hardwerovú chybu a problém by sa mal týkať len toho playeru, skrz ktorý ide to vysielanie, takže by mala stačiť len aktualizácia.

Článok už nie je možné komentovať.