Reklama

TV Markíza: S neposlušnými deťmi už dnes večer zatočia Najprísnejší rodičia

Už dnes večer, vo štvrtok 14. februára 2013 o 20:20, obohatí programovú štruktúru televízie Markíza nová reality šou Najprísnejší rodičia.

Ide o formát o neposlušných deťoch a vzorových rodinách. Nezvládnuteľní tínedžeri vo veku od 13 do 17 rokov prežijú v každej časti týždeň v novej rodine s prísnymi pravidlami výchovy. Kamery budú sledovať proces zmeny ich správania.

Formát je plný silných emócií a dramatických situácií, avšak vždy s pozitívnym odkazom. Prostredia pre deti sú vyberané v kontraste k ich domácemu, nejde však prioritne o sociálny kontrast, ale o kontrast výchovy a prostredia (mesto a vidiek, podnikatelia a farmári…).

V prvej časti diváci spoznajú Sandru a Antona, dve drzé deti z bratislavského sídliska, ktoré sa vďaka svojmu správaniu a negatívnemu vzťahu k škole rútia do čiernej budúcnosti.

Pätnásťročnú Sandru vychováva teta, s mamou sa stretávať nechce. Na ulici je šéfka detského gangu, kde je korunovanou kráľovnou a v škole už trikrát prepadla. Sandra si všade robí, čo chce. Jediné, čo ju trochu baví, je spev.

Anton býva s mamou a otčimom, jeho vlastný otec je bezdomovec. Hoci má len 13 rokov, v škole je vulgárny voči učiteľom, na ulici sa stále bije. Nemá žiadne záujmy a učiť sa nechce. Chýba mu tvrdá otcovská ruka a pevný vzor.

Sandra a Anton prichádzajú na „prevýchovu“ do rodiny Betákovcov, ktorá žije na veľkom statku s množstvom exotických zvierat. Otec Bertrám je dušou aj telom odovzdaný farmár a vegetarián. Mama Marika je pedantná učiteľka v materskej škôlke. Okrem statku sa starajú o svoje tri deti a dvoch mladých pomocníkov.

Formát s originálnym názvom World’s Strictest Parents vyvinula britská spoločnosť TwentyTwenty Televison a od 1. septembra 2008 ho s úspechom až dodnes vysiela stanica BBC Three. Lokalizované verzie odvtedy vznikli v Amerike, Austrálii, Nemecku, Dánsku či Poľsku.

Reality šou Najprísnejší rodičia na základe zmluvy s Warner Bros. International Television Production Limited pre TV Markíza vyrába dvorná produkčná spoločnosť MediaPro Entertainment Slovakia.(TS TV Markíza)

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Ďalšie „prepotrebné“ opičenie sa, nič ale sami nevedia vytvoriť „najsledovanejší“, pch!

Článok už nie je možné komentovať.