Reklama

Dva dokumentárne programy zadarmo počas celého mája v DVB-T2

Towercom pripravil v spolupráci s vysielateľom Viasat World pre všetkých divákov, ktorí prijímajú programy prostredníctvom antény, najbližšie týždne ochutnávky dvoch platených televíznych staníc. Vďaka tomu budú šírené v DVB-T2 v nekódovanom režime (FTA) dokumentárne programy Viasat History a Viasat Nature. Ochutnávky budú prebiehať v období od 2. do 31. mája 2022.
Pokračovanie nižšie:

Oba dokumentárne programy si môžu naladiť diváci, ktorí prijímajú programy prostredníctvom 4. celoplošného DVB-T2 multiplexu. Vysielajú v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4) a okrem českej audio stopy je pripojená ešte aj maďarská. Po ukončení ochutnávky budú stanice opäť zakódované systémami Irdeto a CryptoGuard a prístup k ním budú mať opäť iba klienti terestriálnej platformy Plustelka.

Kanál Viasat Nature si pripravil počas mája mesiac veľkých mačiek. V rámci cyklu dokumentov budú odvysielané viaceré dokumenty, ktoré priblížia životy levov, leopardov, tigrov a jaguárov žijúcich či už samotársky alebo v početných tlupách. Viasat History sa zameria v máji hlavne na Rímske megastavby a to v rámci cyklu Rímsky mesiac. Aktuálny program môžete nájsť v sekcii TV program.

Aktuálnu ponuku šírených programov z DVB-T/T2 vysielačov môžete nájsť už tradične v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Hlavně by měl už konečně Skylink/M7 logicky přesunút Jojko do Digitalu tak jak se tam samé začátku zařazena aj Stanica JOJ Šport. V tom Skylinku je asi opravdu někdo šváclý že je furt dokola a asi už na vždycky v rámci ochutnávky to Canal+ Domo vyšlo by to úplně na stejno kdyby ho rovnú taky přesunuli do toho Digitalu. Z celého balíku Mini sa dá sledovat jedině ten Film Europe+ HD a pro děcka to Jojko a eště případně aj ten Miminax. Jinak je za mne v tom balíku Mini opravdu seskládaný ten největší a totálně nesledovatelný odpad z nabídky Skylinku.

  1. Zdenek
   Joj Group netrvala na zaradení Jojka do najnižšieho balíka, takže je na providerovi kam ho zaradi. C+Domo nemôžu dať do najnižšieho balíka, pretože potom by ten kanál stratil punc exkluzivity. A naviac sa môžu chváliť že do ochutnávky dávajú minimálne dva programy.
   Mini balík je zostavený z programov za ktoré sa platia vlastníkom minimálne poplatky. Tou „kvalitou“ sám Skylink „motivuje“ zákazníkov, aby si predplatili drahší balík.

 2. @ Igor 02.05.2022 o 17:01 :

  Reakce na “ Mini balík je zostavený z programov za ktoré sa platia vlastníkom minimálne poplatky. Tou „kvalitou“ sám Skylink „motivuje“ zákazníkov, aby si predplatili drahší balík. “

  Tak tímto u mne Skylink nikdy neuspěje a maximum mu dám je 7,20 Eur za balík Film Europe a to za podmínky že Jojko bude přesunuto do Digitalu. Další jediné možnosti jsou následující. Druhá je ta že do balíku Mini bude přidám aj Film Europe HD k stávajícímu Film Europe+ HD. třetí a poslední je ta že bude zařazen do nabídky nový balík Flexi 3 k stávajícímu Flexi 10 za podmínky že si tam možu také vybrat až tři stanice z balíku Kombi a cena balíku Maxi bude na úrovni balíku Film Europe. Pokud toto Skylink nepochopí tak ode mne už neuvidí ani cent.

  Až mu zbyde pár zákazníku kteří mu nezaplatí ani ty základní fixní náklady tak může definitivně zabalit a dopadne to tak !že kdo se nespokojí s málem tak nemá nakonec vůbec nic“. Prostě nekonečná nenažranost se dlouhodobě vyplácet nebude a jednou pořádně narazí a to už pak bude opravdu pozdě!!!

 3. Tak to si mozu nechat tie dva programy.nemusim ani program kupovat,lebo sa vsetko opakuje,a vecne o Hitlerovy pozerat ma uz nebavi.Programy iba pre liberalov.

 4. pozerat viasat nature v sd nema zmysel mozno na crt obrazovke je rok 2022 towercom

Komentáre už nie sú povolené.