Reklama

Cez anténu je aktuálne možné sledovať zadarmo Prima Cool SK

Počas celého júla pripravil operátor Towercom pre všetkých divákov, ktorí majú možnosť prijímať programy prostredníctvom antény nekódované (FTA) vysielanie stanice Prima Cool SK. Od dnes 1. až do 31. júla 2024 budú môcť tak diváci sledovať tento špeciálny český kanál určený pre slovenských divákov cez anténu zadarmo. Pre príjem bude stačiť zariadenie s podporou štandardov DVB-T2 a H.264.
Pokračovanie nižšie:

Prima Cool SK je šírená vo 4. celoplošnom DVB-T2 multiplexe v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4). Po ukončení nekódovaného vysielania bude program opäť zakódovaný systémami Irdeto a CryptoGuard. K programu tak budú mať prístup od augusta opäť iba klienti platformy Plustelka.

Kompletný zoznam DVB-T, DVB-T2 a DAB+ vysielačov aj s ich presnou polohou na mape, môžete nájsť v sekcii Vysielače. Nechýba tam ani zoznam šírených programov s detailnými technickými parametrami. Vysielače sa zobrazia po kliknutí na vybraný multiplex.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. akoze ked si platim plustelku a v baliku je ct1,ct2, tak to musi stale aj tak byt!
    A ked vypinaju vysielanie, tak nech mi vratia cast poplatku!

  2. Nastastie mam moznost chytat original prima cool cz. Takze vase platene osekane programy pre sk uzemie si strcte niekam….

Pridaj komentár

Upozornenie: Ak už ste sa rozhodli napísať komentár, tak píšte prosím iba komentáre k článku, ktorý je vyššie! Komentáre nesúvisiace s článkom vyššie, opakujúce sa, obsahujúce nadávky v akomkoľvek jazyku, spam, urážky, skrytú reklamu, provokáciu, nenávisť, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, môžu byť vymazané bez udania dôvodu.