Reklama

ANGA COM 2018: Vu+ prichádza s prijímačom Vu+ Duo 4K

Na výstave ANGA COM, ktorá práve dnes odštartovala v nemeckom meste Kolín, bol po prvýkrát predstavený úplné nový UHD prijímač Vu+ Duo 4K. Ide už o v poradí šiesty set-top-box od populárneho výrobcu linuxových prijímačov Vu+, ktorý podporuje príjem programov v UHD kvalite. V roku 2015 sa objavil najskôr na trhu Vu+ Solo 4K, o rok neskôr to boli prijímače Vu+ Ultimo 4K a Vu+ Uno 4K a od minulého roka sú dostupné prijímače Vu+ ZERO 4K a Vu+ UNO 4K SE.
Pokračovanie nižšie:


Nový Vu+ Duo 4K poháňa štvorjadrový procesor s taktovacou frekvenciou 2,1 GHz, má až 8 GB Flash pamäť a 4 GB RAM.

Na prednom paneli  sa nachádza päť dotykových tlačidiel (Power, Ch+, Ch-, Vol.+ a Vol-), veľký 3,5″ LCD displej a otvárací kryt pod krytom sú dva CI sloty pre dekódovacie moduly, jeden USB port (USB 2.0) a jedna čítačka kariet.

Zo zadnej strany sú konektory LNB in, HDMI in, HDMI out, 2x USB 3.0, Ethernet RJ 45, servisný RS 232 (RJ 11), slot pre vloženie pevného disku s veľkosťou 2,5″, konektor pre pripojenie externého napájacieho zdroja, ako aj sieťový vypínač.

Do prijímača, ktorý pracuje pod systémom Enigma 2, je možné vložiť dva FBC tunery typu plug&play (DVB-S2X alebo DVB-T2/DVB-C). Spomenúť ešte môžeme aj podporu WIFI v pásmách 2,4 a 5 GHz, Bluetooth 4.1, HbbTV či Dual Transcodingu.

Termín spustenia predaja novinky ešte nie je známy, podobne ako maloobchodná cena.

Mohlo by vás ešte zaujímať