Reklama

RTL Spike do septembra voľne v maďarskom DVB-T

U našich južných susedov dnes došlo v terestriálnom vysielaní k dočasnému odkódovaniu plateného televízneho programu RTL Spike. Voľné vysielanie pripravil pre všetkých divákov prevádzkovateľ platformy MinDig TV Extra v spolupráci s vysielateľom a potrvá až do 3. septembra. Po tomto termíne zostane program opäť zakódovaný systémom Conax a sledovať ho budú môcť iba predplatitelia MinDig TV Extra s aktivovaným balíčkom AKTÍV+.
Pokračovanie nižšie:


RTL Spike je šírený v maďarskom multiplexe E. Divákom ponúka populárne seriály a programy. Zo seriálov môžeme spomenúť aspoň Kobra 11 a Čierne vlajky, z programov Top Gear či Ice Road Truckers. Kanál vysiela v maďarskom jazyku, k dispozícii je však aj originálna audio stopa.

Spomeňme, že aktuálne nejde o jedinú ochutnávku z ponuky MinDig TV Extra. Ešte do 27. augusta je tiež voľne dostupný aj kulinársky program Chili TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. DVB-T / T2 cez anténu zdarma – ČR verzus SR: Pozrite si tieto odkazy, ČR 71 programov zdarma, SR 11 programov zdarma. Za zmienku stoji JOJ Family, ktorú majú Česi zdarma, my za Primu Plus musíme platiť, podobne ako ďalšie programy, aj filmové… Česká republika: https://goo.gl/Gbwwzb Slovensko: https://goo.gl/P3jns5

Komentáre už nie sú povolené.