Reklama

Jeseň na staniciach Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Športové stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prinesú na jeseň športovým fanúšikom exkluzívny obsah plný atraktívnych prenosov a prestížnych akcií. Hlavnými piliermi na Nova Sport 1 budú aj tento rok najprestížnejšia hokejová liga sveta NHL, Európska liga UEFA, FA Cup, MotoGP, European PGA Tour a ďalšie. Nova Sport 2 sa ponesie v znamení futbalového Carabao Cupu, Majstrovstiev sveta v šípkach, UFC, piatich prestížnych európskych súťaží ragby, IndyCar, zápasov legendárnej NBA a mnohého ďalšieho.
Pokračovanie nižšie:


Naša ponuka je veľmi pestrá a každý si rozhodne musí vybrať. Slovenskí fanúšikovia už určite nedočkavo vyzerajú predovšetkým štart NHL a Európskej ligy, kde sa objaví veľa vynikajúcich slovenských hráčov. A k tomu pridáme FA Cup, UFC, MotoGP alebo NBA, čo sú ozajstné top súťaže planéty,“ hovorí Dušan Mendel, vedúci športovej redakcie skupiny Nova.

Nova Sport 1
Prémiová stanica Nova Sport 1 na jeseň ponúkne veľkú porciu zaujímavých športových prenosov, na čele s najprestížnejšou hokejovou ligou sveta NHL, z ktorej môžete vidieť až 15 prenosov týždenne. Slovenskí diváci sa tu môžu tešiť na partiu slovenských hokejistov na čele so Zdenom Chárom, Tomášom Tatarom alebo Mariánom Gáboríkom. Prebudila sa už aj futbalová Európa. V Anglicku odštartovala sezóna tradičným Community Shield, tento rok sa v londýnskom derby stretla Chelsea s Arsenalom. Bitky o titul začnú tiež v FA Cupe a štvrtky budú patriť zápasom Európskej ligy UEFA. Pre niektoré prenosy je pripravený aj slovenský komentár.

Naopak finišovať budú jazdci Majstrovstiev sveta cestných motocyklov. Ako nakoniec obstoja českí jazdci Jakub Kornfeil a Karel Abraham, sa ukáže v závere tohto roka. Nova Sport 1 bude na jeseň vysielať preteky všetkých troch kubatúr vrátane tréningov a kvalifikácie. Milovníci motoršportu sa môžu tešiť tiež na priame prenosy z rallycrossu alebo na britské ploché dráhy. Svoj priestor na televíznych obrazovkách dostane tiež najlepšia florbalová súťaž sveta Svenska Superligan. Najlepšie plážové volejbalistky a najlepší volejbalisti sa divákom predstavia v rámci Beach Volleyball World Tour, a ani tento rok neprídu diváci Nova Sport 1 o prenosy z európskej golfovej tour.

Nova Sport 2
Jesenný program prémiovej športovej stanice Nova Sport 2 poteší nielen všetkých fanúšikov šípok, ale aj milovníkov ostatných atraktívnych športov. Šípkoví nadšenci sa môžu tešiť na prenosy všetkých MAJOR turnajov vrátane toho najlepšieho z najlepších – Majstrovstvá sveta. Potešení budú tiež vyznávači bojových športov, na ktorých aj na jeseň čakajú priame prenosy z najlepšej MMA organizácie sveta – UFC.

Veľký priestor dostane na Nova Sport 2 tiež futbal. Tradičný anglický ligový pohár pod novým názvom Carabao Cup ponúkne zápasy gigantov, ako sú Manchester United, Chelsea, Liverpool alebo Arsenal. Chýbať nebude ani ragby, fanúšikovia môžu sledovať päticu prestížnych európskych súťaží a ešte unikátnu austrálsko-novozélandskú National Rugby League. Diváci nebudú ochudobnení o zápasy najlepšej basketbalovej ligy sveta NBA, v ktorej bude druhú sezónu bojovať o cenné body tiež Tomáš Satoranský. Milovníci motoršportu potom iste ocenia preteky najrýchlejších vozidiel na svete. Na americkú sériu IndyCar totiž čaká vrchol sezóny, v ktorom sa rozhodne o tohtoročnom víťazovi.

Obe športové stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 sú aj v HD kvalite dostupné v ponuke všetkých veľkých, stredných i niektorých menších slovenských operátorov vrátane Skylinku, Magio TV, Magio Sat, DIGI TV, UPC, Freesatu, Orange TV a ďalších.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. tento isty článok si mozete skopirovat a pridat ho aj o rok 😀 lebo novasport oproti minulom roku nič nove nekupili a nic nove nedavaju!! klasika NHL,NBA,MOTO GP,anglicke pohare vo futbale..SIPKY,RUGBY,MMA…

Komentáre už nie sú povolené.