Reklama

DIGI TV rozšíri ponuku o CS Mini, CS Film a Horor Film

Do konca septembra tohto roku sa môžu predplatitelia DIGI TV tešiť minimálne ešte o jednu novinku. Do ponuky pribudnú stanice CS Mini, CS Film a Horor Film, ktoré si delia jednu programovú pozíciu. Z ponuky by mali naopak vypadnúť programy CBS Drama a VIVA, ktoré už nebudú ďalej na našom trhu dostupné.
Pokračovanie nižšie:


Už čoskoro sa môžu naši zákazníci tešiť na nové programy, ako je napríklad populárny troj-kanál CS Mini / CS Film / Horor Film, ktorý prináša kultové rozprávky a filmy z českej a slovenskej produkcie a obsahuje viac ako 3.000 titulov a dokumentov. Vždy sa snažíme, aby programy, ktoré napríklad prestanú vysielať na slovenskom území (CBS Drama, VIVA) boli nahradené zodpovedajúcou alternatívou a pri výbere sa riadime primárne sledovanosťou a záujmami našich zákazníkov,“ uviedol Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja DIGI SLOVAKIA.

TIP: DIGI TV pridala do ponuky nové HD programy, niektoré zmenili parametre

Spomeňme, že od dnešného dňa pribudli do ponuky HD programy DIGI Sport 5 HD a M4 Sport HD. Okrem toho platforma zrušila prémiové balíčky Extra Šport HD a Extra Šport HD+.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Myslim ze neexistuje program ktory ma Digi SK a magio sat nie. Takze podla mna bude aj na magio sat

Komentáre už nie sú povolené.