Reklama

Plustelka ruší neplatený balíček Plustelka Mini, z ponuky vyradí Senzi

Slovenská hudobná televízia Senzi nebude opäť dostupná divákom cez terestriálne vysielače (DVB-T). Prevádzkovateľ platformy Plustelka, spoločnosť Towercom, sa rozhodol, že program vyradí zo svoje ponuky. „Senzi už nebude súčasťou žiadneho balíka Plustelka,“ povedal pre náš portál SatelitnáTV.sk externý hovorca Towercomu Ivan Rudolf. Diváci prijímajúci signál prostredníctvom DVB-T tak opäť prídu o tento hudobný kanál, ktorý bol od svojho štartu v roku 2013 šírený voľne (FTA) a neskôr, po niekoľkomesačnej pauze v minulom roku, už ako kódovaný kanál. Z toho dôvodu pre príjem stačilo iba zariadenie Plustelky, vzhľadom na to, že bol súčasťou neplateného balíčka Plustelka Mini.
Pokračovanie nižšie:


Vyradenie Senzi súvisí so zmenami, platformy Plustelka, ktoré sú naplánované na 19. júna. Do ponuky pribudnú v tento deň programy skupiny Markíza (Markíza HD, Doma a Dajto) a zároveň budú presunuté programy ČT1 a ČT2 do vyššieho balíka Plustelka Štandard. Po vyššie uvedených zmenách tak už nebude mať Plustelka v ponuke balíček Plustelka Mini, ktorého súčasťou boli programy bez poplatkov. Zadarmo zostanú v terestriáli už len voľne šírené stanice.

Televíziu Senzi budú môcť prijímať slovenskí diváci aj naďalej u vybraných káblových a IPTV operátorov po celej krajine. Zo satelitných platforiem ju môžu sledovať predplatitelia Magio Sat, DIGI TV, freeSAT, ANTIK Sat a Flix TV. Prevádzkovateľom televízie je akciová spoločnosť Senzi.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Ďalší podvodníci,v tejto krajine sa len klame a kradne,hanba Towercom !!!

  1. pre redakciu: Môžte zistiť, či Senzi nebude vysielať cez DVB-T AVIS alebo voľne cez satelit?

 2. pani zo skylinku towerhomu asi boli spolu na kavicke atak sa dohodli ako z ludi dostat peniažteky

 3. Majú grátis v regionálnych DVB-T muxoch Šláger od Avisu.

 4. Prečo ste nenapísali – nezistili, prečo končí Senzi v DVB-T, veď keď to bol v Plustelke, tak Senzi neplatila Towercomu, ale Towercom Senzi alebo ako to bolo? Aj Senzi platila časť financií. za šírenie v Plustelke? Viete niekto ako to je ? ? ?

  1. Kapacita a matematika nepustí. Budú potrebovať voľné miesto pre Markízu HD.

 5. toto fakt pohnojili,len kvoli čt1,2 som si kupil prijimač plustelka a teraz to daju do platenej ponuky dufam že im rapidne ubudnu predplatitelia ako ja nenažrany towercom

 6. Senzi vysiela volne na 44 z vysielaca Kosice – Furca a kodovane v michalovskej platforme Tecko.

 7. V Plustelke Mini nech láskavo nechaju CT 1 a CT2 zadarmo a mali by ich zaradit v HD kvalite a do MUX 1 a mali by pridat CT art ,
  CT Sport a CT 24 a to mal by byt štandard aj ako Volna telka . Nech neplateny baliček nerušia .

  Bolo by fajn , keby bol vyradeny program okrem Senzi aj Slager Tv
  Nech ale radsej vyradia z programovej ponuky náboženske televizie Tv Lux , Tv Noe , a veštiacu Tv 8 .

  1. A ešte povedz KDE rastú peniaze na stromoch ty utopista!!! Evidentne nič netušíš o ekonomike a zákonoch! Naviac keď chceš ČT Sport tak sa odsťahuj do ČR – pretože táto stanica vysiela v SR v rozpore s platnými pravidlami EÚ pre ochranu investícií.

 8. Tak isto som kúpil prijímač Plustelky len pre ČT1 a ČT2, Senzi bol len bonus navyše, až tak ma nezaujíma. Je to svinstvo čo dokážu za peniaze urobiť na divákoch. Začína to ako Skylink, za kartu som dal 4000Sk že naše programy zadarmo a po rokoch sa vysielateľ predá, odsťahuje do Luxemburgu kde sa platí 2% DPH. Škoda niečo písať, nech sa zadrhnú evríčkami, nenažranci.

 9. Aj ja som si to kupovala koli CT staniciam. Asi tu telku vyhodim. Neviem preco SENZI zobrali nasim dochodcom z Mini balicka. Ako fakt popremyslam….potom mi je ta karta. Bezkartovy modul mi je na nic, lebo aj tak koli comu som si ju kupovala tam nie je…takze mozu ist do kukurice. Hlavne, ze tam mame 2 eroticke stanice. Dakujem pekne.

  1. Televízia Senzi je aj naďalej šírená všetkými operátormi tak ako doposiaľ s výnikmou spoločnosti Towercom, ktorá jednostranne (výpoveďou) bez udania dôvodu vyradila Televíziu Senzi zo svojej ponuky.

Komentáre už nie sú povolené.