Reklama

Maďarsko: Dva programy dočasne FTA v DVB-T, DIGI Sport 1 nahradí nový kanál

Od 16. do 30. septembra je možné prijímať programy RTL II a Paramount Channel nekódovane (FTA) prostredníctvom maďarských DVB-T vysielačov. Oba sú šírené v multiplexe D, ktorého signál môžu prijímať aj slovenskí diváci v blízkosti hraníc s Maďarskom. Okrem toho tiež môžeme spomenúť aj promo vysielanie nového programu Prime (MUX B), ktorý bude ešte šíriť svoj program voľne do 3. októbra. Po ukončení ochutnávok budú všetky programy zakódované systémom Conax a sprístupnené iba predplatiteľom platformy MinDig TV Extra.
Pokračovanie nižšie:


Ďalšou plánovanou novinkou, ktorú pripravuje prevádzkovateľ terestriálnej platformy MinDig TV Extra pre svojich zákazníkov, bude vyradenie športového programu DIGI Sport 1. Od 1. novembra ho nahradí nový kanál Spíler TV, ktorý určite poteší všetkých futbalových fanúšikov. Kanál totiž prináša priame prenosy z anglickej Premier League a doteraz ho mohli sledovať iba vybraní zákazníci IPTV operátorov. Prevádzkovateľom programu je mediálna spoločnosť TV2 Média Csoport Kft.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Susedia nam predvadzaju ako sa ma robit prezentacia kodovanej sluzby.Iba takto sa moze Plustelka dostat do povedomia ku vsetkym TV divakom. V nasich koncinach akoby niekto nemal zaujem spravit z Plustelky atraktivnu sluzbu.V Madarsku sa takto prezentuje kodovana sluzba uz dlhodobo a uspesne.Co tak zobrat si priklad a skusit to takto robit aj u nas.

  1. kým budú vrčať a vyť,dovtedy to všetko také hnusné musí byť

 2. Mna by len zaujimalo kde je to famozne rozsirenie ponuky pri Plustelke. To prepli cely MUX do T2 kvoli Joj Cimena HD? :). Som zvedavy, co sa s tym udeje do konca mesiaca, nakolko sami avizovali rozsirenie ponuky o nove stanice v septembri 2016.

  1. Nič svetoborné sa v rozširovaní ponuky pravdepodobne neudeje. A keby aj. Po prechode na DVB-T2 ma už PLUSTELKA ani prípadnými ochutnávkami vôbec neosloví. Po preklopení rakúskeho A muxu do DVB-T2 pretočím anténu na Gyor.

 3. Dali si dobry gol do vlastnej brany s dvb-t2. Ale mohlo by to byt aj horsie, skoda ze nedali h265 …. alebo no mozno to daju o pol roka a zase mozu ponukat nove sunky vo webshope.

  Ma niekto info, kolko predpaltitelov ma plustelka? Asi sa to da zratat na jednej ruke. 😀

  1. keď štartovali v 264, reptalo sa, že nie sú na to prijímače (okrem ich STB a najvyšších modelov), teraz keď každý lacný model má T2/264 (okrem skaldových ležiakov, ktoré obchodníci radi natlačia nevedkom) by mali začať v 265, aby zas bolo na čo reptať ?
   radšej nech zaplnia celých 36Mbps v mux4 a mohli by využiť aj voľnú kapacitu v mux1 po Senzi a od 1.jan17 aj v mux2 po tých nafúkancoch s peniazmi od amerických j-ehm-investorov

  2. Pochybujem, ze skupina TV Nekroza naozaj odide z DVB-T. To by sa sotva unuvali s HbbTV, keby to bolo myslene vazne.

Komentáre už nie sú povolené.