Reklama

El Clásico naživo už dnes večer na DIGI Sport 3

Len niekoľko hodín nás delí od futbalového divadla, ktoré sleduje celý svet. Opona sa zdvihne už dnes 2. apríla o 20:30 a na scénu vybehnú hráči FC Barcelona a Realu Madrid. Slávne El Clásico napíše celkovo svoju 232 premiéru. Exkluzívne ho bude u nás vysielať športová televízia DIGI Sport 3, ktorá je dostupná exkluzívne u operátorov Magio TV, Magio Sat a DIGI TV. Program však môžu sledovať aj predplatitelia mobilných televízií DIGI GO a Magio GO, ktoré si môže predplatiť aj zákazník konkurenčného operátora.
Pokračovanie nižšie:


Stretnutie budeme komentovať priamo z Nou Campu. V našom štúdiu sa bude moderátor Matúš Lukáš rozprávať s Jánom Kocianom a Filipom Šebom. V bratislavskej reštaurácii Grémium vyspovedáme španielskeho veľvyslanca či zástupcov fanklubov,“ hovorí šéfredaktor DIGI Sport René Stern. „Očakávam jeden z najvyostrenejších derby zápasov tejto sezóny. El Clásico je nielen športový, ale aj spoločenský fenomén. Sledovať ho bude celý svet a rovnako aj fanúšikovia na Slovensku i v Českej republike. Som šťastný, že môžem tento duel komentovať priamo zo štadióna. Myslím si, že tak ako Barcelona zvíťazila v Madride, môže Real triumfovať v Barcelone. Je to otvorené,“ prognózuje komentátor Marek Skáčik. Pri mikrofóne sa bude striedať so známym odborníkom Pavlom Peráčkom.

TIP: Športové programy DIGI Sport pre všetkých, vďaka DIGI GO

Teším sa na zápas zápasov. Barcelona v kompletnej zostave hrá futbal o ktorom mnohí budú neskôr hovoriť ako o hre, ktorá sa blížila k dokonalému prejavu. Nech sa na to pozerám akokoľvek nestranne, stále mi to vychádza jednoznačne pre Barcelonu, ktorá hrá navyše doma. Lopta je však guľatá, ale pokiaľ nastúpi Barca kompletná, myslím si, že Real napriek úcte k mužstvu a Zidanovi, by na Nou Campe nemal v sobotu vyhrať. Veľmi sa teším na súboj obrany Realu s domácim útokom a tiež na výkony brankárov, lebo chytajú obidvaja výborne. Ten, kto má futbal naozaj rád, zažije určite krásnych 90 minút,“ dopĺňa vysokoškolský pedagóg, bývalý tréner a funkcionár. Nažhavení sú aktéri, fanúšikovia i médiá. Domáci vysielateľ je na najslávnejší zápas takisto pripravený. „El Clasico má vo futbalovom svete obrovský cveng a preto si vyžaduje maximálne nasadenie celého kolektívu, ktorý bude počas sobotňajšieho večera v réžii. Hodinový predzápasový program bude unikátnym spojením názorov odborníkov a futbalových priaznivcov na jedno z najsledovanejších stretnutí na planéte. Z pohľadu zapojenej techniky a ľudských zdrojov to bude jeden z najväčších projektov, aký televízia DIGI Sport za ostatné roky ponúkla svojim divákom. Bude to skvelý večer,“ teší sa režisérka Sonia Krajčová. Na stanici DIGI Sport 3 sa začína o 19:30. El Clásico uvidia diváci DIGI Sport na Slovensku a v Česku (cez operátora DIGI CZ).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

Komentáre už nie sú povolené.