Plustelka s novou akciou: Zariadenia je možné získať so zľavou až 30 €

V období od 1. októbra do 11. novembra 2015 môžu získať noví zákazníci Plustelky zariadenia pre príjem so zľavou od 15 do 30 €. Pre získanie zľavy si však musí zákazník objednať minimálne aspoň na 3 mesiace platenú ponuku platformy.

Zľavu 15 € s ceny koncového zariadenia získa zákazník, ktorý si kúpi jeden z dekódovacích modulov Plustelky (SMIT či Strong) a zároveň si u predajcu predplatí platenú ponuku programov minimálne na 3 mesiace v hodnote 17,97 €. Podmienkou je tiež registrácia zariadenia priamo na predajni.

V prípade, že má zákazník záujem o digitálny terestriálny prijímač Zircon T3000 Plustelka môže získať zľavu z koncovej ceny zariadenia až 30 € s DPH. Podmienkou pre získanie zľavy je podobne ako v prípade CAM modulu, predplatenie platenej ponuky programov minimálne na 3 mesiace v hodnote 17,97 €.

Počas akcie zostáva v platnosti aj štandardné 1-mesačné promo, takže objednané obdobie na dotovaných zariadeniach začne plynúť až po štandardnom promo období, t.j. 3+1 mesiac.

Akciu je možné využiť u vybraných predajcov s anténnou a satelitnou technikou.

Pripomeňme, že na CAM moduloch Plustelka je možné prijímať ako programy z terestriálu, tak aj satelitu Astra 3B (23,5°E).

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • V datarte ho predávajú za 21,9. Bežná cena na plustelka webe je 60.

  • Zaujala ma Vasa nova akcia Plustelky ale vzhladom na Vasu neschopnost pripojit mux1 a 4 na vysielac Bojnice nemozem a asi ani nikdy nebudem moct vyuzivat platenu ponuku Plustelky. S pozdravom Vas fanusik dvb-t od zaciatku ktoreho ste maximalne sklamali po nezaradeni mux1 a 4 na vysielac Bojnice.

  • treba im napísať, že keď sa uchádzali o prevádzkovanie DVB-T a prevádzkujú 4. CELOPLOŠNÉ multiplexy, tak majú pokrývať 100 % Slovenska: info@towercom.sk A keď nie tak nech to prenechajú iným!

  • 100% pokrytie nemaju hadam ani mobilny operatory. V takej hornatej krajine je to hrozne nakladne a urcite hlupost. Pri vyberovom konani museli byt nejake limity, toto by sa skor malo zistit kolko mu dal telekomunikacny urad podmienku aby musel pokryvat uzemia.

Tento článok už nie je možné komentovať