AVIS: Lokálny vysielač v Leviciach bude vypnutý na niekoľko dní kvôli poruche

Miestny multiplex v Leviciach, ktorý prevádzkuje operátor AVIS, bude od pondelka 21. septembra 2015, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, z technických príčin vypnutý na približne tri až štyri dni. Dôvodom je porucha na vysielači.

Diváci, ktorí prijímajú programy z tohto lokálneho vysielača, tak nebudú môcť sledovať dočasne miestnu Levickú TV, ako aj české programy Šlágr TV a TV Noe. Vzhľadom k tomu, že bude vysielač vypnutý, bude hlásiť na uvedených programoch, televízor prípadne set-top-box, žiadny signál, chybu preto nehľadajte na vašom prijímacom zariadení. K opätovnému spusteniu vysielača by malo dôjsť, podľa plánov, najneskôr vo štvrtok 24. septembra 2015.

Vysielač je podľa platného povolenia umiestnený priamo v Leviciach na ulici SNP, vysiela na 52. kanáli (722 MHz) vo vertikálnej polarizácii s výkonom 2 kW.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Kedy pribdne na ostatných vysielačoch naspať Spartak TV HD??? Diváci chcú čumákovať na futbal, kúpili si antény alebo doplnili spoločné televízne antény a nemajú tento program!

  • Presne tak, treba bombardovať Spartak TV a nie Avis, možno tým budú mať hneď aj prieskum, koľko ľudí by si ich želalo.. 🙂

  • Po sobotňajšom futbale presne Spartak vysielať asi aj zo svojho vysielača v Trnave.

  • @redakcia: Skuste, prosim vas overit co sa deje z Avisackym multiplexom na 28 kanale Tatranska Lomnica. Vypadava zvuk casto na velmi kratku dobu. Naviditelnejsie respektive najpocutelnejsie je to na Slager tv.

  • Volal som do Popradu chlapíkovi čo to chytá pri tatravagonke a ide mu to v poriadku.

  • Tak tak….rano ked som to omrkol tak ani ťuk a keď som išiel montovať DVB-T tak už predpoludním šlapal K52 čo ma len potešilo lebo tete by sa ťažko vysvetlovalo prečo jej nejde LV TV a dalsie programy v mux-e

Tento článok už nie je možné komentovať