Reklama

AVIS upravil ponuku regionálneho multiplexu v Trnave

Prevádzkovateľ regionálnych vysielačov AVIS podľa informácií nášho portálu, upravil dnes ponuku multiplexu v Trnave, ktorý vysiela na 49. kanáli. Z multiplexu boli vyradené programy RTV Krea a TV Karpaty, naopak pribudla Mestská televízia Trnava (MTT).

Ponuka trnavského regionálneho multiplexu od AVISu, ktorého vysielač je podľa platného povolenia umiestnený na komíne teplárne TAZ, tak aktuálne obsahuje programy Šlágr TV, TV Noe, TV Písnička/Country no.1 a MTT.

Obyvatelia Trnavy a okolia môžu prijímať okrem regionálneho multiplexu od AVISu ešte aj druhý miestny multiplex na 33. kanáli. Ten prevádzkuje spoločnosť REGIO BROADCAST a šíri programy Spartak TV a Spartak TV HD.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. MTT k.33 nešíri už mesiac. Odpojili ju. Treba článok opravit.

 2. Vďaka. REGIO BROADCAST prestal šíriť MTT z nezistených príčin a vďaka flexibilite p. Kašubu z AVISU sa MTT opäť dostalo do jeho ponuky na k.49.

 3. Kedy pribudnú programy v BB ???
  AVIS mal šíriť SS TV1 a SSTV 2 a nič.
  V BB idú len 3 programy !

 4. Veľmi rád by ich širil , ale SSTV sa nedohodol s Avisom resp. ani nejednal…

 5. REGIO BRODCAST potrebuje voľnú kapacitu. Spartak TV začne vysielať v UHD. Či?

 6. DVB-T má kapacitu 31,6Mbps to by na jeden UHD program malo stačiť

 7. Včera sa mi prvý krát podarilo v Piešťanoch naladiť k. 49 Avis TT. V noci sa dalo Country No.1 pozerať aj na k. 32 z Vlčieho hrdla Avis BA. Ale to chytám len pri vhodnom počasí pre diaľkový príjem. Chytil som aj Mattersburg na k. 30 V.

 8. Trenčín je stále v príprave.. technológia je pripravená ale musia sa ešte aj iné veci vyriešiť.. Banská Bystrica bude pravdepodobne ešte dlho v stave akom je, tam je to zložité..

Komentáre už nie sú povolené.