Reklama

Nový seriál Dr. Ema štartuje už dnes na TV JOJ

Všetko o ženách, mužoch a vzťahoch, takto komentuje televízia JOJ svoj nový slovenský seriál Dr. Ema, ktorý štartuje už dnes 4. septembra o 21:40 na televízii JOJ. Diváci sa majú podľa dnešného vyjadrenia televízie pripraviť okrem zaujímavých príbehov, pútavého deja a hviezdneho obsadenia, aj na nové vizuálne spracovanie a príjemný humor.
Pokračovanie nižšie:


Ema Lišková patrí medzi uznávané psychologičky. Vo svojej poradenskej kancelárii sa jej pravidelne strieda množstvo klientov, s ktorými rieši rôzne vzťahové konflikty. Okrem problémov klientov sa snaží Ema vyriešiť aj svoje komplikované situácie. Mama Helena do jej práce stále strká nos a snaží sa Eminým pacientom poradiť zdravým sedliackym rozumom, vzťah s partnerom Tomášom prechádza krízou a tiež jej chýba prítomnosť dospievajúcej dcéry Simony, ktorá študuje v Prahe.

Hlavnú úlohu Emy Liškovej stvárňuje herečka Soňa Norisová. V úlohe netradičnej mamy Hely sa predstaví obľúbená Zuzana Kronerová, ktorú dostať na televízne obrazovky je vzácnosťou. „Nečítala som nič, čo by bolo také dobré, ako scenár k seriálu Dr. Ema. Neverila som vlastným očiam, musela som do tohto projektu ísť,“ priznala sa Zuzana Kronerová počas tlačovej konferencie. Okrem spomínaných dvoch herečiek sa v deji objaví aj Natália Germániová ako Emina dcéra, Milo Kráľ ako partner Tomáš alebo Zuzana Haasová ako Emina najlepšia kamarátka Táňa. Nebudú chýbať aj ďalšie známe tváre, ktoré budú predstavovať Eminých klientov.

Dr. Ema je výnimočný seriál, ktorý intímne nazerá do vzťahov. Dramatické situácie však často rieši humorne, sedliackym rozumom. Autorkou námetu a scenáristkou je Kristína Cibulková a režisérskej stoličky sa ujal Roman Fábian. Nový seriál TV JOJ sa môže pochváliť aj špičkovým vizuálnym spracovaním, pretože sa nakrúcal na kamery s optikou Arri Alexa. Dr. Ema tak dostala nový, divácky zaujímavý rozmer.

Na seriál Dr. Ema sa môžu diváci tešiť vždy každý štvrtok o 21.40 na JOJke.

Dr_ema

Mohlo by vás ešte zaujímať