Reklama

V Česku spustil testovacie vysielanie kanál COUNTRY no 1

U našich západných susedov v Českej republike dnes spustil testovacie vysielanie nový hudobný kanál s názvom COUNTRY no 1. Jedná sa o druhý televízny kanál Šlagr TV, ktorý získal licenciu v marci tohto roku na pozemné, ako aj satelitné vysielanie. Aktuálne prebiehajú prvé testy v českom terestriálnom multiplexe 4, ktorý pokrýva signálom viac ako 95% územia Českej republiky. Prevádzkovateľom multiplexu je spoločnosť Digital Broadcasting.
Pokračovanie nižšie:

Nová televízia COUNTRY no 1 sa chce zameriavať, ako už názov napovedá, na country hudbu. Vysielanie bude šírené nekódovane v českom 4. multiplexe v kompresnom formáte MPEG-2.

Štvrtý český multiplex tak aktuálne šíri okrem novej COUNTRY no 1 ešte aj televízne stanice Rebel, Relax, Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Celkem překvapení oproti Šlágru,dávají aspoň normální klipy.Cinemu ven,ať se zvýší kvalita ostatních programů.

  2. Som zvedavý, kedy sa tento program objaví na satelite, prípadne v slovenských lokálnych MUXoch, tak ako je tomu u Šlager TV?!

  3. Súhlasím s Pepom, Cinema je bieda a trochu coutry by nebolo na škodu…ja som sa napríklad potešil aj tomu že Panasonic pustil cez net do telkáčov/bd playerov/ Óčko Gold a Óčko Expres, čo ale bohužial nie je každému dostupné…ale ide to v dobrej kvalite aj keď zvuk na Ó Expres by bolo treba trochu vylepšiť.

  4. Už podle zkušebního vysílání to bude super .Šlágr je strašnej ale tohle by mohlo vyjít. Už se moc těším.

Komentáre už nie sú povolené.