Reklama

Na slovíčko s centrom služieb zákazníkom, alebo freeSAT vyhodnocuje zákaznícku podporu v roku 2013

Spoločnosť UPC DTH S.à r.l., ktorá pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitnej televízie v Českej republike a na Slovensku, dlhodobo kladie dôraz na komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Z tohto dôvodu na území SR a ČR už tri roky spolupracuje so spoločnosťou Competence Call Center (CCC), ktorá je jedným z najvýznamnejších prevádzkovateľov call centier v Európe.

FreeSAT zistil, že je to práve zákaznícka podpora, ktorá v dnešnom silnom konkurenčnom prostredí predstavuje jeden z rozhodujúcich faktorov pri výbere poskytovateľov služieb satelitnej televízie. Poďte sa spoločne s nami pozrieť, aké výsledky dosiahla spolupráca medzi spoločnosťami freeSAT a CCC v roku 2013 a čím si získala nejedného spokojného a lojálneho zákazníka.
Pokračovanie nižšie:

Povedzte zbohom neúnosnému čakaniu

Všetci sa určite zhodneme, že na počúvanie hudby sú tu rádiá a MP3 prehrávače, nie linky zákazníckej podpory. Toho sú si dobre vedomí i v centre služieb zákazníkom freeSAT. Na Slovensku sa v ňom v roku 2013 podarilo do 30 sekúnd od zavolania prijať až 87,7 % hovorov. Situácia v Českej republike bola podobne priaznivá. Do pol minúty tam operátori za minulý rok prijali 81,4 % všetkých hovorov. Cieľová hodnota úrovne tejto služby pritom bola v oboch krajinách nastavená na 80 %. Celkovo sa v uplynulom roku operátorovi dovolalo 97,83 % volajúcich zo Slovenska a 96,76 % volajúcich z ČR.

Za týmito výsledkami stojí početný tím centra služieb zákazníkom freeSAT, ktorý tvorí celkovo 132 pracovníkov (tretina z nich má na starosti trh v SR a dve tretiny sa venujú českému trhu). Každý zo zamestnancov uskutoční denne okolo 100 hovorov s priemernou dĺžkou 3 minúty, vo zvyšnom čase vybavujú e-mailovú komunikáciu a agendu súvisiacu s požiadavkami zákazníkov.

Centrum služieb zákazníkom freeSAT sa predstavuje

Operátori slovenského centra služieb zákazníkom freeSAT sú pripravení pomôcť vám tak v slovenčine, ako aj v maďarčine a angličtine. Český tím hovorí česky, slovensky a anglicky. Aby mohli byť požiadavky volajúcich čo najlepšie spracované, mali by si pred začatím hovoru s centrom pripraviť svoje zákaznícke číslo, ktoré nájdu vo vyúčtovaní.

Centrum služieb zákazníkom freeSAT môžete kontaktovať nielen telefonicky, ale taktiež bezplatne pomocou služby Skype, prostredníctvom webového formulára, hlasového automatu alebo vznesením požiadavky na spätné zavolanie.

Na sociálnej sieti Facebook je pre zákazníkov pripravená aplikácia s diskusným fórom, ktorá slúži nielen na priamu interakciu s centrom služieb zákazníkom, ale aj na prístup k ďalším kontaktným údajom či užitočným informáciám o programovej ponuke.

Centrum služieb zákazníkom freeSAT je na Slovensku i v Českej republike dostupné 365 dní v roku. Vo všedných dňoch vám jeho operátori pomôžu vždy od 8.00 do 22.00 hod., počas víkendov a sviatkov od 10.00 do 22.00 hod. Samoobslužný systém, ktorý poskytuje informácie o vyúčtovaní služieb, je v prevádzke nonstop.

Mohlo by vás ešte zaujímať