Reklama

Skylink a CS Link majú spolu 2,1 milióna aktívnych dekódovacích kariet

Prevádzkovateľ satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, eviduje 2,1 milióna aktívnych dekódovacích kariet, z toho je ešte približne 50 tisíc kariet Cryptoworks. Jedná sa o karty Skylink či CS Link, ktoré majú zaplatený servisný poplatok alebo na ktorých je aktivovaný nejaký programový balíček. Z celkového počtu je ešte 55 tisíc aktívnych kariet CS Link.

Informáciu o počte aktívnych kariet pre náš portál SatelitnáTV.sk poskytol Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group.
Pokračovanie nižšie:

Platforma Skylink počíta, že do polovice roka 2014 výmena dekódovacích kariet skončí a všetci zákazníci budú využívať už len nový typ kariet Skylink Irdeto/ICE.

M7 Group sa ale teší z čoraz väčšieho záujmu zákazníkov o HD programy. Na konci roka 2013 prekročil počet predplatiteľov HD balíčkov už hranicu 150 tisíc. Jedná sa podľa slov Jaromíra Glisníka o medziročný nárast takmer o 50%.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Neexistuje!!! To logicky nie je možne . Kolko je nas v republike, kolko je deti z toho? To by musel mat skoro každý človek v republike tv a kartu skylink. Chujovina.Potom ostatne spoločnosti maju nula nula nič…to je chujovina na n tú.

    1. @kuna Skylink a CS Link pôsobia ako v ČR tak aj na Slovensku.

  2. Jaaaaj, sorry pochopil som, nejak som na to zabudol 🙂 jasne teraz to už pasuje 🙂

Komentáre už nie sú povolené.