Reklama

Skylink odpojil na modrých kartách Cryptoworks vybrané české programy

Prevádzkovateľ satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, odpojil kódovací systém Cryptoworks u vopred avizovaných programov z programového balíčka Digital. Zákazníci, ktorí budú chcieť sledovať české programy a ešte vlastnia staršiu kartu Skylink Cryptoworks (viď. obrázok nižšie) si budú musieť zakúpiť na vlastné náklady novú dekódovaciu kartu Skylink M7 Výmena. Maloobchodná doporučená cena karty je 13,9 € s DPH.
Pokračovanie nižšie:

Konkrétne došlo k odpojeniu kódovacieho systému Cryptoworks (CAID 0D70), ktorý využívajú modré dekódovacie karty Skylink so sériovým číslom začínajúcim 01976… a ktoré boli distribuované len na území Slovenskej republiky.

Majitelia modrých dekódovacích kariet Skylink Cryptoworks tak od dnes nemajú prístup už k programov z balíka Digital ako Prima, Prima COOL, Prima LOVE, Prima ZOOM, Nova, Telka, Fanda, Smíchov, Barrandov, Fooor, CT sport a Retro Music TV. Prvé dva programy Českej televízie (ČT 1 a ČT2) fungujú aj naďalej.

_xKarta_CRW_Skylink_z01

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. zdravim a co teraz nedavno som zaplatil ten poplatok a teraz mam kupovat dalsiu kartu?ved ta karta bola kupovana za velke peniaze a mala fungoovat zadarmo a stale ako teraz pridem ja k tomu?

  2. Staci si kupit UPC kartu za 20 euro na rok a srat na Skylink.

  3. skylink robí psie kusy neustále, ako hovori „UPC“ tak urob a maš pokoj. HD programy skovajú tie zo skylinku kvalitou obrazu do vačku!!!

  4. Najlepsie na to je, ze na tychto kartach sa davnejsie ceske programy doplacali za jednorazovy poplatok. Na toto si pani z M7 uz nepamataju. Ludia vsak ano.

  5. Vôbec nejde len o modré karty s uvedeným začiatkom sériového čísla. My nemáme žiadnu modrú kartu a máme úplne iné sériové číslo, napriek tomu sú stanice odpojené.

Komentáre už nie sú povolené.