Skylink odpojil na modrých kartách Cryptoworks vybrané české programy

Prevádzkovateľ satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, odpojil kódovací systém Cryptoworks u vopred avizovaných programov z programového balíčka Digital. Zákazníci, ktorí budú chcieť sledovať české programy a ešte vlastnia staršiu kartu Skylink Cryptoworks (viď. obrázok nižšie) si budú musieť zakúpiť na vlastné náklady novú dekódovaciu kartu Skylink M7 Výmena. Maloobchodná doporučená cena karty je 13,9 € s DPH.

Konkrétne došlo k odpojeniu kódovacieho systému Cryptoworks (CAID 0D70), ktorý využívajú modré dekódovacie karty Skylink so sériovým číslom začínajúcim 01976… a ktoré boli distribuované len na území Slovenskej republiky.

Majitelia modrých dekódovacích kariet Skylink Cryptoworks tak od dnes nemajú prístup už k programov z balíka Digital ako Prima, Prima COOL, Prima LOVE, Prima ZOOM, Nova, Telka, Fanda, Smíchov, Barrandov, Fooor, CT sport a Retro Music TV. Prvé dva programy Českej televízie (ČT 1 a ČT2) fungujú aj naďalej.

_xKarta_CRW_Skylink_z01

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • zdravim a co teraz nedavno som zaplatil ten poplatok a teraz mam kupovat dalsiu kartu?ved ta karta bola kupovana za velke peniaze a mala fungoovat zadarmo a stale ako teraz pridem ja k tomu?

  • skylink robí psie kusy neustále, ako hovori „UPC“ tak urob a maš pokoj. HD programy skovajú tie zo skylinku kvalitou obrazu do vačku!!!

  • Najlepsie na to je, ze na tychto kartach sa davnejsie ceske programy doplacali za jednorazovy poplatok. Na toto si pani z M7 uz nepamataju. Ludia vsak ano.

  • Vôbec nejde len o modré karty s uvedeným začiatkom sériového čísla. My nemáme žiadnu modrú kartu a máme úplne iné sériové číslo, napriek tomu sú stanice odpojené.

Tento článok už nie je možné komentovať