Skylink dnes zaraďuje oficiálne do svojej ponuky Maďarský balíček

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group rozširuje od dnes svoju ponuku o maďarské televízne stanice. „Jedná sa o prémiový balíček obsahujúci 11 maďarských televíznych programov. Spolu s ďalšími 20 televíznymi programami Skylinku, ktoré sú vysielané aj s maďarskou zvukovou stopou, je tak maďarským divákom k dispozici až 31 televíznych programov,“ informovala spoločnosť v tlačovej správe.

Maďarský balíček obsahuje 11 najobľúbenejších maďarských programov:
M1 – najsledovanejší maďarský verejnoprávny program,
M2 – úspešný rodinný program určený predovšetkým deťom a mládeži,
DUNA – moderný verejnoprávny program s množstvom rodinných relácií,
DUNA WORLD – program vysiela kvalitné programy oživujúce maďarskú kultúru, tradície aj jazyk,
RTL KLUB – najsledovanejší maďarský komerčný program,
TV2 – program vysielajúci špičkové filmy a seriály, talentové show, relácie o celebritách, ale aj kvalitné spravodajstvo,
RTL II – najnovší maďarský program s vlastnou produkciou ale aj s úspešnými zahraničnými filmami a seriálmi,
VIASAT3 – program pre celú rodinu s množstvom seriálov a reality show,
COOL – tretí najsledovanejší program v Maďarsku, ktorý ponúka filmy, seriály a zábavné show z vlastnej produkcie,
FILM+ – najsledovanejší filmový program v Maďarsku,
Muzsika TV – dokonalý mix klasických a moderných hitov rôznych žánrov pre maďarsky hovoriacich divákov.

Cena Maďarského balíčka je:
• samostatne – 3,95 € (103 Kč) mesačne, resp. 43,45 € (1 133 Kč) ročne, so servisným poplatkom už zahrnutým v cene,
• v kombinácii s balíčkom Multi, Kombi, HD Plus alebo Multi HD – 9,95 € (257 Kč) jednorázovo do konca roka 2014 (programy Maďarského balíčka sú aktívne, iba ak je zároveň predplatený niektorý z balíčkov Multi, Kombi, HD Plus alebo Multi HD). Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Všetky programy Maďarského balíčka sú vysielané v štandardnom rozlíšení SD a v kompresnom formáte MPEG-4 (pre príjem programov je nutný HD satelitný prijímač, najlepšie s certifikátom Skylink READY).

Technické parametre pre príjem:
Družica: ASTRA 3B (23,5°E)
Frekvencia: 12 207 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Kódovanie: áno
Provider: M7

Ďalšie programy Skylinku vysielané s maďarskou zvukovou stopou:
Minimax, NG Channel HD, Spektrum HD, NG Wild HD, Nickelodeon, TV Paprika, MGM, Viasat Explorer, Spice, Travel Channel HD, Viasat Nature, Viasat History, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Disney Channel, AXN, JimJam, History HD, FilmBox Family, FilmBox HD.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Je smutne, ze na slovensku je vacsia ponuka madarskych ako slovenskych programov

 • Ak by este existoval balicek rakuskych, polskych,ukrainskych programov poviem OK, (chceme nieco urobit aj pre mensiny), ale to sa urcite nestane. Toto vnimam ako novodoby pokus o madarizaciu slovenska. A potom sa divime, ze clovek pride do Komarna do obchodu a vypocuje si od predavacky „…musis ist pri druhy pult, ja nerozumela po slovensky „

 • Prečo nie? Keď si to chce niekto predplatiť, OK, hlavne že to nezaradili do nejakého balíčka a nezdvihli cenu s odôvodnením že pribudli programy. Kto chce si to zaplatí. Čo mne ale vadí, bohužiaľ to ale Skylink ovplyvniť nevie, je fakt, že nemáme žiadnu detsksú stanicu v slovenčine. Pozrite sa koľko detí „chytá“ češtinu vďaka detským staniciam v češtine.

  Fakt že chýba detský TV kanál v rodnom jazyku by malo riešiť min.kultúry, lenže ako vždy, podporuj sa len menšiny.
  PS: Držme sa faktov a nie rečí že deti majú byť vonku a pod. VĎaka

 • Pozrite si kolko stoja ine baliky programov na “ CeskoSlovenskej satelitnej platforme SKYLINK“ . Najlacnejsi balik stoji 3,6€ a obsahuje 3 programy , teda cena jedneho po odratani servisneho poplatku 0,8€ a cena za jeden program v madarskom baliku je 0,25€. JE TO POROVNATELNE ????? Alebo ze by nahoda?

 • ahojte,ked vám ne páci,co roby SKYLINK-tak pitajte viac slovenky programy od pána slotu. slovensko dotoho!!!!!!!!!!!!!!!

 • Som Slovák a nemám s týmto problém. Som za to, aby mali svoje programy i na Južnom Slovensku cez SkyLink a je pravda, že k Českej TV máme čo doháňať. Radšej si pozriem tie České i Rakusko- Nemecké, a tak nech sú tu i Maďarské.

 • madarske dvb-t je zadarmo a signal az daleko do vnutrozemia sk a m1 m2 a duna aj v hd

 • @kyara palo
  Neviem čo má s tým p. Slota (ani ja „nemusím“); apropó: tomu slovenskému pravopisu ale dávate zabrať!
  @pepo i @kyara palo
  Aj ja som Slovák a nemám s týmto problém. Ani ČT nie je bohviečo. I ja si občas pozriem tie české, rakúske aj nemecké tv programy, i tam je dosť balastu. Okrem STV nie sú u nás slovenské televízie. Maďarské tiež pozerám cez DVB-T, ale koľko iredenty a proorbánovskej propagandy je na „verejnoprávnych“ M1, M2, Duna a DunaWorlde, až rozum stojí. Mimochodom podľa nich neexistuje Slovensko, „ale Horná zem/Felvidék“, ktorý je dočasne pod cudzou správou. To platí podľa nich i o ostatných štátoch v ich okolí.

Tento článok už nie je možné komentovať