Reklama

Plustelka: Aktivovať platené programy bude možné aj u predajcov

Spoločnosť Towerhome, dcérska spoločnosť Towercomu, ktorá prevádzkuje digitálnu terestriálnu platformu Plustelka, pripravuje už v najbližších týždňoch rozšíriť možnosť aktivovania plateného programového balíčku aj priamo u vybraných predajcov. Zákazník tak bude môcť navštíviť svojho najbližšieho predajcu a zaplatiť za platené služby priamo predajcovi v hotovosti. Predajca mu následne aktivuje platený balíček a programy bude môcť sledovať takmer okamžite. Podľa našich informácií už aktuálne Plustelka uzatvára s vybranými predajcami zmluvy o poskytovaní novej služby.

Terestriálna platforma Plustelka ponúka svojim zákazníkom tri kódované programy bez mesačných poplatkov – ČT1, ČT2, TV Lux a deväť platených programov Eurosport, Eurosport 2, Film+, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Nickelodeon, VH1 a Spice, ktoré si môžu zákazníci kedykoľvek predplatiť. Navyše s kanálmi Plustelky majú zákazníci prístup aj k nekódovaným programom Jednotka, Jednotka HD, Dvojka, Markíza, TA3, Joj, Plus, Doma, Wau, Dajto, Fooor a Senzi TV. Celkovo tak môžu zákazníci Plustelky sledovať cez anténu až 24 televíznych programov z toho jeden je vo vysokom rozlíšení.

Pre bezproblémový príjem všetkých televíznych programov je nutné aby v mieste príjmu bol signál zo všetkých štyroch celoplošných multiplexov (MUX1, MUX2, MUX3 a MUX4). Všetky kódované programy z ponuky Plustelky sú dostupné v rámci štvrtého multiplexu (MUX4) a pre ich príjem je potrebné si zakúpiť ešte bezkartové prístupové zariadenie a to buď CI+ modul Plustelka, terestriálny DVB-T2 prijímač Zircon T3000HD. V ponuke je aj samostatná dekódovacia kartu Plustelka, ktorú môže zákazník používať v akomkoľvek CI+ module Irdeto.

plustelka_menu
Zákaznícky účet Plustelky

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Ano, ale ved Skylink ma zakaznicky web este z cias ked bol vlastnikom Skylinku aj Towercom.

  2. V okr.Prievidza Plustelku nenaldíte.Nieje tu signál mux4.Nenaladíte ani mux1.

  3. Vysielač Kráľová Hoľa (Poprad) stále nevysiela Mux2 s programami Markíza, Joj, Joj Plus, Doma a TA3.
    Kým ľudia v jeho dosahu nemajú cez DVB-T k dispozícii základné TV programy, tak sa im na Plustelku môžu…

  4. V okrese PD su aj vynimky ako Horne aDolne Vestenice kde ide Zobor.

Článok už nie je možné komentovať.