TV 8 v lokálnych multiplexoch v Bratislave a v Jaslovských Bohuniciach

Interaktívna televízia TV8 založená na audiotextových hrách či veštení je dostupná v digitálnych lokálnych multiplexoch namiesto kresťanskej televízie LUX. Pripomeňme, že TV LUX skončila v lokálnych DVB-T multiplexoch koncom júna 2013 z dôvodu nepredĺženia zmluvy ohľadom šírenia signálu. Podľa našich informácií tak teraz TV 8 môžu naladiť diváci v Bratislave (55. kanál), v Jaslovských Bohuniciach (59. kanál) a v blízkom okolí týchto miest spolu s ďalšími televíziami, ktoré sú šírené v rámci multiplexu.

V Bratislave a Jaslovských Bohuniciach tak aktuálne môžu prijímať prostredníctvom lokálnych DVB-T multiplexov štyri televízne programy TV NOE, Šláger TV, ZSTV (Západoslovenská televízia) a po novom už aj TV 8. Všetky programy vysielajú nekódovane a v kompresnom formáte MPEG-2.

TV 8 bola doteraz dostupná na satelite Astra 3B (23,5°E), Thor 6 (0,8°W), ako aj u vybraných káblových a IPTV operátorov.

TV8-1172013-2329 1

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • No super parada chlapci…tak na tento odpad je DVB T…len tak dalej a rýchlo odtálto preč !!! je my z vas na zblití…

  • No super zas východ nemá nič do kedy budeme čakať na spustenie 1mul a 4multiplex nepochopíte že mi mame 2 a 3 multiplexy .

  • Odpad to je hnus čo robia celím slovenskom Východ nemá nič len ten 1 mul A 2MULTIPLEX.

  • V BB na K27 beží stále TV LUX..btw..je tam ešte aj ESO, Šlágr TV a Dajto. Šlágr TV ide dosť nahlas oproti zvyšným programom v MUX-e.

  • všetky lokalne multiplexi su rušičky českych programov v okoli Trnavy sa už neda nič chitit okrem 40k. 59k 49k 29k 33k to su nepotrebne kanali a teras sa chvala s šlagrom ktory by sa dal bez problemov chitit takže je to perfektne cele slovensko zarušene už by stim mal niekto niečo robit!!!!!!!

  • Dnes na kanali 59 jaslovske bohunice nejde zstv,preco?A radio Piešťany stale bez zvuku.

Tento článok už nie je možné komentovať