Reklama

Skylink rozširuje ponuku programového balíka MINI o Eurosport 2

Spoločnosť M7 Group, ktorá prevádzkuje satelitnú platformu Skylink rozširuje od dnešného dňa (25. 2. 2013) ponuku svojho programového balíka MINI o športový program Eurosport 2. Aktuálne tak najlacnejší programový balík MINI obsahuje už 13 televíznych programov rôznych žánrov. Pripomeňme, že doteraz bol Eurosport 2 (SD) dostupný pre predplatiteľov len v balíčkoch MULTI, FLEXI 7, Kombi, MULTI HD a Komplet.
Pokračovanie nižšie:

Balíček MINI ponúka Skylink za cenu 6,9 eur/mesačne. Obsahuje programy: CS mini/CS film, Film+, AXN, HOROR FILM, Eurosport, Eurosport 2, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, DuckTV, Private Spice a Spice.

Technické parametre pre príjem Eurosport 2:

Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 12 070 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 27500
Modulácia: QPSK
Norma: DVB-S
Kódovanie: áno (Cryptoworks, Irdeto)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Športových staníc je v Skylinku plno. Zaraďujú stanice, vyslovene televízny odpad – Dajto, Fanda, teraz Foor a vraj bude aj Telka.

    Ale že by zaradili stanicu Minimax pre deti, alebo STV1 HD a JOJ HD, toto ho nedočkáme. Už vidím, ako po zaradení týchto „odpadov“ bude navyšovať Skylink ceny.

    Už takmer každý má HD telku, prečo nezaradia aspoň najdôležitejšie TV v HD kvalite?!

  2. Každý má iný vkus. Niekto nazýva TV Dajto, Fanda, Foor odpadom. Podobne hovorí o športových kanáloch. Môj operátor nemá Fandu, zatiaľ ani Foor a množstvo športových kanálov mi chýba.

Komentáre už nie sú povolené.