Reklama

Repríza relácie Debata s Róbertom Bezákom zajtra opäť na TA3, vyžiadali si to diváci

Debata s Róbertom Bezákom, ktorá v decembri priniesla exkluzívne informácie o kauze odvolaného arcibiskupa, sa vracia na obrazovky TA3. Spravodajská televízia ju v sobotu odvysiela na základe tisícov diváckych ohlasov žiadajúcich jej reprízu. Na spoveď odvolaného trnavského arcibiskupa bezprostredne nadviaže rozhovor Martina Strižinca s uznávaným teológom Tomášom Halíkom. Televízii TA3 táto téma priniesla aj nomináciu na prestížne ocenenie.
Pokračovanie nižšie:

O kauze odvolaného trnavského arcibiskupa Róberta Bezáka televízia TA3 informovala minulé leto divákov ako prvá. Jej reportérsky tím odvtedy priniesol množstvo exkluzívnych informácií, za ktoré je nominovaný a prihlásený na dve novinárske ocenenia. Martin Strižinec so svojou Debatou s Róbertom Bezákom postúpil do druhého kola diváckej súťaže OTO 2013 a Lukáš Zuzelka je prihlásený na Novinársku cenu Nadácie otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation za mapovanie vývoja v tejto kauze od jej začiatku.

TA3 je živá spravodajská televízia, ktorej cieľom je komplexne a objektívne pokrývať celospoločenské témy. Debata s Róbertom Bezákom túto misiu splnila na výbornú. Zarezonovala dokonca tak silno, že celospoločenská diskusia, ktorú vyvolala, iniciovala prieskum o Bezákovej možnej prezidentskej kandidatúre. Veľmi nás teší, že diváci našu doterajšiu prácu ocenili, a preto im zajtra prinesieme ešte viac,“ hovorí šéfredaktorka spravodajstva TA3 Martina Kyselová. Televízia TA3 pre mimoriadny divácky záujem v sobotu 9. februára o 18.30 ešte raz odvysiela reláciu Debata, ktorej hosťom bol vlani v decembri odvolaný trnavský arcibiskup Róbert Bezák. Bezprostredne po nej sa bude Martin Strižinec rozprávať s teológom a profesorom Karlovej univerzity v Prahe Tomášom Halíkom.

Mohlo by vás ešte zaujímať