Nová česká televízia Smíchov odštartuje 23. decembra 2012

Skupina Nova pripravila pre svojich divákov vianočné prekvapenie. Tesne pred Vianocami totiž spustí svoj v poradí už šiesty kanál s názvom Smíchov a to konkrétne 23. decembra o 18:00h. Nový kanál sa má zameriavať na komédiálne filmy a seriály, ako aj sitkomy. Vo vysielaní tiež ponúkne aj animované filmy a seriály pre deti. Nová televízia bude šírená prostredníctvom DVB-T vysielačov a k dispozícii bude aj pre satelitných, káblových ako aj IPTV operátorov.

Mám obrovskú radosť, že sa nám podarilo SMÍCHOV dokončiť a pripraviť tak, že ho môžeme svojim divákom priniesť ako darček pod vianočný stromček. Naším cieľom a veľkým prianím je, aby diváci SMÍCHOV prijali ako obľúbeného spoločníka pre voľný čas. SMÍCHOV je televízia plná smiechu, chce divákov baviť, rozptýliť ich a rozosmiať. SMÍCHOV je jednoducho všade tam, kde sa ľudia smejú,“ hovorí Jan Andruško, generálny riaditeľ skupiny Nova.

Pripomeňme, že televízia Smíchov už testuje v rámci štvrtého multiplexu v Českej republike. Zaradenie televízie do ponúk našich satelitných platforiem zatiaľ nie je isté.

Vo vysielaní novej televízie Smíchov sa objavia také filmy a seriály ako Krok za krokom, Ženatý so záväzkami, Foter je lotor, Láska a iné pohromy, Policajná akadémia či Rodina Addamsovcov. Pre deti sú zase pripravený Tom a Jerry, Flinstonovci, Medveď Yogi ako aj iné rozprávky.

Logo televízie Smíchov

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Dobry ja chcem pozerat ten program smiech ale nejde date mi prosim kody lebo zo sin som to hladal a nenasli Dakujem

  • Dobry den, chcela by som vas poprositna akej frekvencii mam hladat smichov. Dakujem

  • možem mat tv smichov ked mam skylink ked ano prosim ako si ju naladit dakujem

Tento článok už nie je možné komentovať