Reklama

TA3 pripravuje novú politicko-diskusnú reláciu s názvom Debata

Spravodajská televízia TA3 pripravuje od 2. januárového týždňa 2012 pre svojich divákov novú politicko-diskusnú reláciu s príznačným názvom Debata.

V zmysle stáleho rozširovania a spestrovania programovej štruktúry spravodajskej televízie TA3 predstavujeme našim divákom od januára novú reláciu Debata. Veríme, že v čase dynamických zmien na poli politiky si nájde svoju stálu divácku základňu a bude hodnoverným zdrojom informácií,“ hovorí Martin Halanda, zástupca generálneho riaditeľa pre program.
Pokračovanie nižšie:


Debata bude „one to one“ diskusnou reláciou s politikmi na tie najaktuálnejšie témy. Relácia bude trvať 25 minút a TA3 ju štartuje 9. januára. Diváci budú môcť Debatu sledovať dvakrát do týždňa, každý pondelok a stredu, vždy v čase o 21.30 h a v repríze na druhý deň o 14.30 h.

Moderátorského postu sa zhosťuje Martin Strižinec, ktorý na margo novej relácie hovorí: „Beriem to ako šancu ukázať, že politická debata môže vyzerať aj inak. Mnohí sú z politiky čoraz viac otrávení. Preto nesľubujem žiadne vyhrotené súboje na ostrie noža, na ktoré aj tak väčšina z nás na druhý deň zabudne. Necelých 30 minúť s jedným hosťom znamená, že Debata pôjde do hĺbky a odznejú v nej naozaj relevantné informácie.

(TS TA3)

Mohlo by vás ešte zaujímať