Reklama

TV Program Sport 1 a Sport 2

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 20.10.2019

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Sport 1
02:00 Lední hokej
Kunlun - Dynamo Moskva, KHL, základní část, repríza, HD
Program práve beží.
55%+68 min.
04:30 Mobil 1 The Grid
HD
05:00 Poker
ESPN WSOP 2019, 18/3, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Kunlun - Dynamo Moskva, KHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
Salavat - Ak Bars, KHL, základní část, repríza, HD
13:30 Házenkářská show REWIND, ženy
HD
14:00 Enfusion, nováčci
repríza, HD
15:00
Naživo
Tenis
ATP 250, finále, Intrum Stockholm Open, premiéra, živě, HD
17:00
Naživo
Házená
HC Eurofarm Rabotnik - TATRAN Prešov, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
19:00
Naživo
Házená
Baník Most - Savenhof, Liga mistrů, ženy - skupinová fáze, premiéra, živě, HD
20:45 Fotbal
Denzilispor - Fenerbahce, Süper Lig, 8. kolo, dnešní, HD
22:45 Fotbal
Ankaragücü - Besiktas, Süper Lig, 8. kolo, dnešní, HD

Sport 2
01:30
Naživo
NCAA, americký fotbal
stát Penn - Michigan, základní část, 8. týden, premiéra, živě, HD
Program práve beží.
54%+98 min.
05:00 GP Confidential
HD
05:30 Závodní akta
HD
06:00 Poker
ESPN WSOP 2019, 18/3, repríza, HD
07:00 Enfusion, nováčci
repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Fotbal
Galatasaray - Sivasspor, Süper Lig, 8. kolo, repríza, HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Fotbal
Trabzonspor - Gaziantep, Süper Lig, 8. kolo, dnešní, HD
14:00
Naživo
Lední hokej
Metallurg - Avangard, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
16:30 E-Sport
Pro Series, sestřih, repríza, HD
17:30 KHL - nejlepší okamžiky
17:45
Naživo
Lední hokej
Slovan Bratislava - Košice, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
20:30 Lední hokej
Örebro - HV71, SHL, základní část, repríza, HD
22:30
Naživo
NFL
Seattle Seahawks - Baltimore Ravens, NFL, základní část, 7. týden, premiéra, živě, HD

ČT Sport
01:55 Ragby: MS 2019 Japonsko

Program práve beží.
65%+48 min.
04:10 Fotbal: FC Slovan Liberec - FK Jablonec
05:55
Naživo
Krasobruslení: Americká brusle
08:00 Svět motorů: Speciál
08:20 Svět motorů: MM ČR side a čtyřkolek Horní Újezd
08:40 Svět motorů: M ČR na ploché dráze Březolupy
09:00
Naživo
Ragby: Wales - Francie
11:15 BasketManie
11:40 Na skialpech přes hory
12:00
Naživo
Ragby: Japonsko - Jižní Afrika
14:20
Naživo
Dostihy: Cena zimního favorita
15:55
Naživo
Plavání: Plzeňské sprinty
17:00
Naživo
Hokej: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
20:35 Cyklokros: SP Švýcarsko
21:55
Naživo
Studio fotbal - Dohráno
22:35 Cyklokros: SP Švýcarsko