Reklama

TV Program Sport 1 a Sport 2

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 23.10.2021

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Sport 1
06:00 Televizní nákupy

Program práve beží.
93%+7 min.
07:30 Lední hokej
HK Poprad - Slovan Bratislava, Tipos Extraliga, základní část, 10. kolo, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Tipos extraliga, sestřih
HD
11:30 Formule 1
Velká cena USA, trénink 2, repríza, HD
12:45 F1 E-sport
nejlepší okamžiky, nové, HD
13:45 Fotbal
Sparta Praha - Lyon, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
15:45
Naživo
Házená
Považská Bystrica - Dragunas Klaipeda, Evropský pohár EHF, muži, 2. kolo, premiéra, živě, HD
17:45 Zlaté okamžiky
18:00
Naživo
Fotbal
Göztepe - Trabzonspor, Süper Lig, 9. kolo, premiéra, živě, HD
20:00
Naživo
Formule 1
Velká cena USA, trénink 3, premiéra, živě, HD
21:15 Tipos extraliga, sestřih
nové, HD
21:45 WTCR
Pau, sestřih, repríza, HD
22:45 KHL - nejlepší okamžiky
23:00
Naživo
Formule 1
Velká cena USA, kvalifikace, premiéra, živě, HD

Sport 2
06:00 Fotbal
Jablonec - Randers, Evropská konferenční liga, základní skupina, repríza, HD
Program práve beží.
70%+37 min.
08:00 Televizní nákupy
09:00 Fotbal
Maccabi Haifa - Slavia Prague, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 KHL - nejlepší okamžiky
12:15 Poker
World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/10, repríza, HD
13:15 Fotbal
Malatyaspor - Altay, Süper Lig, 9. kolo, nové, HD
15:15
Naživo
Lední hokej
Malmö - Frölunda, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
17:45 KHL - nejlepší okamžiky
18:00
Naživo
Lední hokej
Leksand - Växjö, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
20:30 Poker
World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/10, repríza, HD
21:30
Naživo
NCAA, americký fotbal
UCLA - Oregon, základní část, 8. týden, premiéra, živě, HD

ČT Sport
06:00 Fotbal: FC Vysočina Jihlava - AC Sparta Praha B

Program práve beží.
80%+22 min.
07:45
Naživo
Panorama
08:15 Minuta historie
08:20 BBV po 25 letech
08:25 Sokolský zpravodaj
08:35 Archiv D: Z Tyrol až na Mount Everest
09:00 Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
09:50
Naživo
Alpské lyžování: SP Rakousko
11:10
Naživo
Short track: SP Čína
12:30 Horská kola: Cape Epic 2021
13:00 Minuta historie
13:05
Naživo
Alpské lyžování: SP Rakousko
14:15
Naživo
Dostihy: Závěrečný dostihový den
15:35 Olympijský magazín
Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa
15:40 Judo: IPPON
16:00
Naživo
Mažoretkový sport: MS 2021 Česko
17:30 Minuta historie
17:40
Naživo
Basketbal: BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem
20:40 Dráhová cyklistika: MS 2021 Francie
22:10 Horská kola: Cape Epic 2021
22:45
Naživo
Krasobruslení: Grand Prix USA