Reklama

TV Program Markíza, Doma a Dajto

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 15.04.2021

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


Markíza
06:00 Teleráno

Program práve beží.
20%+121 min.
08:30 Zámena manželiek
Nové mamy, nové pravidlá.
09:50
Seriál
Oteckovia
Rodinný seriál, SR, 2021. Hrajú: V. Kobielsky, B. Deák, F. Tůma, M. Fašiang, J. Koleník, Z. Mauréry, M. Hilmerová.
10:50 Susedské prípady
Viete, vedľa koho vlastne žijete?
11:55 Rodinné prípady
Skutočné príbehy ľudí, ktorým sa život vymkol z rúk.
12:55
Seriál
Mentalista III. (17-18)
Kriminálny seriál, USA, 2010-2011. Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová.
14:50 Susedské prípady
Viete, vedľa koho vlastne žijete?
16:00 Rodinné prípady
Skutočné príbehy ľudí, ktorým sa život vymkol z rúk.
17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
17:25 Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
Seriál
Oteckovia
Rodinný seriál, SR, 2021. Hrajú: V. Kobielsky, B. Deák, F. Tůma, M. Fašiang, J. Koleník, Z. Mauréry, M. Hilmerová.
19:00 TELEVÍZNE NOVINY
20:05 POČASIE
20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY
20:30
Seriál
Horná Dolná
Komediálny seriál, SR, 2021. Hrajú: P. Polnišová, D. Heriban, Z. Kubovčíková Šebová, P. Brajerčík, M. Majeský, M. Sládečková, M. Kubovčík, P. Sklár.
21:45
Seriál
Horná Dolná
Komediálny seriál, SR, 2019. Hrajú: P. Polnišová, D. Heriban, Z. Kubovčíková Šebová, P. Brajerčík, M. Majeský, M. Sládečková, M. Kubovčík, P. Sklár.
23:00 Dobre vedieť!
Zábavná šou. Účinkujú: J. Kemka, V. Kobielsky, R. Sokol.

Doma
06:15
Seriál
Mentalista III. (15-16)
Kriminálny seriál, USA, 2010-2011. Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová.
Program práve beží.
13%+96 min.
08:05
Seriál
Chicago Med II. (16-17)
Seriál z lekárskeho prostredia, USA, 2016-2017. Hrajú: N. Gehlfuss, Y. DaCosta, T. DeVitto, C. Donnell.
10:15
Seriál
Sladká pomsta (21-22)
Romantický seriál, Turecko, 2016. Hrajú: L. L. Tugutluová, F. Andic, C. Nergis, H. Türesanová.
12:25 Varte s nami
Recepty šéfkuchára Marcela Ihnačáka a skúsenej cukrárky Veroniky Bušovej.
13:00
Seriál
Spútaný motýľ (117-118)
Romantický seriál, Turecko, 2019-2020. Hrajú: A. Akinözü, E. Şahinová, S. Tutumluer, A. Akselová, S. Özer, G. Santirciogluová.
14:40
Seriál
Búrlivé víno I. (7-8)
Rodinný seriál, SR, 2013. Hrajú: E. Horváth, N. Pocisková, J. Loj, M. Hilmerová, M. Kramár, H. Krajčiová.
16:55
Seriál
Mentalista III. (17-18)
Kriminálny seriál, USA, 2010-2011. Hrajú: S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová.
18:40
Seriál
Chicago Med II. (18-19)
Seriál z lekárskeho prostredia, USA, 2016-2017. Hrajú: N. Gehlfuss, Y. DaCosta, T. DeVitto, C. Donnell.
20:30
Seriál
Spútaný motýľ (119-120)
Romantický seriál, Turecko, 2019-2020. Hrajú: A. Akinözü, E. Şahinová, S. Tutumluer, A. Akselová, S. Özer, G. Santirciogluová.
22:30
Seriál
Sladká pomsta (23-24)
Romantický seriál, Turecko, 2016. Hrajú: L. L. Tugutluová, F. Andic, C. Nergis, H. Türesanová.

Dajto
05:35 Aj múdry schybí
Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym.
Program práve beží.
84%+11 min.
06:40 Partička
Záruka najlepšej zábavy.
07:15 V mene zákona
3 teamy, skutočné zločiny, reálne vyšetrovanie.
08:55 Partička
Záruka najlepšej zábavy.
09:40 Kredenc
Zábavná šou. Účinkujú: P. Polnišová, Z. Šebová, M. Kubovčík, S. Malachovský a ďalší.
10:20
Seriál
2 baby na mizine VI. (16)
Sitkom, USA, 2016-2017. Hrajú: K. Denningsová, B. Behrsová.
11:00
Seriál
Teória veľkého tresku I. (16-17)
Sitkom, USA, 2007-2008. Hrajú: J. Parsons, J. Galecki, K. Cuocová.
12:20
Seriál
Dva a pol chlapa III. (1-2)
Sitkom, USA, 2005-2006. Hrajú: Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones.
13:10
Seriál
Priatelia VIII. (21)
Sitkom, USA, 2001-2002. Hrajú: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová.
13:30
Seriál
Priatelia IX. (1-2)
Sitkom, USA, 2002-2003. Hrajú: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová.
14:30
Seriál
Teória veľkého tresku II. (3-6)
Sitkom, USA, 2008-2009. Hrajú: K. Cuocová, J. Parsons, J. Galecki.
16:05
Seriál
Priatelia IX. (3-4)
Sitkom, USA, 2002-2003. Hrajú: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová.
17:00
Seriál
Dva a pol chlapa III. (3-4)
Sitkom, USA, 2005-2006. Hrajú: Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones.
17:55
Seriál
Kobra 11 X. (2-3)
Kriminálny seriál, Nemecko, 2005-2006. Hrajú: E. Atalay, R. Steinke.
20:15
Film
FILM TÝŽDŇA: Los Angeles v plameňoch - PREMIÉRA
Akčný film (87'), USA, 2018. Réžia S. Cain. Hrajú: M. Atkinson, L. Johnsonová, E. Etebari, A. Paffrathová, H. V. Gorkum.
22:05
Film
Divosi
(Savages) Triler (126'), USA, 2012. Réžia O. Stone. Hrajú: T. Kitsch, B. Livelyová, A. Johnson, J. Travolta, B. Del Toro, S. Hayeková.