Reklama

Telekom začal ponúkať v jednej TV službe archív zadarmo

Slovak Telekom sprístupnil pre klientov OTT služby Magio Go od decembra archív vysielania Magio Go Premium bez ďalších poplatkov. Dlhodobo pritom operátor ponúkal túto službu svojim klientom za mesačný poplatok.
Pokračovanie nižšie:

V Magio Go boli dostupné dve verzie archívu Magio Go Basic (1,99€/2,99€) a Magio Go Premium (3,99€/4,99 €). Ceny sa líšili v závislosti od toho, či bola služba s viazanosťou, alebo bez. Archív v cene služby platí od 1. decembra a týka sa iba predplatiteľov samostatnej služby Magio Go.

Noví zákazníci dostávajú už službu automaticky, existujúcim zákazníkom bol postupne aktivovaný, ak službu archívu nemali, resp. zvýšený profil na úroveň Premium,“ uviedol dnes operátor.

Klienti IPTV služby Magio TV či satelitnej Magio Sat, ktorí majú prístup k službe Magio Go bezplatne, majú archív v Magio Go dostupný iba v prípade, ak ho majú aktivovaný na svojej hlavnej službe.

Aplikácia Magio Go je dostupná už pre všetky hlavné TV platformy na trhu. Službu môžu klienti využívať na smart televízoroch LG, Samsung či televízoroch s Android TV (Sony, Philips, Sharp a mnohé ďalšie, ako aj set-top boxoch s Android TV), či Magio Go TV boxu od Slovak Telekom na akejkoľvek TV obrazovke. Aplikácia funguje samozrejme aj na mobilných zariadeniach s Androidom a iOS a dokonca aj na PC vo webovom prehliadači. Kompletnú ponuku služby Magio Go môžete nájsť v sekcii IPTV/OTT.

Magio Go ponúka aktuálne tri základné balíky. Za najnižší základný balík M zaplatia záujemcovia 14,4 € mesačne ( v prípade viazanosti na 24 mesiacov), alebo 16,50 € bez viazanosti. Stredný balík L obsahuje všetky programy z nižšieho balíka L + niekoľko ďalších staníc. Okrem toho je súčasťou tohto balíka aj všetkých šesť tematických balíkov (Športový, Voľný čas, Hudobný + detský, Dokumentárny, Štýl a fakty alebo Filmový). S dvojročnou viazanosťou zaň zaplatia klienti 20,40 € mesačne, alebo 22,50 € bez viazanosti. Najvyšší balík XL stojí 25,39 € mesačne v prípade dvojročnej viazanosti, alebo 27,49 € bez viazanosti.

Okrem troch základných balíkov si môžu záujemcovia predplatiť tiež špeciálny športový balík Šport Extra za 9 € mesačne. Podrobnosti o tomto balíku sme priniesli v predchádzajúcej správe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Spustili aj aj kanal Vianoce s Magio. je vtipne, ze niektore rozpravky idu takmer subezne na programe Vianoce s Magio a na programoch komercnych televizii JOJ a Markiza. Co som to pozeral, zatial to ide bez reklam. Mam Magio GO M

    1. Ale to v normalnej IPTV kablovke nie je. A ani na Magio Go v mobile 🙁

  2. Kedy chcú pridať chýbajúce TV stanice do Magio Go? MTV Live HD, iConcerts HD, 360 tunebox??? A čo nahrávanie??? Bude možnosť si priplatiť aspoň 100 hod na 180 dní ako na IPTV???

Komentáre už nie sú povolené.