Reklama

Satelitné prijímače, multimediálne zariadenia a mnoho ďalšieho so zľavou vždy cez víkend a iba počas adventu

Počas tohtoročného adventu pripravila slovenská spoločnosť AB-COM, ktorá sa zaoberá najmä predajom satelitnej techniky a príslušenstva, pre všetkých maloobchodných klientov Adventné zľavy. Každý víkend počas adventu preto v e-shope spoločnosti nájdu záujemcovia vybrané produkty so špeciálnou zľavou. Pôjde najmä o zariadenia slúžiace na TV príjem ako satelitné prijímače, LNB konvertory, paraboly, multimediálne zariadenia, ale aj bezpečnostné kamery, LED osvetlenie či zariadenia inteligentnej domácnosti (Smart Home).

Celkovo bude počas najbližších víkendov zľavnených približne 150 produktov. Spomenúť môžeme napr. dekódovaciu kartu Antik Sat, linuxové prijímače AB PULSe 4K, AB PULSe 4K MINI, Dreambox DM-900 UHD, Dreambox ONE Combo UHD, Dreambox DM-920 UHD, zariadenie Homatics Dongle Q so systémom Android a mnoho ďalšieho.

Kompletná ponuka zľavnených produktov je k dispozícii na tejto webovej stránke. Akciové ceny sa však zobrazia vždy iba počas adventných víkendov a to od piatka do nedele (2. až 4. decembra, 9. až 11. decembra a 16. až 18. decembra).

Spoločnosť AB-COM z Topoľčian bola založená v roku 1999. Zameriava sa hlavne na distribúciu satelitnej techniky. V portfóliu však nechýba ani LED osvetlenie, kamerové systémy, zariadenia Smart Home a po novom už aj fotovoltika.

Mohlo by vás ešte zaujímať