Reklama

Orange prezradil počet klientov satelitnej služby

Počet zákazníkov digitálnej TV od Orangeu dosiahol na konci júna tohto roka 88-tisíc. Doteraz však nebolo známe, koľko z toho je klientov IPTV a koľko novej satelitnej služby, ktorú spustil operátor iba v auguste minulého roka. Riaditeľ marketingového úseku pre rezidenčných zákazníkov Orangeu Martin Hromkovič však dnes prezradil, že satelitnú službu využíva aktuálne 10-tisíc klientov.

Satelitná Orange TV odštartovala oficiálne 15. augusta 2018. Programy šíri prostredníctvom družice Eutelsat 16A, ktorá je umiestnená na pozícii 16°E. Všetky programy sú kódované systémom Irdeto. Noví záujemcovia si môžu zobrať buď iba samostatnú dekódovaciu kartu, alebo kartu spolu s CAM modulom či rovno celý set (karta+prijímač+parabola+LNB). Dodávané boxy však operátor ešte stále neponúka. V ponuke sú tri základné balíky Basic (6 €/mesačne), Optimal (10 €/mesačne) a Premium (15 €/mesačne), ku ktorým si môžu klienti predplatiť navyše ďalšie Extra balíky.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Záujem bude mierne rásť-kombináciou služieb dosiahnete zaujímavú cenu.K tomu LM+PM.Škoda,že nemajú Smart apku pre TV.STB sú už prežitok.

  2. orange televizia je extremne draha. Naskladal som si plny balik aj s internetom a cena je o 20eur mesacne vyssia ako porovnatelna sluzba na optike v telekome.

    1. No asi tak keď sme skúšali vyskladať balík služieb orange tv tak nás to vychádzalo tiež o 20 EUR drahšie. A to mame v Telekome magio sat L , zriadené na tri tv a k tomu balík HBO+Cinemax+HBO Go vychádza nás to na 22,98 eur

Komentáre už nie sú povolené.