Reklama

Orange TV využíva 88-tisíc zákazníkov

Počet zákazníkov digitálnej TV od Orangeu dosiahol na konci júna 88 tisíc. Vychádzame z údajov, ktoré zverejnil samotný operátor. Do tohto počtu sa započítavajú ako zákazníci IPTV, tak aj novej satelitnej služby, ktorá odštartovala v auguste 2018. Ide o 33 % viac ako v rovnakom období uplynulého roka. Výnosy spoločnosti Orange Slovensko k 30. 6. 2019 dosiahli 270, 8 mil. eur, čo predstavuje medziročný nárast 0,4 %.

Orange TV tak postupne pokračuje v získavaní nových zákazníkov. Podľa dostupných čísel začalo v prvom polroku 2019 využívať služby digitálnej TV od Orangeu 13-tisíc nových klientov. Operátor už prekonal čísla z celého minulého roka, kedy získal za 12 mesiacov iba 8-tisíc nových zákazníkov.

Za nárastom je určite aj väčšia mediálna kampaň pri príležitosti štartu vynovenej Orange TV, vrátane spustenia novej satelitnej služby, a samozrejme aj štart exkluzívneho športového kanálu Orange Sport.

Lákadlom vo vysielaní Orange Sport sú prenosy Ligy majstrov ako aj domácej Fortuna ligy či zápasov českých futbalových a hokejových líg. Nechýba tiež európsky basketbal a zápasy MMA. Aktuálny program nielen všetkých štyroch Orange Sportov môžete nájsť samozrejme aj v našom TV Programe.

Aktivity realizované v prvom polroku 2019 smerovali k podpore našej novej stratégie, naplneniu firemného poslania a dosiahnutiu ambície našej spoločnosti, ktorou je naďalej rozvíjať sa v oblasti konvergentných, fixných a digitálnych služieb. Som veľmi rád, že k optike sa nám podarilo pripojiť už 500 tisíc domácností, výhody balíkov služieb Love sme rozšírili aj pre zákazníkov, ktorí využívajú internet cez DSL a taktiež sme priebežne obohacovali našu programovú ponuku Orange TV,“ hodnotí Federico Colom, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Áno ale na Lige Majstrov prerobia uvidíme čo sa ze dve sezóny ešte urodí ale ak nie ať predá Orange Licenciu na kanály Orange Sport Telekomu a hneď to bude ono

    1. Je mnoho ľudí, ktorí by zo zásady nezaplatili ani halier akýmkoľvek zdieračom a šmejdom.

    2. Ale tých, čo zaplatia, je bohužiaľ viac. A potom sa sťažujú, ako sa im zle žije…

  2. Je to pramálo na tak „veľkého“ operátora.Je to ukážka stagnácie-keď volajú ponúkajú len paušál.Chýbajú smart appky do TV….,Telekom detto-ten ale ťaží s Digi sport.Konkurencia je veľká,ťažia aj malí hráči

Článok už nie je možné komentovať.