Reklama

Telekom rozšíri ponuku Magio TV a Magio Sat o nové programy

Po viacerých zmenách v rámci satelitnej televízie Magio Sat a mobilnej televízie Magio GO od štvrtka 31. augusta 2017 pridá Telekom viacero nových TV kanálov aj do ponuky Magio televízie na pevnej sieti. Rozširovanie ponuky však neobíde opäť ani aj zákazníkov satelitnej služby.
Pokračovanie nižšie:


Pri siedmych programoch Digisport 1 až 5 a Sport 1 a Sport 2 Telekom na IPTV vymení ich SD verzie za HD. Všetci zákazníci, ktorí doteraz sledovali anglickú futbalovú Premier League, španielsku La Ligu, Ligu majstrov, zápasy bratislavského Slovana v KHL či Formulu 1 v SD kvalite budú mať možnosť vychutnať si tieto športy bez zmeny ceny vo vysokej HD obrazovej i zvukovej kvalite. Táto zmena sa tak pozitívne dotkne zákazníkov s balíkmi M a L.

Všetky domáce spravodajské kanály v IPTV už len v HD
Operátor zároveň vymení SD verzie kanálov TA3 a ČT 24 za ich HD verzie, ktoré budú dostupné už v základe. Domáce spravodajské kanály tak diváci nájdu len v HD kvalite. Všetci zákazníci Magio televízie zároveň získajú aj spravodajskú stanicu CNN, ktorá pribudne do základu.

Deväť nových kanálov v XL balíku, rozšírenie Spravodajského balíčka
Zákazníkom Magio televízie na pevnej sieti s XL balíčkom Telekom pridáva viacero nových kanálov. Pre milovníkov vážnej hudby a jazzu sú to kanály Brava HD a Jazz HD, pre milovníkov cestovania a pestrého životného štýlu Travel XP, Mňam TV a Mňau TV.

Do ponuky balíčka XL Telekom zaradí aj filmový kanál Russian Kino vysielajúci to najlepšie z ruskej kinematografie. Pre deti pridávame dnes už legendárny a prestížny kanál plný skvelej animovanej produkcie Cartoon Network, ktorý v prvej fáze bude vysielať v anglickom jazyku, ale už počas septembra bude dostupná aj česká jazyková stopa.

Pre záujemcov o čerstvé spravodajské informácie pridávame Ukraine TV (XL a aj Spravodajský balík) a Euronews (XL a Spravodajský balíček).

Opätovné rozšírenie obsahu Magio Sat
Po nedávnom rozšírení HD obsahu Telekom ďalej obohacuje ponuku svojej satelitnej služby. Zákazníci s balíkom M a vyšším sa môžu tešiť na spravodajský kanál CNN. Zákazníci Magio TV L získajú trojicu kanálov CS Film CS Mini a CS Horor, diváci s balíkom XL aj detský kanál Cartoon Network.

Okrem rozšírenia ponuky je tiež avizované aj vyradenie staníc CBS Drama a VIVA, ktoré už nebudú ďalej na našom trhu dostupné.

Šport v ponuke Magia bude už len v tej najvyššej kvalite, bez akýchkoľvek kompromisov a bez zvýšenia ceny. K tomu celosvetovo uznávaný detský kanál Cartoon Network, prestížna spravodajská CNN už do základnej ponuky, lokálne stanice TA3 a ČT24 už len v HD a viac ako 10 nových kanálov vrátane skvelého CS Film, CS Mini a CS Horor pre satelitných zákazníkov. To je náš príspevok do debaty o kvalite poskytovaných televíznych služieb ako aj do súboja o pozíciu trhového lídra v počte koncových televíznych zákazníkov,“ skonštatoval manažér vývoja televíznych služieb Telekomu Andrej Miklánek.

Na to, aby sa nové programy správne zobrazili, odporúčame reštartovať Magio Box. V prípade, ak má zákazník na svojej Magio TV nastavené vlastné poradie TV kanálov, nové kanály nájde na konci vlastného zoznamu kanálov.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Hej telekomáci, treba to lepšie vyčistiť od toho SD balastu.. HD nieje žiadny luxus, ale obyčajný štandard!! Pri kúpe novej telky vám nik neospevuje, že si budeme vychutnávať rozmazaný obraz!! Tie Eurošporty kedy prehodíte, lebo na tých rozmazaných človek nevidí loptu/puk..

  2. Palo41 neviem akú máš ty ponuku ale Eurosport tak 1 ako aj 2 sú už len v HD v Magiu takže neviem o čom hovoríš ale pravdu máš že treba čistiť od SD balastu

  3. kubo 19:
    Na IPTV mám balík M, a žiadny Eurosport HD, ale starý dobrý telekomácky rozmazaný SD, digisporty v hádečku išli, ale už ich odpojili, a vypisujú mi, že nemám balík..
    Takisto CT24 HD už v ponuke bolo nejaký ten rok, tak teraz nechápem, čo vlastne pridali..
    TA3 je bez loga HD, či to je správne neviem a či ten obraz je naozaj full, kedže na set top boxe by sme parametre vysielania hľadali márne.

Komentáre už nie sú povolené.