Reklama

Magio Sat presunie šesť športových kanálov v HD do základných balíkov

Telekom v utorok 15. augusta presunie šesť športových kanálov v HD kvalite z doterajšieho prémiového HD balíčka do základných balíkov. Zákazníci s balíkom M a vyšším získajú od tohto dátumu kanál Sport 1 vo vysokom rozlíšení. Do balíka L pribudnú štyri kanály Digi Sport a kanál Sport 2 HD.
Pokračovanie nižšie:


Každý zákazník Magio Sat získa prístup k HD pri tých programoch, ku ktorým mal doteraz prístup v nižšej SD kvalite. Sme radi, že ten najkvalitnejší šport si naši zákazníci budú môcť vychutnať vo vysokej obrazovej kvalite. Magio Sat sa aj vďaka týmto vylepšeniam v kombinácii s vlastným exkluzívnym obsahom rodinného i športového charakteru potvrdzuje svoju pozíciu jednoznačnej prvej voľby medzi zákazníkmi satelitných služieb a dlhodobo zostáva suverénne najrýchlejšie rastúcou satelitnou platformou na trhu,“ skonštatoval manažér vývoja televíznych služieb Telekomu Andrej Miklánek.

Tieto zmeny prebehnú automaticky a bez úpravy cien. Pre správne zobrazenie odporúča operátor vypnúť Magio Box diaľkovým ovládačom na pár minút do StandBy režimu.

Vyššie uvedené zmeny nebudú pritom posledné. Už v blízkej dobe rozšíria ponuku satelitnej platformy Magio Sat aj programy M4 Sport HD a DIGI Sport 5 HD. Termín zaradenia týchto staníc, nie je ale zatiaľ známy.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. podobne by to mohla presunúť aj DIGI dúfajme že u nej nebudú SD verzie pokračovať

 2. Uz iba tv 213 pridat vHD a je to bombove.Len prosim potom tie stanice pekne v rastry poukladajte zasebou.

 3. 20.4.2017p.Matej z Telekomu tvrdil,ze 213HD nebude z kapacitnych dovodov.No teraz ,ked vieme ze sa rusia SDverzie DS1,DS2,DS3,DS5,Sport1,Sport2aM4sport tak tato vyhorka asi neobstoji!Tesim sa na kladnu odpoved.

 4. Ponuke Digi tv nebudú SD verzie pokračovať DS 1,24,5 DS 3 SD ostava ponuke kvôli Liga majstrov

 5. A čo bude s HD balíčkom? Lebo doteraz som mal M+HD…

  1. Je možné prejsť na L s tým že sa len doplatí rozdiel medzi HD balíčkom a L balíčkom. Túto zmenu je možné realizovať od septembra

  2. Takže Telekom to dobre vymyslel!!! M+HD bolo lacnejšie ako samostatný L balíček. Takže ak chcem pozerať F1 na Sport2HD musím prejsť na L. Takže pre mňa jednoznačne zdraženie. Diky!!

  3. a ked mam uz L ktore programy sa tykaju HD extra balicka ci pribudnu nejake civto mam rovno zrusit ?

  4. Vďaka za komentár. Podrobnosti aktuálne zisťujeme.

 6. Mám Magio Sat M, stanice Joj Cinema HD, Nick Jr. Czech a Tuki fungujú. Sport 1 HD uz je mozne sledovat a takisto aj M4 Sport HD (mam aktivovany madarsky balik). Stanice Digi Sport 1-5 HD a DS3 SD nie su dostupne aj napriek tomu, ze Telekom ma akciu na tie stanice do konca augusta. Sport 2, M4 Sport a Digi Sport 2 SD stale v ponuke na konci pr. rasta a okrem Sport 2 sa daju sledovat.

Komentáre už nie sú povolené.