Reklama

DIGI TV potvrdila štart programu DIGI Sport 5 HD, pripravuje aj ďalšie novinky

Ako sme vás už dnes informovali, Telekom spustil na svojej vlastnej satelitnej kapacite technické testy programu DIGI Sport 5 v HD kvalite. Vysielanie stanice je k dispozícii na družici Intelsat 10-02 (0.8°W), frekvencii 12 643 MHz. V dodávaných boxoch operátora sa zatiaľ ešte program v čase písania správy nenachádzal. Testovali sme ako DIGI TV, tak aj Magio Sat.
Pokračovanie nižšie:


Oficiálny termín štartu programu DIGI Sport 5 HD nie je známy, bude to ale už v blízkej dobe. Navyše nepôjde o jedinú novinku. „Áno pripravujeme sa na test kanálu DIGI SPORT 5 HD. Ak všetko dobre pôjde, tak onedlho ho spustíme do prevádzky,“ povedal pre náš portál SatelitnáTV.sk Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DIGI SLOVAKIA. „Budúci pondelok chystáme vydať rozsiahlejšiu tlačovú správu, kde oznámime viaceré novinky,“ dodal. O aké konkrétne novinky však pôjde nespresnil. Môže ísť teda nielen o rozšírenie ponuky DIGI TV, ale aj o prípadné oznámenie získania práv nových športových prenosov, ktoré by sa mohli objaviť vo vysielaní športových kanálov DIGI Sport. Pre podrobnejšie informácie si teda budeme musieť ešte pár dní počkať.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. AUTO MOTOR SPORT dostupný pre všetkých zákazníkov,to je niečo čo nás zaujíma.

  2. Keby už Telekom pridal do ponuky Digi Tv Stanice Filmbox premium hd DOQ a Tuki tv bolo by to Okey

  3. Dnes je Pondelok . pondelok chystáme vydať rozsiahlejšiu tlačovú správu, kde oznámime viaceré novinky,“ kedy bude ta správa ?

  4. #Marian a Priatelia Tlačovú Správu zverejní DIGI až Zajtra

Komentáre už nie sú povolené.