Reklama

UPC: Po troch kanáloch TV Nova pribudne do programovej ponuky aj Prima PLUS, Mezzo a Relax

Programová ponuka káblového operátora UPC sa zajtra v utorok 17. januára rozšíri o tri nové stanice, všetky budú v HD kvalite. Ako sme už informovali, pôjde o športové stanice Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD, a medzinárodnú verziu Nova International HD. Do konca januára navyše pribudne do programovej ponuky operátora taktiež nová česká stanica Prima PLUS HD, hudobná Mezzo, ako aj česká rodinná a lifestylová stanica Relax. Kompletná ponuka digitálnej televízie od UPC po tomto obohatení dosiahne takmer 180 staníc, z ktorých je až 50 v HD kvalite.
Pokračovanie nižšie:


Stanice Nova Sport1 a 2 v HD sa stávajú súčasťou balíčkov Basic, Exclusive a ŠPORT. Športoví fanúšikovania si v ich vysielaní budú môcť vychutnať to najlepšie z hokejovej NHL, basketbalovej NBA, futbalové zápasy UEFA Európskej ligy, oba anglické poháry – FA Cup a EFL Cup, golfové turnaje, preteky Moto GP, bojové športy, rugby a mnoho ďalších športových odvetví. Milovníci tenisu sa zasa môžu tešiť okrem iného na mimoriadne okamžiky z najprestížnejšieho tenisového turnaja sveta – Wimbledonu. Stanice Relax a Nova International HD nájdu vo svojej programovej ponuke užívatelia balíčkov Entry, Basic a Exclusive, a hudobná stanica Mezzo doplní ponuku balíčkov Basic, Exclusive a hudobného balíčka Music.

Ako naladiť programy Nova Sport

Nastavenie pre Horizon HD Mediaboxy:
Programy Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD sa zobrazia automaticky na pozíciách 211 a 212.
Spartak TV je posunutý na pozíciu 213. Nové programy skupiny NOVA budú dostupné aj v službách Horizon Go a TV Archív.

Nastavenie pre prijímače HD-PVR Kaon:
Programy sa zobrazia automaticky na pozíciách 186 a 187. Programové pozície 188 a 189 sú pripravené pre Novu International HD a Primu PLUS HD.

Nastavenie pre TV prijímače s CA modulom a kartou od UPC:
Odporúčame manuálne naladiť na frekvencii 626 MHz, pri symbolovej rýchlosti 6900 a QAM 256.

Staršie zariadenia bez podpory HD (Handan boxy):
Odporúčame digitálny prijímač vymeniť za Horizon HD Mediabox. Staršie zariadenia nepodporujú vysielanie vo vysokom rozlíšení.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. nemam ani Novu ani Nova cinema ani Primu.Pouzivam vaše služby dlho.Ako by som k tým programom opäť prišiel?

Komentáre už nie sú povolené.