Reklama

UPC zaraďuje 5 nových HD programov

Ponuka digitálnej káblovej televízie od UPC sa dnes rozšírila o päť nových programov v HD kvalite. Zákazníci operátora môžu tak sledovať už aj programy Discovery Science HD, Discovery Turbo Extra HD a Discovery IDx HD, ako aj na kombináciu vysielania Viasat Nature HD a Viasat History HD. Kompletná ponuka digitálnej televízie od UPC po tomto rozšírení presahuje počet 170 programov, z toho až 41 programov je v HD kvalite
Pokračovanie nižšie:


Discovery Turbo Extra HD – ponúka množstvo adrenalínových zážitkov spojených s autami, motocyklami, unikátnymi vozidlami, skrátka extrémnu zábavu s extrémnymi športmi. Discovery Turbo Extra HD na pozícii 156 nahradí program Discovery World, ktorý v Českej republike ukončil vysielanie.

Discovery Science HD – program, ktorý sa zaoberá najnovším dianím zo sveta techniky, vedy a prevratných objavov. Vedecké dokumenty a seriály vo vysielaní Discovery Science HD rozširujú bádateľské obzory diváka skutočne zábavným spôsobom. Zákazníci s novým Horizon HD Mediaboxom a na službe Horizon Go môžu navyše využívať funkciu 7-dňového Spätného vzhliadnutia, po novom taktiež v špičkovej HD kvalite.

Discovery IDx HD – ponúka príbehy zo života, škandály, záhady, intrigy, dokumenty a seriály o vyšetrovaní známych, ale aj zabudnutých prípadov. Discovery IDx HD s českým znením nahradí na pozícii 157 pôvodný program Discovery ID, ktorý ponúkal iba anglickú jazykové verziu.

Zákazníci, ktorí využívajú balíček digitálnej televízie Plus alebo Exclusive, sa môžu zároveň tešiť na kombináciu vysielania programov o prírode a histórii, Viasat Nature HD a Viasat History HD. Programy budú vysielané na striedavo na pozícii 171. Prvý z programov vysiela denne od 7-ej do 19-ej hod., a druhý od 19-ej do 7-ej hod. rannej.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Redakcia: Discovery si u vas nejako zvlast plati reklamu? Kedze jeho programy ste dopodrobna rozpisali ale o Viasatoch som sa vela nedozvedel!!! Cele stupidne discovery, tym ze iba rozsiruje portfolio programov sa v poslednych rokoch nezmoze na nic ine len na reprizovanie v neskutocnom tempe. Kto aspon trocha sleduje co vysielaju mi da za pravdu!
    Ja osobne radsej volim National Geographic pripadne Viasat(y), tie su co sa vyberu dokumentov uplne inde ako cele slavne disco!

Komentáre už nie sú povolené.