Telekom: S Magio GO môžu zákazníci sledovať všetky zápasy z UEFA Champions League

Zákazníci digitálnej televízie Magio TV, ako aj satelitnej služby Magio Sat s predplatenými kanálmi Digi Sport si môžu s mobilnou televíziou Magio GO vychutnať ktorýkoľvek zo zápasov UEFA Champions League v aktuálnej sezóne 2016/2017 zadarmo.

Počas týždňov, v ktorých sa budú hrať zápasy UEFA Champions League, pribudne v hlavnom menu aplikácie Magio GO samostatná záložka s názvom UEFA Champions League. V rámci nej zákazník nájde zoznam všetkých plánovaných zápasov daného týždňa, vrátane tých, ktoré sa budú vysielať cez predplatené kanály v rámci služby Magio GO.

Zápasy označené logom UEFA nie sú vysielané na predplatených kanáloch, no futbaloví fanúšikovia si ich môžu odteraz vychutnať naživo v čase prebiehajúceho zápasu práve vďaka UEFA Champions League v rámci služby Magio GO. Ponuka športového obsahu sa tak rozšíri aj o zápasy, ktoré sa do tradičného televízneho vysielania nezmestili.

Rozšírená ponuka zápasov bude dostupná cez webové rozhranie Magio GO, mobilnú aplikáciu Magio GO pre zariadenia s OS Android a v blízkej dobe pribudne aj do mobilnej aplikácie Magio GO pre zariadenia s iOS. Najbližšie kolo zápasov začne už v utorok 27. septembra.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • NEFUNGUJE TO!!!

  Je to všetko fasa, ale Magio GO aplikacia nefunguje od poslednej aktualizacie …Staci ist na google play Magio GO a tam uvidite, ze nieco sudruh vyvojar z Telekomu pos..l a kazdemu tvrdia, ze vsetko funguje, aj ked nefunguje! Rv :fuming:

 • No neviem,Tebe to možno nejde,ale u mňa všetko šlape ako má,v pohodičke-a to nie som zamestnanec Telekomu,ale obyčajný zákazník…

 • …ano aj mne to slapalo, kym sa mi nespustila automaticka aktualizavia cez google play…pozri na akej verzii ficis, posledna verzia hlasi : systemova chyba verzia 1.1.0
  dokaz, ze nie som sam:
  play.google.com/store/apps/details?id=com.telekom.magiogo&hl=sk

 • magio go už konečne by aj na tv smart mohlo …. a tie ich aplikacie magio go su nanič mne vždy seka

 • No možno som výnimka ale mne ide Magio GO normálne …na mobile..tablete..počítači…

 • Vecra /23.9./ sa to konecne rozbehlo, MAGIO GO gunguje/aspon mne/ HTC ONE A9….len dokedy?

Tento článok už nie je možné komentovať