Reklama

Telekom: S Magio GO môžu zákazníci sledovať všetky zápasy z UEFA Champions League

Zákazníci digitálnej televízie Magio TV, ako aj satelitnej služby Magio Sat s predplatenými kanálmi Digi Sport si môžu s mobilnou televíziou Magio GO vychutnať ktorýkoľvek zo zápasov UEFA Champions League v aktuálnej sezóne 2016/2017 zadarmo.
Pokračovanie nižšie:


Počas týždňov, v ktorých sa budú hrať zápasy UEFA Champions League, pribudne v hlavnom menu aplikácie Magio GO samostatná záložka s názvom UEFA Champions League. V rámci nej zákazník nájde zoznam všetkých plánovaných zápasov daného týždňa, vrátane tých, ktoré sa budú vysielať cez predplatené kanály v rámci služby Magio GO.

Zápasy označené logom UEFA nie sú vysielané na predplatených kanáloch, no futbaloví fanúšikovia si ich môžu odteraz vychutnať naživo v čase prebiehajúceho zápasu práve vďaka UEFA Champions League v rámci služby Magio GO. Ponuka športového obsahu sa tak rozšíri aj o zápasy, ktoré sa do tradičného televízneho vysielania nezmestili.

Rozšírená ponuka zápasov bude dostupná cez webové rozhranie Magio GO, mobilnú aplikáciu Magio GO pre zariadenia s OS Android a v blízkej dobe pribudne aj do mobilnej aplikácie Magio GO pre zariadenia s iOS. Najbližšie kolo zápasov začne už v utorok 27. septembra.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. NEFUNGUJE TO!!!

  Je to všetko fasa, ale Magio GO aplikacia nefunguje od poslednej aktualizacie …Staci ist na google play Magio GO a tam uvidite, ze nieco sudruh vyvojar z Telekomu pos..l a kazdemu tvrdia, ze vsetko funguje, aj ked nefunguje! Rv :fuming:

 2. No neviem,Tebe to možno nejde,ale u mňa všetko šlape ako má,v pohodičke-a to nie som zamestnanec Telekomu,ale obyčajný zákazník…

 3. …ano aj mne to slapalo, kym sa mi nespustila automaticka aktualizavia cez google play…pozri na akej verzii ficis, posledna verzia hlasi : systemova chyba verzia 1.1.0
  dokaz, ze nie som sam:
  play.google.com/store/apps/details?id=com.telekom.magiogo&hl=sk

 4. magio go už konečne by aj na tv smart mohlo …. a tie ich aplikacie magio go su nanič mne vždy seka

 5. No možno som výnimka ale mne ide Magio GO normálne …na mobile..tablete..počítači…

 6. Vecra /23.9./ sa to konecne rozbehlo, MAGIO GO gunguje/aspon mne/ HTC ONE A9….len dokedy?

Komentáre už nie sú povolené.