Reklama

Magio Sat: Zmeny v programovom rastri, pribudol DIGI Sport 5 a nový balík XL

Telekom dnes rozšíril oficiálne ponuku svojej satelitnej služby Magio Sat o balík XL, ktorého súčasťou je viacero nových televíznych programov. Novinkou je aj DIGI Sport 5, ktorý sa objavil v programovom rastri na pozícii číslo 73. Okrem toho sa zmenili aj technické parametre pre príjem spravodajskej televízie ČT24. Tá je teraz dostupná z družice Thor 6 (0,8°W), frekvencii 12 073 MHz. Ide o kapacitu UPC DTH. Z doterajšej kapacity rumunskej RCS&RDS (12 687 MHz) už program nie je pre predplatiteľov Magio Sat dostupný. Zákazníci sa však prelaďovaním nemusia vôbec zaoberať, keďže sa im zmeny v Magio boxoch prejavia automaticky po aktualizácií. V prípade ak sa tak nestane, odporúčame reštartovať box.
Pokračovanie nižšie:


Základná cena nového XL balíka je rovnaká ako pri IPTV variante a to 20 € mesačne. Súčasní predplatitelia môžu prejsť na najvyššiu variantu štandardným spôsobom, stačí napr. len kontaktovať zákaznícku linku operátora. Cenu balíka je navyše možné aj znížiť kombináciou s ďalšími službami v rámci Chytrého balíka prípadne Magenta 1.

XL balíček obsahuje aktuálne tieto kanály:
Filmbox Extra HD (48), FilmBox Family (51), FilmBox Premium HD (49), FilmBox Plus (50), Comedy Central Extra (149), Da Vinci Learning (30), DOQ (94), DocuBox (95), Golf Channel (72), Auto Motor Sport (69), Ginx eSports TV (105), VH1 Classic (113), MTV Hits (115), Dusk (203), XMO (205) a Eroxxx (204).

V zátvorkách sú uvádzané číselné pozície z Magio boxu.

Okrem toho sú súčasťou balíka XL aj ďalšie TV kanály z nižších balíkov M a L:
Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Doma, JOJ HD, Plus, Wau, Dajto, TV LUX, Credo TV, TA3, ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT 24, Prima HD, Prima Cool, Nova, Nova Cinema, TV Sonce, AMC, Disney Channel, Nick Jr., Minimax, JimJam, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Sport 1, Nova Sport 1, Spektrum, Travel Channel, Viasat History, Viasat Explore, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Fishing & Hunting, Discovery Channel, Discovery ID, TLC, Animal Planet, CCTV 9 Documentary, TV Paprika, Fashion TV, FilmBox, Film Europe, AXN, VH-1, MTV Europe, UTV, Senzi TV, Šlágr TV, Al Jazeera English, CCTV News, Publika TV, RTV a Private TV.

Ťuki TV, JOJ Cinema, Duck TV, Nickelodeon, Megamax, Disney Junior, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, DIGI Sport 3, DIGI Sport 4 HD, DIGI Sport 5, Sport 2, Mooz Dance HD, Discovery Science, Discovery World, History, Spektrum, Viasat Nature, Crime and Investigation, CBS Reality, CBS Drama, AXN Black, AXN White, MTV Dance, MTV Rocks, Mezzo, Sláger (HU), Mark Dorcel a Super One.

Aktuálnu ponuku Magio Sat nájdete vždy na našej špeciálnej stránke: www.satelitnatv.sk/magio-sat/

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Máte pravdu, ale v boxoch Magio Sat (167) ako aj DIGI TV (133) je však stále pozícia Inedit TV aktívna. Program samozrejme nefunguje. Ďakujeme za upozornenie.

 1. Ešte tam chýbe BBC World News aj ten je v XL Balíku Magio Sat doplníte ho 😉

  1. Peter Macko: naozaj??? A na ktorej pozícii? Pretože nech hľadám ako chcem, tak BBC World News v rastri nemám… Kedysi bol, ale FTA…. Potom ho zakódovali len pre Canal Digital a od 19.8.2016 nie je na pozícii 0,8°W/1°W vôbec dostupný.

  2. Dostupný je aj na pozícii 0,8°W/1°W 11403 V 25000 3/4 DVBS2/8PSK Conax

  3. To je síce pravda, ale to nie je pre Magio Sat. Je tam Conax s CAID: 0B00 a Magio Sat ma 0B1C. BBC World News nemá ani freeSAT ani DIGI.

  4. Máš pravdu. K 19.8. bol BBC World vyradený z frekvencie 11778H. Tá druhá frekvencia (na ktorej vysiela od 23.6.2016) mi unikla… A zmeškal som aj jej preklopenie do DVB-S2 k 26.8.2016.

  5. Dnes ráno boli v ponuke na stránke telekomu v XL balíčku BBC aj FightBox, poobede to tam už nebolo.

  6. Pretože sa niekto, kto robil stránku pomýlil a vychádzal z nepresných informácií….

Komentáre už nie sú povolené.