Telekom rozširuje Magio TV o nový program pre dospelých

Od stredy 15. júna pribudne do Magio televízie nový český kanál pre dospelých Leo TV. Dostupný bude všetkým zákazníkom s aktivovaným programovým balíčkom XL na programovej pozícii číslo 251. Ak by sa stanica neobjavila v programovom rastri, odporúčame reštartovať Magio Box. Novinka sa týka len IPTV služby.

Po rozšírení ponuky bude Telekom ponúkať v najvyššom balíku XL už päť programov pre dospelých, okrem Leo TV, ešte aj Dusk TV, Mark Dorcel, Hustler TV a XMO. V rámci voliteľných programových balíčkov je dostupný navyše aj kanál Private TV.

Erotický kanál Leo TV vysiela v čase od 22:00 do 6:00, divákom vo vysielaní ponúka vlastnú produkciu programov pre dospelých, ktorá je tvorená aj z rôznych interaktívnych programov. Nechýbajú však ani filmy. Spomeňme však, že kanál Leo TV už v ponuke Magio TV bol, v roku 2014 ho však Telekom bez udania dôvodu vyradil. Po takmer dvoch rokoch ho tak opäť vracia do svojej ponuky.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ani jeden porno kanal v HD ? Vy fakt zijete v minulosti, a este si mam zato platit XL? Vy uz tolko nepite na tych vasich teambuildingoch a poradach!!!

    Staci par sekund hladania a takeho obsahu su tony zadarmo na nete a este aj v HD!!!

    Halo, vy uz sa vazne preberte!!!

Tento článok už nie je možné komentovať