Film+ vypadol z ponúk Magio TV a Magio Sat, v satelitnej službe je nový program

Z ponuky televíznych služieb Magio TV a Magio Sat, ktoré prevádzkuje Telekom, bola vyradená česká verzia filmového kanálu Film+. Zákazníci oboch platforiem tak už tento kanál nemôžu od dnes sledovať.

Z akého dôvodu došlo k vyradeniu programu, nie je oficiálne známe. Maďarská verzia stanice sa pritom nachádza aj naďalej v ponuke satelitnej služby (pozícia 139), dostupná je všetkým predplatiteľom prémiového balíčka Maďarský Extra.

Druhou novinkou, ktorú si môžu všimnúť užívatelia Magio Sat je pridanie nového rumunského hudobného kanálu H!T Music. V dodávaných boxoch sa nachádza na programovej pozícii číslo 168. Vysielanie je dostupné zákazníkom zo satelitnej kapacity rumunskej DIGI TV, družici Intelsat 10-01 (1°W), frekvencii 12 608 MHz, pol. H.

Film+ sa nenachádza už ani v ponuke satelitnej služby DIGI TV. Zákazníci platforiem Magio Sat a Magio TV tak nie sú jediní, ktorí nemôžu od dnešného dňa sledovať českú verziu filmového kanálu.

Technické parametre pre príjem H!T Music:
Družica: Intelsat 10-01 (1°W)
Frekvencia: 12 608 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Kódovanie: Nagra (1802,1880,1882) a Conax (0B1C)

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • KAPO
  digi ruší v štandardnej ponuke všetky filmové kanály ( v minulosti UNIVERSAL CHANEL, FILM BOX ) teraz FILM +. Je to hanba v základnej ponuke už nie je žiadny filmový kanál( hlavne ,že náučných a prírodopisných je tam spolu prinajmenšom desať-neviem načo.Človek už v štandardnej ponuke nemá čo pozerať. Bohužiaľ zmením operátora

 • Súhlasím s Vami, aj keď ja nemám nič proti náučným a prírodopisným kanálom. Mne je absolútne nanič 5 alebo koľko DIGI sportov a nejaký kanál o golfe, ktoré absolútne nesledujem. Je to katastrofa, tiež uvažujem o zmene operátora.

 • chcem sa spitať digislovakia či bude v buducnosťi ešťe nejaki filmovy kanal ktori bude v zakladnom baliku.
  digi vždy mala v ponuke aj filmove kanali, prečo ste aj ten posledny vyradili,
  chcel by som poprosiť o zaradenie film box ,pritom možťe vyradiť športoví kanal.

 • „Stávame sa najšportovejšou televíziou, čo nás teší. Doplnili sme pre našich zákazníkov toľko žiadanú KHL a Formulu 1 prostredníctvom Sport 2. Stalo sa tak ešte pred štartom F1 v Austrálii počas marca a reakcie našich zákazníkov sú fantastické“, reaguje Marcel Šatanek, generálny riaditeľ DIGI Slovakia. „ Dnes cez DIGI ponúkame najlepší futbal: Ligu majstrov, anglickú Premier League a španielsku La Ligu na našom vlastnom DIGI Sport programe, všetky veľké svetové podujatia cez Eurosport 1 a 2, národné televízie, Nova Sport, či spomínané Sport 1 a Sport 2. Máme kompletnú ponuku toho najlepšieho, čo šport dnes prináša“, doplnil Marcel Šatanek.

  Osobne by som ešte niekedy v budúcnosti rád privítal Nova Sport 2 a Arena sport 🙂 Tí čo chcú viac filmových kanálov majú predsa možnosť prejsť k inému operátorovi…vypisovať tu o vyradení programov ktoré nesledujeme mi pripadá dosť detinské…každý preferuje niečo iné a nielen ja som prešiel k Digi iba kvôli športovým,prírodopisným a doku kanálom…

  • Tak podľa tohto návodu nech ďalší operátori vyradia „športové“ kanály, však. Načo vyváženosť.
   Možno prídu v digi o mnoho platiacich zákazníkov. A dôjde im možno, že sa to napokon nevyplatí (monotematickosť, resp. takmer jednofarebnosť).

 • dakujem digi slovakia že stale vylepšuje pre zakaznikov nova digi, Nový firmware pre set-top boxy
  som spokojny z digi, moje deti večinou nickelodeon,
  rozpravkove kanali. šport pozeram futbal, a majstrovstva stveta v hokeji.
  v zakladnom baliku chiba filmovy kanal, a verim že digi.sk priradi do ponuki aj v zaklanim baliku.
  chcel by som sa ospravedlniť , nechcem aby bol vyradeny športovy kanal lebo predca chibal by v ponuke pre zakaznikov nova digi.

 • Treba sa zamyslieť aj nad hudobnými kanálmi ako rebel retro veď mi co máme radi rock alebo hevy metal nemáme čo pozerať.

Tento článok už nie je možné komentovať